AQUILEA
Collection:

AQUILEA

Aquilea is the brand of natural food supplements that helps countless people to go about their daily lives and activities with greater ease.

  • Aquilea Enrelax Forte 500 mg Valerian + Hawthorn + Passionflower, 30 tablets
    -20%

    Aquilea Enrelax Forte 500 mg Valerian + Hawthorn + Passionflower, 30 tablets

    Regular price €12,10 0,4 € / 1ud
    Sale price €12,10 Regular price €15,08
    You are saving: -€2,98
    0,4 € / 1ud
  • Aquilea Instant Sleep 25 sachets
    -16%

    Aquilea Instant Sleep 25 sachets

    Regular price €7,60 0,3 € / 1ud
    Sale price €7,60 Regular price €9,08
    You are saving: -€1,48
    0,3 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, 60 Two-Layer Tablets
    -33%

    Aquilea Sleep, 60 Two-Layer Tablets

    Regular price €15,00 0,25 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €22,45
    You are saving: -€7,45
    0,25 € / 1ud
  • Aquilea Magnesium + Potassium, 28 Effervescent Tablets
    -16%

    Aquilea Magnesium + Potassium, 28 Effervescent Tablets

    Regular price €11,30 0,4 € / 1ud
    Sale price €11,30 Regular price €13,45
    You are saving: -€2,15
    0,4 € / 1ud
  • Aquilea Colagen + Magnesium, 240 tablets
    -27%

    Aquilea Colagen + Magnesium, 240 tablets

    Regular price €10,60 0,04 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €14,55
    You are saving: -€3,95
    0,04 € / 1ud
  • Aquilea Sleep Express 12 ml
    -20%

    Aquilea Sleep Express 12 ml

    Regular price €9,90 82,5 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €12,32
    You are saving: -€2,42
    82,5 € / 100ml
  • Aquilea Light Legs, 60 tablets
    -26%

    Aquilea Light Legs, 60 tablets

    Regular price €18,40 0,31 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €24,71
    You are saving: -€6,31
    0,31 € / 1ud
  • Aquilea Magnesium, 14 Effervescent Tablets
    -8%

    Aquilea Magnesium, 14 Effervescent Tablets

    Regular price €5,30 0,38 € / 1ud
    Sale price €5,30 Regular price €5,76
    You are saving: -€0,46
    0,38 € / 1ud
  • Aquilea Detox 10 Sticks
    -15%

    Aquilea Detox 10 Sticks

    Regular price €12,11 1,21 € / 1ud
    Sale price €12,11 Regular price €14,25
    You are saving: -€2,14
    1,21 € / 1ud
  • Aquilea Articulaciones Forte-Dol 280 g
    -21%

    Aquilea Articulaciones Forte-Dol 280 g

    Regular price €25,00 8,93 € / 100gr
    Sale price €25,00 Regular price €31,49
    You are saving: -€6,49
    8,93 € / 100gr
  • Aquilea Infusions Tranquillity, 40 Sachets
    -10%

    Aquilea Infusions Tranquillity, 40 Sachets

    Regular price €7,40 7,4 € / 1ud
    Sale price €7,40 Regular price €8,21
    You are saving: -€0,81
    7,4 € / 1ud
  • Aquilea Light Legs Gel 100 ml
    -7%

    Aquilea Light Legs Gel 100 ml

    Regular price €12,50 12,5 € / 100ml
    Sale price €12,50 Regular price €13,47
    You are saving: -€0,97
    12,5 € / 100ml
  • Aquilea Infusions Aquitens, 20 Sachets
    -7%

    Aquilea Infusions Aquitens, 20 Sachets

    Regular price €5,82 5,82 € / 1ud
    Sale price €5,82 Regular price €6,25
    You are saving: -€0,43
    5,82 € / 1ud
  • Aquilea Cholesterol, 20 Sticks
    -8%

    Aquilea Cholesterol, 20 Sticks

    Regular price €17,50 0,88 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €18,95
    You are saving: -€1,45
    0,88 € / 1ud
  • Aquilea Infusions Tranquillity, 20 Sachets
    -7%

    Aquilea Infusions Tranquillity, 20 Sachets

    Regular price €5,00 5,0 € / 1ud
    Sale price €5,00 Regular price €5,37
    You are saving: -€0,37
    5,0 € / 1ud
  • Aquilea Boldo Infusions 20 Sachets
    -7%

    Aquilea Boldo Infusions 20 Sachets

    Regular price €3,60 3,6 € / 1ud
    Sale price €3,60 Regular price €3,89
    You are saving: -€0,29
    3,6 € / 1ud
  • Aquilea Throat 20 tablets
    -13%

    Aquilea Throat 20 tablets

    Regular price €7,60 0,38 € / 1ud
    Sale price €7,60 Regular price €8,72
    You are saving: -€1,12
    0,38 € / 1ud
  • Aquilea Chamomile Digestive Properties Infusion 20 Sachets
    -9%

    Aquilea Chamomile Digestive Properties Infusion 20 Sachets

    Regular price €4,20 4,2 € / 1ud
    Sale price €4,20 Regular price €4,63
    You are saving: -€0,43
    4,2 € / 1ud
  • Aquilea Quemagrasas 15 Sticks Strawberry
    -15%

    Aquilea Quemagrasas 15 Sticks Strawberry

    Regular price €12,11 0,81 € / 1ud
    Sale price €12,11 Regular price €14,25
    You are saving: -€2,14
    0,81 € / 1ud
  • Aquilea Breathe Spray 20ml
    -14%

    Aquilea Breathe Spray 20ml

    Regular price €8,60 43,0 € / 100ml
    Sale price €8,60 Regular price €9,99
    You are saving: -€1,39
    43,0 € / 100ml
  • Aquilea Cough Family 150ml
    -20%

    Aquilea Cough Family 150ml

    Regular price €9,80 6,53 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €12,19
    You are saving: -€2,39
    6,53 € / 100ml
  • Aquilea Sleep Forte, 30 Tablets
    -33%

    Aquilea Sleep Forte, 30 Tablets

    Regular price €11,20 0,37 € / 1ud
    Sale price €11,20 Regular price €16,60
    You are saving: -€5,40
    0,37 € / 1ud
  • Aquilea Vitamin C + Zinc 28, Effervescent Tablets
    -32%

    Aquilea Vitamin C + Zinc 28, Effervescent Tablets

    Regular price €9,90 9,9 € / 1ud
    Sale price €9,90 Regular price €14,65
    You are saving: -€4,75
    9,9 € / 1ud
  • Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 Tablets
    -15%

    Aquilea Qbiotics IBS PRO, 30 Tablets

    Regular price €13,42 0,45 € / 1ud
    Sale price €13,42 Regular price €15,79
    You are saving: -€2,37
    0,45 € / 1ud
  • Aquilea Sueño Descanso Pack 4 x 30 tablets (7% discount.)
    -27%

    Aquilea Sueño Descanso Pack 4 x 30 tablets (7% discount.)

    Regular price €41,10 0,34 € / 1ud
    Sale price €41,10 Regular price €56,20
    You are saving: -€15,10
    0,34 € / 1ud
  • Aquilea Duplo Sleep Forte, 2x30 tablets
    -34%

    Aquilea Duplo Sleep Forte, 2x30 tablets

    Regular price €22,00 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,00 Regular price €33,20
    You are saving: -€11,20
    0,37 € / 1ud
  • Aquilea Saciante, 15 drinkable sticks
    -15%

    Aquilea Saciante, 15 drinkable sticks

    Regular price €10,70 0,71 € / 1ud
    Sale price €10,70 Regular price €12,63
    You are saving: -€1,93
    0,71 € / 1ud
  • Aquilea Sleep , 30 gummies
    -24%

    Aquilea Sleep , 30 gummies

    Regular price €11,30 0,38 € / 1ud
    Sale price €11,30 Regular price €14,85
    You are saving: -€3,55
    0,38 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, Pack 2x30 Gummies
    -26%

    Aquilea Sleep, Pack 2x30 Gummies

    Regular price €22,10 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,10 Regular price €29,70
    You are saving: -€7,60
    0,37 € / 1ud
  • Aquilea Sleep, Pack 3x30 Gummies
    -26%

    Aquilea Sleep, Pack 3x30 Gummies

    Regular price €32,90 0,37 € / 1ud
    Sale price €32,90 Regular price €44,55
    You are saving: -€11,65
    0,37 € / 1ud