Collection:

Control discounts

  • Control Senso Finisimo Control, 24 Condoms
    -14%

    Control Senso Finisimo Control, 24 Condoms

    Regular price €10,70
    Sale price €10,70 Regular price €12,42
    You are saving: -€1,72
  • Control Nature, 3 Units
    -42%

    Control Nature, 3 Units

    Regular price €1,60 0,53 € / 1ud
    Sale price €1,60 Regular price €2,74
    You are saving: -€1,14
    0,53 € / 1ud
  • Control Condom Fun Mix, 6 Assorted Condoms
    -20%

    Control Condom Fun Mix, 6 Assorted Condoms

    Regular price €3,60 0,6 € / 1ud
    Sale price €3,60 Regular price €4,51
    You are saving: -€0,91
    0,6 € / 1ud
  • Finissimo Condom Control, 3 Units
    -33%

    Finissimo Condom Control, 3 Units

    Regular price €1,80 0,6 € / 1ud
    Sale price €1,80 Regular price €2,70
    You are saving: -€0,90
    0,6 € / 1ud
  • Wireless Remote Control
    -7%

    Wireless Remote Control

    Regular price €26,20 26,2 € / 1ud
    Sale price €26,20 Regular price €28,32
    You are saving: -€2,12
    26,2 € / 1ud
  • Control Lubricant Chocolate, 75 ml
    -36%

    Control Lubricant Chocolate, 75 ml

    Regular price €7,50 10,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €11,81
    You are saving: -€4,31
    10,0 € / 100ml
  • Latex Free Control, 5 pieces
    -17%

    Latex Free Control, 5 pieces

    Regular price €14,90
    Sale price €14,90 Regular price €17,93
    You are saving: -€3,03
  • Control Chocolate, 12 pieces
    -17%

    Control Chocolate, 12 pieces

    Regular price €7,80 0,65 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €9,37
    You are saving: -€1,57
    0,65 € / 1ud
  • Hot Passion Control, 10 pieces
    -18%

    Hot Passion Control, 10 pieces

    Regular price €7,70
    Sale price €7,70 Regular price €9,37
    You are saving: -€1,67
  • Control Condoms Nature, 6 pieces
    -16%

    Control Condoms Nature, 6 pieces

    Regular price €2,20 0,37 € / 1ud
    Sale price €2,20 Regular price €2,63
    You are saving: -€0,43
    0,37 € / 1ud
  • Finissimo Senso Control, 12 pieces
    -25%

    Finissimo Senso Control, 12 pieces

    Regular price €7,30 0,61 € / 1ud
    Sale price €7,30 Regular price €9,79
    You are saving: -€2,49
    0,61 € / 1ud
  • Control Easy Way Nature, 10 Units
    -21%

    Control Easy Way Nature, 10 Units

    Regular price €6,60 0,66 € / 1ud
    Sale price €6,60 Regular price €8,32
    You are saving: -€1,72
    0,66 € / 1ud
  • Finissimo Original Control Condoms, 12 units
    -11%

    Finissimo Original Control Condoms, 12 units

    Regular price €7,30 0,61 € / 1ud
    Sale price €7,30 Regular price €8,21
    You are saving: -€0,91
    0,61 € / 1ud
  • Control Ring Pleasure Booster, 1 Unit
    -12%

    Control Ring Pleasure Booster, 1 Unit

    Regular price €9,50 9,5 € / 1ud
    Sale price €9,50 Regular price €10,84
    You are saving: -€1,34
    9,5 € / 1ud
  • Easy Way Finissimo Original Control, 10 pcs.
    -30%

    Easy Way Finissimo Original Control, 10 pcs.

    Regular price €6,80 0,68 € / 1ud
    Sale price €6,80 Regular price €9,68
    You are saving: -€2,88
    0,68 € / 1ud
  • Control Lubricant Mediterranean Sea, 200 ml
    -29%

    Control Lubricant Mediterranean Sea, 200 ml

    Regular price €9,20 4,6 € / 100ml
    Sale price €9,20 Regular price €13,04
    You are saving: -€3,84
    4,6 € / 100ml
  • Control Condoms Strawberry, 12 units
    -7%

    Control Condoms Strawberry, 12 units

    Regular price €8,00 0,67 € / 1ud
    Sale price €8,00 Regular price €8,63
    You are saving: -€0,63
    0,67 € / 1ud
  • Control Bubble Chocolate, 200 ml
    -30%

    Control Bubble Chocolate, 200 ml

    Regular price €7,70 3,85 € / 100ml
    Sale price €7,70 Regular price €10,95
    You are saving: -€3,25
    3,85 € / 100ml
  • Control Wild Berries, 200 ml
    -17%

    Control Wild Berries, 200 ml

    Regular price €7,70 3,85 € / 100ml
    Sale price €7,70 Regular price €9,26
    You are saving: -€1,56
    3,85 € / 100ml
  • Control Geisha Balls Level Ii, 2x28 g
    -29%

    Control Geisha Balls Level Ii, 2x28 g

    Regular price €15,70 56,07 € / 100gr
    Sale price €15,70 Regular price €22,25
    You are saving: -€6,55
    56,07 € / 100gr
  • Control Geisha Balls Level Iii, 2x38 grams
    -30%

    Control Geisha Balls Level Iii, 2x38 grams

    Regular price €16,60 43,68 € / 100gr
    Sale price €16,60 Regular price €23,55
    You are saving: -€6,95
    43,68 € / 100gr
  • Finissimo Original Control, 6 pieces
    -31%

    Finissimo Original Control, 6 pieces

    Regular price €3,80 0,63 € / 1ud
    Sale price €3,80 Regular price €5,50
    You are saving: -€1,70
    0,63 € / 1ud
  • Control Massage Gel 3 In 1 Almond Milk 200 Ml
    -36%

    Control Massage Gel 3 In 1 Almond Milk 200 Ml

    Regular price €9,20 4,6 € / 100ml
    Sale price €9,20 Regular price €14,40
    You are saving: -€5,20
    4,6 € / 100ml