Collection:

AKILEINE

  • Akileine Revitalising Effervescent Foot Revitalising Tablets 6pcs.
    -14%

    Akileine Revitalising Effervescent Foot Revitalising Tablets 6pcs.

    Regular price €16,00 2,67 € / 1ud
    Sale price €16,00 Regular price €18,63
    You are saving: -€2,63
    2,67 € / 1ud
  • Akileine Start Heat Effect Oil 200ml.
    -5%

    Akileine Start Heat Effect Oil 200ml.

    Regular price €24,50 12,25 € / 100ml
    Sale price €24,50 Regular price €25,79
    You are saving: -€1,29
    12,25 € / 100ml
  • Akileine 3-in-1 Foot and Footwear Spray 150ml
    -10%

    Akileine 3-in-1 Foot and Footwear Spray 150ml

    Regular price €18,70 12,47 € / 100ml
    Sale price €18,70 Regular price €20,78
    You are saving: -€2,08
    12,47 € / 100ml