Collection:

Bambo baby care

  • Bambo Nature Bath Gel & Shampoo, 150 ml
    -16%

    Bambo Nature Bath Gel & Shampoo, 150 ml

    Regular price €4,60 3,07 € / 100ml
    Sale price €4,60 Regular price €5,50
    You are saving: -€0,90
    3,07 € / 100ml
  • -12% Oportunidades

    Bambo Nature Bath & Massage Oil, 145 ml

    Regular price €10,80 7,45 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €12,32
    You are saving: -€1,52
    7,45 € / 100ml
  • Bambo Nature Soothing Cream, 100 ml
    -14%

    Bambo Nature Soothing Cream, 100 ml

    Regular price €4,80 4,8 € / 100ml
    Sale price €4,80 Regular price €5,58
    You are saving: -€0,78
    4,8 € / 100ml
  • Bambo Nature Plastallaic Free Wipes, 50 pcs.
    -15%

    Bambo Nature Plastic Free Wipes, 50 pcs.

    Regular price €2,40 0,05 € / 1ud
    Sale price €2,40 Regular price €2,84
    You are saving: -€0,44
    0,05 € / 1ud
  • Bambo Nature Nappies Size 0 (1-3Kg), 24 pcs.
    -10%

    Bambo Nature Nappies Size 0 (1-3Kg), 24 pcs.

    Regular price €8,10 0,34 € / 1ud
    Sale price €8,10 Regular price €9,00
    You are saving: -€0,90
    0,34 € / 1ud
  • -20%

    Bambo Nature Bath Gel & Shampoo, 500 ml

    Regular price €11,10 2,22 € / 100ml
    Sale price €11,10 Regular price €13,80
    You are saving: -€2,70
    2,22 € / 100ml