Collection:

Aquilea digestion

  • Aquilea Gases Forte Vegetable Carbon, 60 capsules
    -15%

    Aquilea Gases Forte Vegetable Carbon, 60 capsules

    Regular price €14,66 0,24 € / 1ud
    Sale price €14,66 Regular price €17,25
    You are saving: -€2,59
    0,24 € / 1ud
  • Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 Tablets
    -15%

    Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 Tablets

    Regular price €13,42 0,45 € / 1ud
    Sale price €13,42 Regular price €15,79
    You are saving: -€2,37
    0,45 € / 1ud
  • Aquilea Digestivo, 30 Chewable Tablets
    -15%

    Aquilea Digestivo, 30 Chewable Tablets

    Regular price €8,77 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,77 Regular price €10,32
    You are saving: -€1,55
    0,29 € / 1ud
  • Aquilea Digest Total Chamomile 12 Sticks 2,5 G
    -18%

    Aquilea Digest Total Chamomile 12 Sticks 2,5 G

    Regular price €9,00 360,0 € / 100gr
    Sale price €9,00 Regular price €10,95
    You are saving: -€1,95
    360,0 € / 100gr
  • Aquilea Digest Total Chamomile 24 Sticks 2,5 G
    -18%

    Aquilea Digest Total Chamomile 24 Sticks 2,5 G

    Regular price €13,00 520,0 € / 100gr
    Sale price €13,00 Regular price €15,85
    You are saving: -€2,85
    520,0 € / 100gr