Collection:

CATTIER

  • Cattier Ready-to-Use Green Clay , 100 gr
    -9%

    Cattier Ready-to-Use Green Clay , 100 gr

    Regular price €4,40 4,4 € / 100gr
    Sale price €4,40 Regular price €4,84
    You are saving: -€0,44
    4,4 € / 100gr
  • Cattier Shea Butter 20Gr.
    -35% Promo FD

    Cattier Shea Butter 20Gr.

    Regular price €11,00 55,0 € / 100gr
    Sale price €11,00 Regular price €16,93
    You are saving: -€5,93
    55,0 € / 100gr
  • Cattier Anti-Aging Hand Cream 75Ml.
    -9% Promo FD

    Cattier Anti-Aging Hand Cream 75Ml.

    Regular price €10,30 13,73 € / 100ml
    Sale price €10,30 Regular price €11,37
    You are saving: -€1,07
    13,73 € / 100ml
  • Cattier Rosemary Vinegar Oily Hair Shampoo 250ml.
    -35% Promo FD

    Cattier Rosemary Vinegar Oily Hair Shampoo 250ml.

    Regular price €9,80 3,92 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €15,14
    You are saving: -€5,34
    3,92 € / 100ml
  • Cattier Lip Balm 4Gr.
    -37% Promo FD

    Cattier Lip Balm 4Gr.

    Regular price €6,30 157,5 € / 100gr
    Sale price €6,30 Regular price €10,00
    You are saving: -€3,70
    157,5 € / 100gr
  • Cattier Superfine White Clay 200Gr.
    -12%

    Cattier Superfine White Clay 200Gr.

    Regular price €6,10 3,05 € / 100gr
    Sale price €6,10 Regular price €6,95
    You are saving: -€0,85
    3,05 € / 100gr
  • Cattier Dentifrice Dentifrice Propolis Protec.Gingi 75Ml
    -8% Promo FD

    Cattier Dentifrice Dentifrice Propolis Protec.Gingi 75Ml

    Regular price €7,40 9,87 € / 100ml
    Sale price €7,40 Regular price €8,00
    You are saving: -€0,60
    9,87 € / 100ml
  • Cattier Anti-Dandruff Shampoo (Willow & Lavender Ac.) 250Ml.
    -5% Promo FD

    Cattier Anti-Dandruff Shampoo (Willow & Lavender Ac.) 250Ml.

    Regular price €10,90 4,36 € / 100ml
    Sale price €10,90 Regular price €11,47
    You are saving: -€0,57
    4,36 € / 100ml
  • Cattier Family Foaming Bath Gel 1L.
    -37%

    Cattier Family Foaming Bath Gel 1L.

    Regular price €21,00 2,1 € / 100ml
    Sale price €21,00 Regular price €33,29
    You are saving: -€12,29
    2,1 € / 100ml
  • Cattier Biphasic Eye & Lip Make-up Remover 150Ml.
    -7% Promo FD

    Cattier Biphasic Eye & Lip Make-up Remover 150Ml.

    Regular price €12,90 8,6 € / 100ml
    Sale price €12,90 Regular price €13,89
    You are saving: -€0,99
    8,6 € / 100ml
  • Cattier Pink Clay Mask Sensitive Skin 100Ml.
    -8% Promo FD

    Cattier Pink Clay Mask Sensitive Skin 100Ml.

    Regular price €6,60 6,6 € / 100ml
    Sale price €6,60 Regular price €7,16
    You are saving: -€0,56
    6,6 € / 100ml
  • Cattier Greasy Hair Shampoo Green Clay 250Ml.
    -13%

    Cattier Greasy Hair Shampoo Green Clay 250Ml.

    Regular price €9,50 3,8 € / 100ml
    Sale price €9,50 Regular price €10,95
    You are saving: -€1,45
    3,8 € / 100ml
  • Cattier Bamboo Medulla Dry Hair Shampoo 250ml.
    -37% Promo FD

    Cattier Bamboo Medulla Dry Hair Shampoo 250ml.

    Regular price €9,70 3,88 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €15,36
    You are saving: -€5,66
    3,88 € / 100ml
  • Cattier Face & Eye Make-up Remover Milk 200Ml.
    -30% Promo FD

    Cattier Face & Eye Make-up Remover Milk 200Ml.

    Regular price €15,80 7,9 € / 100ml
    Sale price €15,80 Regular price €22,64
    You are saving: -€6,84
    7,9 € / 100ml
  • Cattier Eye Contour 15Ml.
    -13% Promo FD

    Cattier Eye Contour 15Ml.

    Regular price €15,70 104,67 € / 100ml
    Sale price €15,70 Regular price €17,95
    You are saving: -€2,25
    104,67 € / 100ml
  • Cattier Dentifrico Dentargile Dentifrico Limon Encias Irritadas 75Ml.
    -10% Promo FD

    Cattier Dentifrico Dentargile Dentifrico Limon Encias Irritadas 75Ml.

    Regular price €7,20 9,6 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €8,00
    You are saving: -€0,80
    9,6 € / 100ml
  • Cattier Ultra Ventilated Green Clay 250Gr.
    -13%

    Cattier Ultra Ventilated Green Clay 250Gr.

    Regular price €6,50 2,6 € / 100gr
    Sale price €6,50 Regular price €7,47
    You are saving: -€0,97
    2,6 € / 100gr
  • Cattier Repairing Hair Mask 200Ml.
    -36% Promo FD

    Cattier Repairing Hair Mask 200Ml.

    Regular price €15,70 7,85 € / 100ml
    Sale price €15,70 Regular price €24,71
    You are saving: -€9,01
    7,85 € / 100ml
  • Cattier Volume Shampoo 250Ml.
    -5%

    Cattier Volume Shampoo 250Ml.

    Regular price €11,60 4,64 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €12,21
    You are saving: -€0,61
    4,64 € / 100ml
  • Cattier Frequent Use Sulfate-Free Shampoo 500Ml.
    -11% Promo FD

    Cattier Frequent Use Sulfate-Free Shampoo 500Ml.

    Regular price €14,70 2,94 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €16,50
    You are saving: -€1,80
    2,94 € / 100ml
  • Cattier Verbena-Citrus Refreshing Shower Gel 887Ml.
    -33%

    Cattier Verbena-Citrus Refreshing Shower Gel 887Ml.

    Regular price €17,00 1,92 € / 100ml
    Sale price €17,00 Regular price €25,29
    You are saving: -€8,29
    1,92 € / 100ml
  • Cattier Oat Milk Frequent Use Shampoo 250ml.
    -37% Promo FD

    Cattier Oat Milk Frequent Use Shampoo 250ml.

    Regular price €9,90 3,96 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €15,64
    You are saving: -€5,74
    3,96 € / 100ml
  • Cattier Crushed Green Clay 3Kg.
    -36%

    Cattier Crushed Green Clay 3Kg.

    Regular price €16,80 0,56 € / 100gr
    Sale price €16,80 Regular price €26,21
    You are saving: -€9,41
    0,56 € / 100gr
  • Cattier Sulfate-Free Family Shower Gel & Shampoo 500Ml.
    -19%

    Cattier Sulfate-Free Family Shower Gel & Shampoo 500Ml.

    Regular price €13,10 2,62 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €16,12
    You are saving: -€3,02
    2,62 € / 100ml
  • Cattier White Clay Scrub 100Ml.
    -7% Promo FD

    Cattier White Clay Scrub 100Ml.

    Regular price €7,60 7,6 € / 100ml
    Sale price €7,60 Regular price €8,21
    You are saving: -€0,61
    7,6 € / 100ml
  • Cattier Green Clay Mask Oily Skin 100Ml.
    -12%

    Cattier Green Clay Mask Oily Skin 100Ml.

    Regular price €6,40 6,4 € / 100ml
    Sale price €6,40 Regular price €7,25
    You are saving: -€0,85
    6,4 € / 100ml
  • Cattier Extra Gentle Shampoo 1Litre
    -38%

    Cattier Extra Gentle Shampoo 1Litre

    Regular price €21,00 2,1 € / 100ml
    Sale price €21,00 Regular price €34,14
    You are saving: -€13,14
    2,1 € / 100ml
  • Cattier Moisturising Firming Shaping Milk 500Ml.
    -37% Promo FD

    Cattier Moisturising Firming Shaping Milk 500Ml.

    Regular price €17,60 3,52 € / 100ml
    Sale price €17,60 Regular price €28,00
    You are saving: -€10,40
    3,52 € / 100ml
  • Cattier Sublime Alchimie Multi-Purpose Dry Oil 100Ml.
    -23%

    Cattier Sublime Alchimie Multi-Purpose Dry Oil 100Ml.

    Regular price €20,40 20,4 € / 100ml
    Sale price €20,40 Regular price €26,42
    You are saving: -€6,02
    20,4 € / 100ml
  • Cattier Roll-On Deodorant 24H. 50Ml.
    -11% Promo FD

    Cattier Roll-On Deodorant 24H. 50Ml.

    Regular price €10,50 21,0 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €11,80
    You are saving: -€1,30
    21,0 € / 100ml