Collection:

Bach natural essences

  • Bach White Chestnut 20 Ml
    -21%

    Bach White Chestnut 20 Ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €16,87
    You are saving: -€3,57
    66,5 € / 100ml
  • Bach Vine 20 ml
    -30%

    Bach Vine 20 ml

    Regular price €13,40 67,0 € / 100ml
    Sale price €13,40 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,71
    67,0 € / 100ml
  • Bach Walnut-Nogal 20 Ml
    -30%

    Bach Walnut-Nogal 20 Ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Oak 20 ml
    -26%

    Bach Oak 20 ml

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Rock Water 20 ml
    -28%

    Bach Rock Water 20 ml

    Regular price €12,10 60,5 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Water Violet 20 ml
    -26%

    Bach Water Violet 20 ml

    Regular price €12,40 62,0 € / 100ml
    Sale price €12,40 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,47
    62,0 € / 100ml
  • Bach Wild Oat 20 ml
    -30%

    Bach Wild Oat 20 ml

    Regular price €13,30 66,5 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €19,11
    You are saving: -€5,81
    66,5 € / 100ml
  • Bach Red Chestnut 20 ml
    -28%

    Bach Red Chestnut 20 ml

    Regular price €12,10 60,5 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €16,87
    You are saving: -€4,77
    60,5 € / 100ml
  • Bach Wild Rose 20 ml
    -19%

    Bach Wild Rose 20 ml

    Regular price €13,70 68,5 € / 100ml
    Sale price €13,70 Regular price €16,87
    You are saving: -€3,17
    68,5 € / 100ml
  • Bach Willow 20 ml
    -12%

    Bach Willow 20 ml

    Regular price €12,70 63,5 € / 100ml
    Sale price €12,70 Regular price €14,42
    You are saving: -€1,72
    63,5 € / 100ml