Collection:

Aboca digestive

  • Aboca Aliviolas Fisiolax, 3x90 tablets
    -27%

    Aboca Aliviolas Fisiolax, 3x90 tablets

    Regular price €45,20 0,17 € / 1ud
    Sale price €45,20 Regular price €61,50
    You are saving: -€16,30
    0,17 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax, 2x90 tablets
    -26%

    Aboca Aliviolas Fisiolax, 2x90 tablets

    Regular price €30,30 0,17 € / 1ud
    Sale price €30,30 Regular price €41,00
    You are saving: -€10,70
    0,17 € / 1ud
  • Aboca Colilen IBS, 2x96 Capsules
    -25%

    Aboca Colilen IBS, 2x96 Capsules

    Regular price €53,80 0,28 € / 1ud
    Sale price €53,80 Regular price €71,80
    You are saving: -€18,00
    0,28 € / 1ud
  • Aboca Melilax Adult, 2x6 Microenemas of 10 grams
    -26%

    Aboca Melilax Adult, 2x6 Microenemas of 10 grams

    Regular price €17,50 87,5 € / 100gr
    Sale price €17,50 Regular price €23,80
    You are saving: -€6,30
    87,5 € / 100gr
  • Aboca Melilax Adult, 3x6 Micro-enemas of 10 grams
    -27%

    Aboca Melilax Adult, 3x6 Micro-enemas of 10 grams

    Regular price €26,10 87,0 € / 100gr
    Sale price €26,10 Regular price €35,70
    You are saving: -€9,60
    87,0 € / 100gr
  • Aboca Melilax Adult, 4x6 Microenemas of 10 grams
    -28%

    Aboca Melilax Adult, 4x6 Microenemas of 10 grams

    Regular price €34,50 86,25 € / 100gr
    Sale price €34,50 Regular price €47,60
    You are saving: -€13,10
    86,25 € / 100gr
  • Aboca Lenodiar Adult, 2x20 Capsules
    -18%

    Aboca Lenodiar Adult, 2x20 Capsules

    Regular price €23,40 0,59 € / 1ud
    Sale price €23,40 Regular price €28,40
    You are saving: -€5,00
    0,59 € / 1ud
  • Aboca Melilax Pediatric, 2x6 Microenemas of 5 grams
    -28%

    Aboca Melilax Pediatric, 2x6 Microenemas of 5 grams

    Regular price €16,20 162,0 € / 100gr
    Sale price €16,20 Regular price €22,40
    You are saving: -€6,20
    162,0 € / 100gr
  • Aboca Colilen IBS, 60 Capsules
    -23%

    Aboca Colilen IBS, 60 Capsules

    Regular price €20,70 0,35 € / 1ud
    Sale price €20,70 Regular price €26,90
    You are saving: -€6,20
    0,35 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 90 tablets
    -25%

    Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 90 tablets

    Regular price €15,40 0,17 € / 1ud
    Sale price €15,40 Regular price €20,50
    You are saving: -€5,10
    0,17 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Bio Tisane Constipation Tisane, 20 Sachets
    -25%

    Aboca Aliviolas Bio Tisane Constipation Tisane, 20 Sachets

    Regular price €8,10
    Sale price €8,10 Regular price €10,80
    You are saving: -€2,70
  • Aboca Melilax Adult, 6 Micro-enemas of 10 grams
    -25%

    Aboca Melilax Adult, 6 Micro-enemas of 10 grams

    Regular price €8,90 89,0 € / 100gr
    Sale price €8,90 Regular price €11,90
    You are saving: -€3,00
    89,0 € / 100gr
  • Aboca Melilax Pediatric, 6 Microenemas of 5 grams
    -27%

    Aboca Melilax Pediatric, 6 Microenemas of 5 grams

    Regular price €8,20 164,0 € / 100gr
    Sale price €8,20 Regular price €11,20
    You are saving: -€3,00
    164,0 € / 100gr
  • Aboca Colilen IBS, 96 Capsules
    -24%

    Aboca Colilen IBS, 96 Capsules

    Regular price €27,30 0,28 € / 1ud
    Sale price €27,30 Regular price €35,90
    You are saving: -€8,60
    0,28 € / 1ud
  • Aboca Lenodiar Pediatric, 12 Envelopes
    -22%

    Aboca Lenodiar Pediatric, 12 Envelopes

    Regular price €12,30 1,03 € / 1ud
    Sale price €12,30 Regular price €15,80
    You are saving: -€3,50
    1,03 € / 1ud
  • Aboca Lenodiar Adult, 20 Capsules
    -16%

    Aboca Lenodiar Adult, 20 Capsules

    Regular price €11,90 0,6 € / 1ud
    Sale price €11,90 Regular price €14,20
    You are saving: -€2,30
    0,6 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 27 Tablets
    -21%

    Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 27 Tablets

    Regular price €7,70 0,29 € / 1ud
    Sale price €7,70 Regular price €9,80
    You are saving: -€2,10
    0,29 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 45 Tablets
    -22%

    Aboca Aliviolas Fisiolax Constipation, 45 Tablets

    Regular price €9,80 0,22 € / 1ud
    Sale price €9,80 Regular price €12,50
    You are saving: -€2,70
    0,22 € / 1ud
  • Aboca Aliviolas Fisiolax Syrup Constipation, 180 g
    -19%

    Aboca Aliviolas Fisiolax Syrup Constipation, 180 g

    Regular price €11,00 6,11 € / 100gr
    Sale price €11,00 Regular price €13,50
    You are saving: -€2,50
    6,11 € / 100gr