Collection:

Cantabria Labs products

  • Inmunoferon Junior Syrup 150 ml
    -29%

    Inmunoferon Junior Syrup 150 ml

    Regular price €20,00 13,33 € / 100ml
    Sale price €20,00 Regular price €28,00
    You are saving: -€8,00
    13,33 € / 100ml
  • Iraltone Shampoo Ds, 200 ml
    -23%

    Iraltone Shampoo Ds, 200 ml

    Regular price €10,70 5,35 € / 100ml
    Sale price €10,70 Regular price €13,94
    You are saving: -€3,24
    5,35 € / 100ml
  • Skin Resist Daily Cream, 50 ml
    -26%

    Skin Resist Daily Cream, 50 ml

    Regular price €22,10 44,2 € / 100ml
    Sale price €22,10 Regular price €29,85
    You are saving: -€7,75
    44,2 € / 100ml