Collection:

CBD

  • The Beemine CBD Recovery Balm, 50 ml
    -30% Promo FD

    The Beemine CBD Recovery Balm, 50 ml

    Regular price €12,60 25,2 € / 100ml
    Sale price €12,60 Regular price €18,00
    You are saving: -€5,40
    25,2 € / 100ml
  • The Beemine Lip Balm CBD , 15 ml
    -29%

    The Beemine Lip Balm CBD , 15 ml

    Regular price €4,80 32,0 € / 100ml
    Sale price €4,80 Regular price €6,78
    You are saving: -€1,98
    32,0 € / 100ml
  • The Beemine Revitalising CBD Cream 45 ml
    -37% Promo FD

    The Beemine Revitalising CBD Cream 45 ml

    Regular price €20,70 46,0 € / 100ml
    Sale price €20,70 Regular price €32,75
    You are saving: -€12,05
    46,0 € / 100ml
  • Upani Vega Revitalising Face Cream Cbd , 50 ml
    -5% Promo FD

    Upani Vega Revitalising Face Cream Cbd , 50 ml

    Regular price €73,60 147,2 € / 100ml
    Sale price €73,60 Regular price €77,47
    You are saving: -€3,87
    147,2 € / 100ml
  • Webotanix Facial Cream CBD Bio , 50 ml
    -29% Promo FD

    Webotanix Facial Cream CBD Bio , 50 ml

    Regular price €18,30 36,6 € / 100ml
    Sale price €18,30 Regular price €25,75
    You are saving: -€7,45
    36,6 € / 100ml
  • Aldous Labs Authentic CBD Oil 15% 30 ml Isolate
    -37%

    Aldous Labs Authentic CBD Oil 15% 30 ml Isolate

    Regular price €37,04 123,47 € / 100ml
    Sale price €37,04 Regular price €58,78
    You are saving: -€21,74
    123,47 € / 100ml
  • Aldous Labs 100% Pure Jojoba Oil Enriched with CBD
    -47% Promo FD

    Aldous Labs 100% Pure Jojoba Oil Enriched with CBD

    Regular price €18,40 18,4 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €34,52
    You are saving: -€16,12
    18,4 € / 1ud
  • Aldous Labs 100% Pure Moroccan Argan Oil Enriched with CBD
    -47% Promo FD

    Aldous Labs 100% Pure Moroccan Argan Oil Enriched with CBD

    Regular price €18,40 18,4 € / 1ud
    Sale price €18,40 Regular price €34,52
    You are saving: -€16,12
    18,4 € / 1ud
  • Aldous Pack CBD Argain + Rosehip + Castor
    -49%

    Aldous Pack CBD Argain + Rosehip + Castor

    Regular price €37,00 37,0 € / 1ud
    Sale price €37,00 Regular price €72,85
    You are saving: -€35,85
    37,0 € / 1ud
  • Aldous Labs Pack CBD Jojoba + Argan + Rosehip
    -59%

    Aldous Labs Pack CBD Jojoba + Argan + Rosehip

    Regular price €37,00 37,0 € / 1ud
    Sale price €37,00 Regular price €90,02
    You are saving: -€53,02
    37,0 € / 1ud
  • Aldous Labs CBD Castor + Jojoba + Argan Pack
    -53%

    Aldous Labs CBD Castor + Jojoba + Argan Pack

    Regular price €37,00 37,0 € / 1ud
    Sale price €37,00 Regular price €77,92
    You are saving: -€40,92
    37,0 € / 1ud
  • Aldous Labs CBD Pack Rosehip + Jojoba + Castor Bean
    -14%

    Aldous Labs CBD Pack Rosehip + Jojoba + Castor Bean

    Regular price €27,00 27,0 € / 1ud
    Sale price €27,00 Regular price €31,55
    You are saving: -€4,55
    27,0 € / 1ud
  • Bobygreen Oil 20 % (2000 Mg CBD) CBD Full Spectrum CBD 100% Natural , Organic, Pesticide Free, 10 ml drops
    -15% Promo FD

    Bobygreen Oil 20 % (2000 Mg CBD) CBD Full Spectrum CBD 100% Natural , Organic, Pesticide Free, 10 ml drops

    Regular price €59,42 594,2 € / 100ml
    Sale price €59,42 Regular price €69,90
    You are saving: -€10,48
    594,2 € / 100ml
  • Cbd-2-Tak 10% CBD Oil, 10 ml
    -20% Promo FD

    Cbd-2-Tak 10% CBD Oil, 10 ml

    Regular price €18,91 189,1 € / 100ml
    Sale price €18,91 Regular price €23,60
    You are saving: -€4,69
    189,1 € / 100ml
  • Cbd-2-Tak 15% CBD Oil, 10 ml
    -19% Promo FD

    Cbd-2-Tak 15% CBD Oil, 10 ml

    Regular price €22,80 228,0 € / 100ml
    Sale price €22,80 Regular price €28,20
    You are saving: -€5,40
    228,0 € / 100ml
  • Cbd-2-Tak 25 % CBD Oil, 10 ml
    -60%

    Cbd-2-Tak 25 % CBD Oil, 10 ml

    Regular price €13,20 132,0 € / 100ml
    Sale price €13,20 Regular price €33,00
    You are saving: -€19,80
    132,0 € / 100ml
  • CBD Home CBD Oil 20% with Melatonin , 30 ml
    -10% Promo FD

    CBD Home CBD Oil 20% with Melatonin , 30 ml

    Regular price €22,41 74,7 € / 100ml
    Sale price €22,41 Regular price €24,90
    You are saving: -€2,49
    74,7 € / 100ml
  • CBD Home CBD oil 20%, 30 ml
    -10% Promo FD

    CBD Home CBD oil 20%, 30 ml

    Regular price €22,41 74,7 € / 100ml
    Sale price €22,41 Regular price €24,90
    You are saving: -€2,49
    74,7 € / 100ml
  • CBD Home CBD Oil 40%, 30 ml
    -18% Promo FD

    CBD Home CBD Oil 40%, 30 ml

    Regular price €24,70 82,33 € / 100ml
    Sale price €24,70 Regular price €30,00
    You are saving: -€5,30
    82,33 € / 100ml
  • CBD Home 40% CBD Oil With Melatonin , 30 ml
    -10% Promo FD

    CBD Home 40% CBD Oil With Melatonin , 30 ml

    Regular price €27,00 90,0 € / 100ml
    Sale price €27,00 Regular price €30,00
    You are saving: -€3,00
    90,0 € / 100ml
  • CBD Home 40% CBD Oil With Melatonin , 50 ml
    -13% Promo FD

    CBD Home 40% CBD Oil With Melatonin , 50 ml

    Regular price €34,90 69,8 € / 100ml
    Sale price €34,90 Regular price €40,00
    You are saving: -€5,10
    69,8 € / 100ml
  • CBD Home CBD Oil 40% , 50 ml
    -11% Promo FD

    CBD Home CBD Oil 40% , 50 ml

    Regular price €35,80 71,6 € / 100ml
    Sale price €35,80 Regular price €40,00
    You are saving: -€4,20
    71,6 € / 100ml
  • Cbd Pharma Cbd Oil Full Spectrum 5% , 10 ml
    -23% Promo FD

    Cbd Pharma Cbd Oil Full Spectrum 5% , 10 ml

    Regular price €28,90 289,0 € / 100ml
    Sale price €28,90 Regular price €37,50
    You are saving: -€8,60
    289,0 € / 100ml
  • Cbd Pharma Cbd Oil Full Spectrum 2,5% , 10 ml
    -23% Promo FD

    Cbd Pharma Cbd Oil Full Spectrum 2,5% , 10 ml

    Regular price €17,90 179,0 € / 100ml
    Sale price €17,90 Regular price €23,20
    You are saving: -€5,30
    179,0 € / 100ml
  • Cbd Pharma Cbd Oil Full Spectrum 30% , 5 ml
    -23% Promo FD

    Cbd Pharma Cbd Oil Full Spectrum 30% , 5 ml

    Regular price €70,40 1408,0 € / 100ml
    Sale price €70,40 Regular price €91,50
    You are saving: -€21,10
    1408,0 € / 100ml
  • Cbd Pharma Cbd Oil Full Spectrum 20% , 10 ml
    -23% Promo FD

    Cbd Pharma Cbd Oil Full Spectrum 20% , 10 ml

    Regular price €76,80 768,0 € / 100ml
    Sale price €76,80 Regular price €99,90
    You are saving: -€23,10
    768,0 € / 100ml
  • Drasanvi CBD Oil 10%, 10 ml
    -22%

    Drasanvi CBD Oil 10%, 10 ml

    Regular price €47,50 475,0 € / 100ml
    Sale price €47,50 Regular price €60,90
    You are saving: -€13,40
    475,0 € / 100ml
  • Drasanvi Cbd Oil 3% , 10 ml
    -20%

    Drasanvi Cbd Oil 3% , 10 ml

    Regular price €18,60 186,0 € / 100ml
    Sale price €18,60 Regular price €23,18
    You are saving: -€4,58
    186,0 € / 100ml
  • Drasanvi Cbd Oil 5% , 10 ml
    -27%

    Drasanvi Cbd Oil 5% , 10 ml

    Regular price €27,20 272,0 € / 100ml
    Sale price €27,20 Regular price €37,17
    You are saving: -€9,97
    272,0 € / 100ml
  • Drasanvi Cbd Oil 20% , 10 ml
    -21%

    Drasanvi Cbd Oil 20% , 10 ml

    Regular price €52,95 529,5 € / 100ml
    Sale price €52,95 Regular price €66,85
    You are saving: -€13,90
    529,5 € / 100ml