Collection:

Aromatherapy and Health

  • Physalis Eucalyforce Mouth Spray 30Ml. Bio
    -39% Promo FD

    Physalis Eucalyforce Mouth Spray 30Ml. Bio

    Regular price €8,70 29,0 € / 100ml
    Sale price €8,70 Regular price €14,29
    You are saving: -€5,59
    29,0 € / 100ml
  • Physalis Eucalyforce Essential Mix 30Ml. Bio
    -40%

    Physalis Eucalyforce Essential Mix 30Ml. Bio

    Regular price €10,80 36,0 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €17,86
    You are saving: -€7,06
    36,0 € / 100ml
  • Physalis Transit+ Infusion 20Filters Bio
    -29%

    Physalis Transit+ Infusion 20Filters Bio

    Regular price €5,00 0,25 € / 1ud
    Sale price €5,00 Regular price €7,07
    You are saving: -€2,07
    0,25 € / 1ud
  • Santiveri Otosan Nasal Spray 30Ml.
    -25%

    Santiveri Otosan Nasal Spray 30Ml.

    Regular price €10,30 34,33 € / 100ml
    Sale price €10,30 Regular price €13,65
    You are saving: -€3,35
    34,33 € / 100ml
  • Orange Blossom Water Food Hydrolate Bio 250Ml.
    -37%

    Orange Blossom Water Food Hydrolate Bio 250Ml.

    Regular price €12,20 4,88 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €19,30
    You are saving: -€7,10
    4,88 € / 100ml
  • Terpenic Ph Test Strips 80pcs.
    -21%

    Terpenic Ph Test Strips 80pcs.

    Regular price €2,60 0,03 € / 1ud
    Sale price €2,60 Regular price €3,29
    You are saving: -€0,69
    0,03 € / 1ud
  • Therascience Physiomance Somny Spray 20Ml.
    -30%

    Therascience Physiomance Somny Spray 20Ml.

    Regular price €17,00 85,0 € / 100ml
    Sale price €17,00 Regular price €24,29
    You are saving: -€7,29
    85,0 € / 100ml
  • Tongil Pure Tea Tree Spray 30Ml.
    -12% Promo FD

    Tongil Pure Tea Tree Spray 30Ml.

    Regular price €16,50 55,0 € / 100ml
    Sale price €16,50 Regular price €18,70
    You are saving: -€2,20
    55,0 € / 100ml
  • Esential Aroms Acn Purifying Roll-On Tea Tree 5Ml.
    -20%

    Esential Aroms Acn Purifying Roll-On Tea Tree 5Ml.

    Regular price €12,20 244,0 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €15,28
    You are saving: -€3,08
    244,0 € / 100ml
  • L'Erbolario Lavender Eau De Parfum 50Ml.
    -47%

    L'Erbolario Lavender Eau De Parfum 50Ml.

    Regular price €26,00 52,0 € / 100ml
    Sale price €26,00 Regular price €49,14
    You are saving: -€23,14
    52,0 € / 100ml
  • Terpenic Kinesiology Kit
    -25%

    Terpenic Kinesiology Kit

    Regular price €146,20 146,2 € / 1ud
    Sale price €146,20 Regular price €193,92
    You are saving: -€47,72
    146,2 € / 1ud
  • Herbalgem Propoleo Monodose, 7 units
    -60%

    Herbalgem Propoleo Monodose, 7 units

    Regular price €10,80 1,54 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €26,79
    You are saving: -€15,99
    1,54 € / 1ud
  • Integralia Boldo Complex Extract 50Ml.
    -32% Promo FD

    Integralia Boldo Complex Extract 50Ml.

    Regular price €10,50 21,0 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €15,48
    You are saving: -€4,98
    21,0 € / 100ml
  • Integralia Oregano Silvestre Plus 60 Capsules
    -7% Promo FD

    Integralia Oregano Silvestre Plus 60 Capsules

    Regular price €16,30 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,30 Regular price €17,47
    You are saving: -€1,17
    0,27 € / 1ud
  • Erbenobili Tossvin Compost Dry Cough 200Ml
    -32% Promo FD

    Erbenobili Tossvin Compost Dry Cough 200Ml

    Regular price €23,16 11,58 € / 100ml
    Sale price €23,16 Regular price €34,14
    You are saving: -€10,98
    11,58 € / 100ml
  • Erbenobili Babygola Compost Throat Spray 15Ml
    -38%

    Erbenobili Babygola Compost Throat Spray 15Ml

    Regular price €11,10 74,0 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €17,86
    You are saving: -€6,76
    74,0 € / 100ml
  • Erbenobili Broncovin Compost Faringitis 50Ml
    -36%

    Erbenobili Broncovin Compost Faringitis 50Ml

    Regular price €17,00 34,0 € / 100ml
    Sale price €17,00 Regular price €26,57
    You are saving: -€9,57
    34,0 € / 100ml
  • Erbenobili Protegol Composto Aphonia Spray 15Ml
    -30% Promo FD

    Erbenobili Protegol Composto Aphonia Spray 15Ml

    Regular price €15,90 106,0 € / 100ml
    Sale price €15,90 Regular price €22,71
    You are saving: -€6,81
    106,0 € / 100ml
  • Erbenobili Tossvin Compost Dry Cough 100Ml
    -32% Promo FD

    Erbenobili Tossvin Compost Dry Cough 100Ml

    Regular price €14,30 14,3 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €21,14
    You are saving: -€6,84
    14,3 € / 100ml
  • Cfn Fgb Complex , 60 capsules
    -8% Promo FD

    Cfn Fgb Complex , 60 capsules

    Regular price €16,50 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,50 Regular price €17,91
    You are saving: -€1,41
    0,28 € / 1ud
  • Santiveri Migradol Tanacetum 40Cap.
    -12% Promo FD

    Santiveri Migradol Tanacetum 40Cap.

    Regular price €8,10 0,2 € / 1ud
    Sale price €8,10 Regular price €9,25
    You are saving: -€1,15
    0,2 € / 1ud
  • Forza Vitale Sys.Amamelide (Hamamelis) 50Ml.
    -21% Promo FD

    Forza Vitale Sys.Amamelide (Hamamelis) 50Ml.

    Regular price €19,80 39,6 € / 100ml
    Sale price €19,80 Regular price €25,10
    You are saving: -€5,30
    39,6 € / 100ml
  • Herbalgem Calmigem, 30ml
    -14%

    Herbalgem Calmigem, 30ml

    Regular price €17,00 56,67 € / 100ml
    Sale price €17,00 Regular price €19,81
    You are saving: -€2,81
    56,67 € / 100ml
  • Herbalgem Noctigem, 30ml
    -20%

    Herbalgem Noctigem, 30ml

    Regular price €15,80 52,67 € / 100ml
    Sale price €15,80 Regular price €19,81
    You are saving: -€4,01
    52,67 € / 100ml
  • Herbalgem Noctigem Spray, 15ml
    -42%

    Herbalgem Noctigem Spray, 15ml

    Regular price €11,80 78,67 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €20,34
    You are saving: -€8,54
    78,67 € / 100ml
  • Herbalgem Calmigem Spray, 15ml
    -37%

    Herbalgem Calmigem Spray, 15ml

    Regular price €12,80 85,33 € / 100ml
    Sale price €12,80 Regular price €20,34
    You are saving: -€7,54
    85,33 € / 100ml
  • Intersa Aringil (Faringil) (Pharyngitis,Aphonia,Cough) 30 Tablets
    -10%

    Intersa Aringil (Faringil) (Pharyngitis,Aphonia,Cough) 30 Tablets

    Regular price €10,80 0,36 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €11,98
    You are saving: -€1,18
    0,36 € / 1ud
  • Alqvimia Enigma Experience Box
    -22% Promo FD

    Alqvimia Enigma Experience Box

    Regular price €41,40 41,4 € / 1ud
    Sale price €41,40 Regular price €53,20
    You are saving: -€11,80
    41,4 € / 1ud
  • Sanasur Vaporderm With Eucalyptus Oil, 150 ml
    -32% Promo FD

    Sanasur Vaporderm With Eucalyptus Oil, 150 ml

    Regular price €9,40 6,27 € / 100ml
    Sale price €9,40 Regular price €13,80
    You are saving: -€4,40
    6,27 € / 100ml
  • Interapothek Balsamic Patches 10 units
    -18%

    Interapothek Balsamic Patches 10 units

    Regular price €3,40 0,34 € / 1ud
    Sale price €3,40 Regular price €4,15
    You are saving: -€0,75
    0,34 € / 1ud