Collection:

BIOSERUM

  • Bioserum Permeability Nenufar 30Sbrs.
    -32% Promo FD

    Bioserum Permeability Nenufar 30Sbrs.

    Regular price €59,90 59,9 € / 1ud
    Sale price €59,90 Regular price €88,33
    You are saving: -€28,43
    59,9 € / 1ud
  • Bioserum Denota 30Cap.
    -38% Promo FD

    Bioserum Denota 30Cap.

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €24,20
    You are saving: -€9,30
    0,5 € / 1ud
  • Bioserum Herbetom Kids Dreams 250Ml.
    -42%

    Bioserum Herbetom Kids Dreams 250Ml.

    Regular price €11,70 4,68 € / 100ml
    Sale price €11,70 Regular price €20,20
    You are saving: -€8,50
    4,68 € / 100ml
  • Bioserum Symbiotic Nenufar Prebiotic+Probiotic , 30 capsules
    -17% Promo FD

    Bioserum Symbiotic Nenufar Prebiotic+Probiotic , 30 capsules

    Regular price €16,20 0,54 € / 1ud
    Sale price €16,20 Regular price €19,60
    You are saving: -€3,40
    0,54 € / 1ud
  • Bioserum Reguven , 20 vials
    -32% Promo FD

    Bioserum Reguven , 20 vials

    Regular price €30,50 1,53 € / 1ud
    Sale price €30,50 Regular price €45,01
    You are saving: -€14,51
    1,53 € / 1ud
  • Bioserum Propolchest+C , 30 capsules
    -12%

    Bioserum Propolchest+C , 30 capsules

    Regular price €11,80 0,39 € / 1ud
    Sale price €11,80 Regular price €13,34
    You are saving: -€1,54
    0,39 € / 1ud
  • Bioserum Alerbalance Shock , 30 capsules
    -11%

    Bioserum Alerbalance Shock , 30 capsules

    Regular price €17,70 0,59 € / 1ud
    Sale price €17,70 Regular price €19,90
    You are saving: -€2,20
    0,59 € / 1ud
  • Bioserum Lessobes 3 Depur , 250 ml
    -9%

    Bioserum Lessobes 3 Depur , 250 ml

    Regular price €15,20 6,08 € / 100ml
    Sale price €15,20 Regular price €16,73
    You are saving: -€1,53
    6,08 € / 100ml
  • Bioserum Cistoren Plus , 20 capsules
    -10% Promo FD

    Bioserum Cistoren Plus , 20 capsules

    Regular price €13,20 0,66 € / 1ud
    Sale price €13,20 Regular price €14,69
    You are saving: -€1,49
    0,66 € / 1ud
  • Bioserum Azione Collagen Sport , 180 tablets
    -8% Promo FD

    Bioserum Azione Collagen Sport , 180 tablets

    Regular price €33,10 0,18 € / 1ud
    Sale price €33,10 Regular price €35,79
    You are saving: -€2,69
    0,18 € / 1ud
  • Bioserum Herbecom Curcuma , 60 capsules
    -7% Promo FD

    Bioserum Herbecom Curcuma , 60 capsules

    Regular price €17,00 0,28 € / 1ud
    Sale price €17,00 Regular price €18,21
    You are saving: -€1,21
    0,28 € / 1ud
  • Bioserum Herbetom 3 Ff , 250 ml
    -11%

    Bioserum Herbetom 3 Ff , 250 ml

    Regular price €14,30 5,72 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €16,08
    You are saving: -€1,78
    5,72 € / 100ml
  • Bioserum Micionat , 40 capsules
    -11%

    Bioserum Micionat , 40 capsules

    Regular price €10,60 0,27 € / 1ud
    Sale price €10,60 Regular price €11,97
    You are saving: -€1,37
    0,27 € / 1ud
  • Bioserum Antarkrill Omega 3 , 60 pearls
    -7% Promo FD

    Bioserum Antarkrill Omega 3 , 60 pearls

    Regular price €29,10 0,49 € / 1ud
    Sale price €29,10 Regular price €31,37
    You are saving: -€2,27
    0,49 € / 1ud
  • Bioserum Dorpis , 30 tablets
    -11%

    Bioserum Dorpis , 30 tablets

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €16,73
    You are saving: -€1,83
    0,5 € / 1ud
  • Bioserum Ansiomed Positive Mind, 2X45 Tablets
    -21%

    Bioserum Ansiomed Positive Mind, 2X45 Tablets

    Regular price €33,70 16,85 € / 1ud
    Sale price €33,70 Regular price €42,60
    You are saving: -€8,90
    16,85 € / 1ud
  • Bioserum Ansiomed Positive Mind, 3X45 Tablets
    -22%

    Bioserum Ansiomed Positive Mind, 3X45 Tablets

    Regular price €50,10 16,7 € / 1ud
    Sale price €50,10 Regular price €63,90
    You are saving: -€13,80
    16,7 € / 1ud
  • Bioserum Ansiomed, 2X45 Capsules
    -29%

    Bioserum Ansiomed, 2X45 Capsules

    Regular price €31,70 0,35 € / 1ud
    Sale price €31,70 Regular price €44,48
    You are saving: -€12,78
    0,35 € / 1ud
  • Visionatto 30 capsules
    -27%

    Visionatto 30 capsules

    Regular price €20,20 0,67 € / 1ud
    Sale price €20,20 Regular price €27,69
    You are saving: -€7,49
    0,67 € / 1ud
  • Bioserum Basichest +K2 + D3 30Cap.
    -14% Promo FD

    Bioserum Basichest +K2 + D3 30Cap.

    Sold out
    Let me know
  • Bioserum Vivida Positive Mind 30Comp.
    -30% Promo FD

    Bioserum Vivida Positive Mind 30Comp.

    Sold out
    Let me know