Collection:

BEAPHAR

  • Beaphar Canicomfort Starter Kit Diffuser+Refill Dog, 48 ml
    -10%

    Beaphar Canicomfort Starter Kit Diffuser+Refill Dog, 48 ml

    Regular price €22,67 47,23 € / 100ml
    Sale price €22,67 Regular price €25,19
    You are saving: -€2,52
    47,23 € / 100ml
  • Beaphar Calming Dog Collar, 65 cm
    -10%

    Beaphar Calming Dog Collar, 65 cm

    Regular price €10,14 10,14 € / 1ud
    Sale price €10,14 Regular price €11,27
    You are saving: -€1,13
    10,14 € / 1ud
  • Beaphar Gentle Leader Size S Black, 1 piece
    -10%

    Beaphar Gentle Leader Size S Black, 1 piece

    Regular price €21,65 21,65 € / 1ud
    Sale price €21,65 Regular price €24,05
    You are saving: -€2,40
    21,65 € / 1ud
  • -10%

    Beaphar Gentle Leader Size S Red, 1 piece

    Regular price €22,90 22,9 € / 1ud
    Sale price €22,90 Regular price €25,44
    You are saving: -€2,54
    22,9 € / 1ud
  • Beaphar Gentle Leader Size M Black, 1 piece
    -10%

    Beaphar Gentle Leader Size M Black, 1 piece

    Regular price €22,33 22,33 € / 1ud
    Sale price €22,33 Regular price €24,81
    You are saving: -€2,48
    22,33 € / 1ud
  • Beaphar Gentle Leader Size M Red, 1 piece
    -10%

    Beaphar Gentle Leader Size M Red, 1 piece

    Regular price €22,78 22,78 € / 1ud
    Sale price €22,78 Regular price €25,32
    You are saving: -€2,54
    22,78 € / 1ud
  • Beaphar Gentle Leader Size L Black, 1 piece
    -10%

    Beaphar Gentle Leader Size L Black, 1 piece

    Regular price €23,47 23,47 € / 1ud
    Sale price €23,47 Regular price €26,08
    You are saving: -€2,61
    23,47 € / 1ud
  • Beaphar Gentle Leader Size L Red, 1 piece
    -10%

    Beaphar Gentle Leader Size L Red, 1 piece

    Regular price €23,70 23,7 € / 1ud
    Sale price €23,70 Regular price €26,33
    You are saving: -€2,63
    23,7 € / 1ud
  • Beaphar Care+ Hamster, 700 g
    -10%

    Beaphar Care+ Hamster, 700 g

    Regular price €8,50 1,21 € / 100gr
    Sale price €8,50 Regular price €9,44
    You are saving: -€0,94
    1,21 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Rat, 1.5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Rat, 1.5 kg

    Regular price €15,70 1,05 € / 100gr
    Sale price €15,70 Regular price €17,44
    You are saving: -€1,74
    1,05 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Chinchilla 1.5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Chinchilla 1.5 kg

    Regular price €16,00 1,07 € / 100gr
    Sale price €16,00 Regular price €17,78
    You are saving: -€1,78
    1,07 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Rat, 700 g
    -10%

    Beaphar Care+ Rat, 700 g

    Regular price €8,50 1,21 € / 100gr
    Sale price €8,50 Regular price €9,44
    You are saving: -€0,94
    1,21 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Timothy Hay, 1 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Timothy Hay, 1 kg

    Regular price €7,70 0,77 € / 100gr
    Sale price €7,70 Regular price €8,56
    You are saving: -€0,86
    0,77 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Rabbit Jr, 1.5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Rabbit Jr, 1.5 kg

    Regular price €16,10 1,07 € / 100gr
    Sale price €16,10 Regular price €17,89
    You are saving: -€1,79
    1,07 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Senior Rabbit, 1.5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Senior Rabbit, 1.5 kg

    Regular price €16,10 1,07 € / 100gr
    Sale price €16,10 Regular price €17,89
    You are saving: -€1,79
    1,07 € / 100gr
  • Beaphar Universal Dog Shampoo, 1L
    -10%

    Beaphar Universal Dog Shampoo, 1L

    Regular price €14,81 1,48 € / 100ml
    Sale price €14,81 Regular price €16,46
    You are saving: -€1,65
    1,48 € / 100ml
  • Beaphar Universal Dog Shampoo, 250 ml
    -10%

    Beaphar Universal Dog Shampoo, 250 ml

    Regular price €6,72 2,69 € / 100ml
    Sale price €6,72 Regular price €7,47
    You are saving: -€0,75
    2,69 € / 100ml
  • Beaphar Dog Shampoo White Coat, 1 l
    -10%

    Beaphar Dog Shampoo White Coat, 1 l

    Regular price €14,70 1,47 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €16,33
    You are saving: -€1,63
    1,47 € / 100ml
  • Beaphar Small Animal Shampoo, 250 ml
    -10%

    Beaphar Small Animal Shampoo, 250 ml

    Regular price €10,37 4,15 € / 100ml
    Sale price €10,37 Regular price €11,52
    You are saving: -€1,15
    4,15 € / 100ml
  • Beaphar White Coat Dog Shampoo, 250 ml
    -10%

    Beaphar White Coat Dog Shampoo, 250 ml

    Regular price €6,72 2,69 € / 100ml
    Sale price €6,72 Regular price €7,47
    You are saving: -€0,75
    2,69 € / 100ml
  • Beaphar Black Hair Shampoo for Dogs, 250 ml
    -10%

    Beaphar Black Hair Shampoo for Dogs, 250 ml

    Regular price €6,72 2,69 € / 100ml
    Sale price €6,72 Regular price €7,47
    You are saving: -€0,75
    2,69 € / 100ml
  • Beaphar Cat Shampoo, 250 ml
    -10%

    Beaphar Cat Shampoo, 250 ml

    Regular price €6,72 2,69 € / 100ml
    Sale price €6,72 Regular price €7,47
    You are saving: -€0,75
    2,69 € / 100ml
  • Beaphar Care+ Rabbit, 5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Rabbit, 5 kg

    Regular price €45,70 0,91 € / 100gr
    Sale price €45,70 Regular price €50,78
    You are saving: -€5,08
    0,91 € / 100gr
  • Beaphar Rodent Odour Neutraliser, 600g
    -10%

    Beaphar Rodent Odour Neutraliser, 600g

    Regular price €11,39 1,9 € / 100gr
    Sale price €11,39 Regular price €12,66
    You are saving: -€1,27
    1,9 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Rabbit, 1,5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Rabbit, 1,5 kg

    Regular price €15,50 1,03 € / 100gr
    Sale price €15,50 Regular price €17,22
    You are saving: -€1,72
    1,03 € / 100gr
  • Beaphar Care+ Guinea Pig, 1.5 kg
    -10%

    Beaphar Care+ Guinea Pig, 1.5 kg

    Regular price €15,80 1,05 € / 100gr
    Sale price €15,80 Regular price €17,56
    You are saving: -€1,76
    1,05 € / 100gr
  • Beaphar Pet Toothpaste+Toothbrush Dental Pack
    -10%

    Beaphar Pet Toothpaste+Toothbrush Dental Pack

    Regular price €11,39 11,39 € / 1ud
    Sale price €11,39 Regular price €12,66
    You are saving: -€1,27
    11,39 € / 1ud