Collection:

Brandstore

  • Oral-B Braun Cross Action Refill, 4 pcs.
    -19%

    Oral-B Braun Cross Action Refill, 4 pcs.

    Regular price €16,10 4,03 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €19,99
    You are saving: -€3,89
    4,03 € / 1ud
  • Oral-B Braun Sensitive Clean Refill, 4 pcs.
    -11%

    Oral-B Braun Sensitive Clean Refill, 4 pcs.

    Regular price €16,10 4,03 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €17,99
    You are saving: -€1,89
    4,03 € / 1ud
  • Oral-B Braun Sensitive Clean Refill, Pack Of, 6+2 pcs.
    -11%

    Oral-B Braun Sensitive Clean Refill, Pack Of, 6+2 pcs.

    Regular price €25,00 3,13 € / 1ud
    Sale price €25,00 Regular price €27,99
    You are saving: -€2,99
    3,13 € / 1ud
  • Oral-B Braun Cross Action Refill Black, 4 pcs.
    -11%

    Oral-B Braun Cross Action Refill Black, 4 pcs.

    Regular price €25,00 6,25 € / 1ud
    Sale price €25,00 Regular price €27,99
    You are saving: -€2,99
    6,25 € / 1ud
  • Oral-B Satin Tape Mint 50 metres
    -34%

    Oral-B Satin Tape Mint 50 metres

    Regular price €3,30 3,3 € / 1ud
    Sale price €3,30 Regular price €4,99
    You are saving: -€1,69
    3,3 € / 1ud
  • Oral-B 3D White Radiant Whitening Toothpaste, 75 ml, pack of 2
    -15%

    Oral-B 3D White Radiant Whitening Toothpaste, 75 ml, pack of 2

    Regular price €12,20 8,13 € / 100ml
    Sale price €12,20 Regular price €14,36
    You are saving: -€2,16
    8,13 € / 100ml