Collection:

Best veterinary products

  • Advance Adult Sterilised Sterilised Cat Food With Turkey, 10+2 kg
    -7%

    Advance Adult Sterilised Sterilised Cat Food With Turkey, 10+2 kg

    Regular price €50,90 2,55 € / 100gr
    Sale price €50,90 Regular price €54,63
    You are saving: -€3,73
    2,55 € / 100gr
  • Nature'S Variety No Grain Medium/Maxi Salmon Dog Food 10+2Kg
    -5%

    Nature'S Variety No Grain Medium/Maxi Salmon Dog Food 10+2Kg

    Regular price €59,10 2,96 € / 100gr
    Sale price €59,10 Regular price €62,21
    You are saving: -€3,11
    2,96 € / 100gr
  • Lypex Dogs & Cats, 60 Capsules
    -9%

    Lypex Dogs & Cats, 60 Capsules

    Regular price €88,30 1,47 € / 1ud
    Sale price €88,30 Regular price €97,37
    You are saving: -€9,07
    1,47 € / 1ud
  • Vectra 3D Dog 25-40 kg, 3 Pipettes
    -11%

    Vectra 3D Dog 25-40 kg, 3 Pipettes

    Regular price €32,60 652,0 € / 1kg
    Sale price €32,60 Regular price €36,63
    You are saving: -€4,03
    652,0 € / 1kg
  • Seresto Dog Collar +8Kg Large
    -12%

    Seresto Dog Collar +8Kg Large

    Regular price €35,90 35,9 € / 1ud
    Sale price €35,90 Regular price €40,70
    You are saving: -€4,80
    35,9 € / 1ud
  • Stangest Chondrocare 90 Tablets
    -6%

    Stangest Chondrocare 90 Tablets

    Regular price €57,40 0,64 € / 1ud
    Sale price €57,40 Regular price €61,00
    You are saving: -€3,60
    0,64 € / 1ud
  • Churu Cat Tuna Varieties 60X14Gr

    Regular price €34,99 249,93 € / 100gr
    Sale price €34,99 Regular price €34,99
    You are saving: -€0,00
    249,93 € / 100gr