Collection:

Cumlaude lubricants

  • Cumlaude Lab Prebiotic Lube Protective and Preventive Lubricant, 30 Ml
    -29%

    Cumlaude Lab Prebiotic Lube Protective and Preventive Lubricant, 30 Ml

    Regular price €9,10 30,33 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €12,90
    You are saving: -€3,80
    30,33 € / 100ml
  • Cumlaude Lab Ginesens Lube Warming Lube 30Ml
    -33%

    Cumlaude Lab Ginesens Lube Warming Lube 30Ml

    Regular price €13,40 44,67 € / 100ml
    Sale price €13,40 Regular price €19,90
    You are saving: -€6,50
    44,67 € / 100ml
  • Cumlaude Lab Duplo Mucus Lubricating Gel, 30 ml
    -19%

    Cumlaude Lab Duplo Mucus Lubricating Gel, 30 ml

    Regular price €14,70 49,0 € / 100ml
    Sale price €14,70 Regular price €18,11
    You are saving: -€3,41
    49,0 € / 100ml
  • Cumlaude Lab Mucus Vaginal Lubricating Gel, 30 ml
    -33%

    Cumlaude Lab Mucus Vaginal Lubricating Gel, 30 ml

    Regular price €7,60 25,33 € / 100ml
    Sale price €7,60 Regular price €11,42
    You are saving: -€3,82
    25,33 € / 100ml