Collection:

Aromatherapy

  • Bach Sweet Chestnut 20 ml
    -26%

    Bach Sweet Chestnut 20 ml

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Star of Bethlehem 20 Ml
    -30%

    Bach Star of Bethlehem 20 Ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Scleranthus 20 ml
    -28%

    Bach Scleranthus 20 ml

    Regular price €12,10 60,5 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Rock Water 20 ml
    -28%

    Bach Rock Water 20 ml

    Regular price €12,10 60,5 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Rock Rose 20 ml
    -30%

    Bach Rock Rose 20 ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Rescue Cream 30 ml
    -15%

    Bach Rescue Cream 30 ml

    Regular price €11,60 38,67 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €13,63
    You are saving: -€2,03
    38,67 € / 100ml
  • Bach Red Chestnut 20 ml
    -28%

    Bach Red Chestnut 20 ml

    Regular price €12,10 60,5 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Pine 20 ml
    -28%

    Bach Pine 20 ml

    Regular price €12,10 60,5 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Olive 20 ml
    -9%

    Bach Olive 20 ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €14,69
    You are saving: -€1,39
    66,5 € / 100ml
  • Bach Oak 20 ml
    -26%

    Bach Oak 20 ml

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Mustard 20 ml
    -28%

    Bach Mustard 20 ml

    Regular price €12,10 60,5 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Mimulus 20 Ml
    -30%

    Bach Mimulus 20 Ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Larch 20 ml
    -30%

    Bach Larch 20 ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Impatiens 20 Ml
    -37%

    Bach Impatiens 20 Ml

    Regular price €12,10 60,5 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €19,11
    You are saving: -€7,01
    60,5 € / 100ml
  • Bach Hornbeam 20 ml
    -30%

    Bach Hornbeam 20 ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Honeysuckle 20 ml
    -26%

    Bach Honeysuckle 20 ml

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Holly 20 ml
    -28%

    Bach Holly 20 ml

    Regular price €12,10 60,5 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Heather 20 Ml
    -5%

    Bach Heather 20 Ml

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €13,05
    You are saving: -€0,65
    62,0 € / 100ml
  • Bach Gorse 20 ml
    -30%

    Bach Gorse 20 ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Gentian 20 ml
    -30%

    Bach Gentian 20 ml

    Regular price €13,30
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
  • Bach Elm 20 Ml
    -30%

    Bach Elm 20 Ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Crab Apple 20 ml
    -30%

    Bach Crab Apple 20 ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Clematis 20 ml
    -36%

    Bach Clematis 20 ml

    Regular price €12,20 61,0 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €19,11
    You are saving: -€6,91
    61,0 € / 100ml
  • Bach Chicory 20 Ml
    -30%

    Bach Chicory 20 Ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Chestnut Bud 20 ml
    -26%

    Bach Chestnut Bud 20 ml

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Cherry Plum 20 Ml
    -30%

    Bach Cherry Plum 20 Ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Cerato 20 ml
    -28%

    Bach Cerato 20 ml

    Sold out
    Let me know
  • Bach Centaury 20 ml
    -26% Oportunidades

    Bach Centaury 20 ml

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Agrimony 20 ml
    -30%

    Bach Agrimony 20 ml

    Regular price €13,30
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
  • Arkopharma Forcapil Serum, 50 ml
    -19%

    Arkopharma Forcapil Serum, 50 ml

    Regular price €20,10 40,2 € / 100ml
    Sale price €20,10 Regular price €24,90
    You are saving: -€4,80
    40,2 € / 100ml