BLEVIT
Collection:

BLEVIT

  • Blevit Baby Food Superfibra 8 Cereals & Biscuit, 2X500 Grs
    -30%

    Blevit Baby Food Superfibra 8 Cereals & Biscuit, 2X500 Grs

    Regular price €17,70 1,77 € / 100gr
    Sale price €17,70 Regular price €25,14
    You are saving: -€7,44
    1,77 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibra 8 Cereals & Biscuit, 3X500 Grs
    -30%

    Blevit Baby Food Superfibra 8 Cereals & Biscuit, 3X500 Grs

    Regular price €26,40 1,76 € / 100gr
    Sale price €26,40 Regular price €37,71
    You are saving: -€11,31
    1,76 € / 100gr
  • Blevit Infant Feeding Superfibre 8 Cereals, 2X1000 Grs
    -29%

    Blevit Infant Feeding Superfibre 8 Cereals, 2X1000 Grs

    Regular price €31,90 1,6 € / 100gr
    Sale price €31,90 Regular price €45,14
    You are saving: -€13,24
    1,6 € / 100gr
  • Blevit 8 Cereals Honey, 500gr
    -10%

    Blevit 8 Cereals Honey, 500gr

    Regular price €13,70 2,74 € / 100gr
    Sale price €13,70 Regular price €15,22
    You are saving: -€1,52
    2,74 € / 100gr
  • Blevit Baby Food Superfibra 8 Cereals, 3X1000 Grs
    -30%

    Blevit Baby Food Superfibra 8 Cereals, 3X1000 Grs

    Regular price €47,50 1,58 € / 100gr
    Sale price €47,50 Regular price €67,71
    You are saving: -€20,21
    1,58 € / 100gr
  • Blevit 8 Cereals Cocoa, 500gr
    -10%

    Blevit 8 Cereals Cocoa, 500gr

    Regular price €13,70 2,74 € / 100gr
    Sale price €13,70 Regular price €15,22
    You are saving: -€1,52
    2,74 € / 100gr
  • Blevit 8 Cereals Biscuit, 500gr
    -10%

    Blevit 8 Cereals Biscuit, 500gr

    Regular price €13,70 2,74 € / 100gr
    Sale price €13,70 Regular price €15,22
    You are saving: -€1,52
    2,74 € / 100gr
  • Blevit Gluten Free, 500g
    -10%

    Blevit Gluten Free, 500g

    Regular price €13,70 2,74 € / 100gr
    Sale price €13,70 Regular price €15,22
    You are saving: -€1,52
    2,74 € / 100gr
  • Blevit Multicereal with Honey and Fruit, 500gr
    -10%

    Blevit Multicereal with Honey and Fruit, 500gr

    Regular price €13,70 2,74 € / 100gr
    Sale price €13,70 Regular price €15,22
    You are saving: -€1,52
    2,74 € / 100gr