Collection:

Hygiene

  • Pharmadiet Otinet Solution, 125 ml
    -6%

    Pharmadiet Otinet Solution, 125 ml

    Regular price €11,60 9,28 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €12,36
    You are saving: -€0,76
    9,28 € / 100ml
  • Peptivet Oto Gel 25 ml
    -10% Promo FD

    Peptivet Oto Gel 25 ml

    Regular price €36,70 146,8 € / 100ml
    Sale price €36,70 Regular price €40,74
    You are saving: -€4,04
    146,8 € / 100ml
  • Plaqueoff Proden Dental Thimble 9,9Gr for dogs and cats
    -22%

    Plaqueoff Proden Dental Thimble 9,9Gr for dogs and cats

    Regular price €7,30 730,0 € / 1kg
    Sale price €7,30 Regular price €9,37
    You are saving: -€2,07
    730,0 € / 1kg
  • Freedog Super Absorbent Soaker Pad 60 X 60 (30 Units)
    -13%

    Freedog Super Absorbent Soaker Pad 60 X 60 (30 Units)

    Regular price €12,50 0,42 € / 1ud
    Sale price €12,50 Regular price €14,35
    You are saving: -€1,85
    0,42 € / 1ud
  • Restomyl Gel 30 ml
    -21%

    Restomyl Gel 30 ml

    Regular price €21,80 72,67 € / 100ml
    Sale price €21,80 Regular price €27,77
    You are saving: -€5,97
    72,67 € / 100ml
  • Ring 5 Facial Cleansing Toner for Dogs & Cats 118Ml.
    -15%

    Ring 5 Facial Cleansing Toner for Dogs & Cats 118Ml.

    Regular price €20,95 17,75 € / 100ml
    Sale price €20,95 Regular price €24,65
    You are saving: -€3,70
    17,75 € / 100ml
  • Sano & Bello Cleansing Wipes 35Ud
    -15% Promo FD

    Sano & Bello Cleansing Wipes 35Ud

    Regular price €6,36 17,67 € / 1kg
    Sale price €6,36 Regular price €7,52
    You are saving: -€1,16
    17,67 € / 1kg
  • Sonotix Ear Cleaning Solution 120 ml
    -9%

    Sonotix Ear Cleaning Solution 120 ml

    Regular price €18,80 15,67 € / 100ml
    Sale price €18,80 Regular price €20,58
    You are saving: -€1,78
    15,67 € / 100ml
  • Stangest Can Bel 60 Ml
    -7%

    Stangest Can Bel 60 Ml

    Regular price €7,30 12,17 € / 100ml
    Sale price €7,30 Regular price €7,87
    You are saving: -€0,57
    12,17 € / 100ml
  • Freedog Super Absorbent Soaker Pad 60 X 90 (10 Units)
    -5%

    Freedog Super Absorbent Soaker Pad 60 X 90 (10 Units)

    Regular price €7,10 0,71 € / 1ud
    Sale price €7,10 Regular price €7,47
    You are saving: -€0,37
    0,71 € / 1ud
  • Stangest Difresh Toothbrush With Case
    -13%

    Stangest Difresh Toothbrush With Case

    Regular price €4,70 195,83 € / 1kg
    Sale price €4,70 Regular price €5,39
    You are saving: -€0,69
    195,83 € / 1kg
  • Stangest Dentivet Spray 125 Ml
    -15%

    Stangest Dentivet Spray 125 Ml

    Regular price €11,00 84,62 € / 1kg
    Sale price €11,00 Regular price €12,94
    You are saving: -€1,94
    84,62 € / 1kg
  • Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml
    -20%

    Stangest Optican Eye Cleanser 125 Ml

    Regular price €5,80 44,62 € / 1kg
    Sale price €5,80 Regular price €7,26
    You are saving: -€1,46
    44,62 € / 1kg
  • Stangest Dentican Spray 125 Ml
    -20%

    Stangest Dentican Spray 125 Ml

    Regular price €7,90 60,77 € / 1kg
    Sale price €7,90 Regular price €9,89
    You are saving: -€1,99
    60,77 € / 1kg
  • Stangest Dentican Soluble 250 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Soluble 250 Ml

    Regular price €11,20 44,8 € / 1kg
    Sale price €11,20 Regular price €11,79
    You are saving: -€0,59
    44,8 € / 1kg
  • Stangest Denti'San 180 Gr
    -11%

    Stangest Denti'San 180 Gr

    Regular price €20,50 11,39 € / 100gr
    Sale price €20,50 Regular price €22,94
    You are saving: -€2,44
    11,39 € / 100gr
  • Freedog Chlorhexidine Pocket Wipes 25Packs
    -32%

    Freedog Chlorhexidine Pocket Wipes 25Packs

    Regular price €1,90 0,08 € / 1ud
    Sale price €1,90 Regular price €2,79
    You are saving: -€0,89
    0,08 € / 1ud
  • Stangest Dentican Dental Kit (Toothbrush + Toothpaste)
    -10%

    Stangest Dentican Dental Kit (Toothbrush + Toothpaste)

    Regular price €11,40 11,4 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €12,64
    You are saving: -€1,24
    11,4 € / 1ud
  • Stangest Otican Ears 125 Ml
    -5%

    Stangest Otican Ears 125 Ml

    Regular price €7,50 6,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €7,89
    You are saving: -€0,39
    6,0 € / 100ml
  • Freedog Citronella Moist towelettes 40 pcs. 28 X 18Cm
    -21%

    Freedog Citronella Moist towelettes 40 pcs. 28 X 18Cm

    Regular price €2,80 0,07 € / 1ud
    Sale price €2,80 Regular price €3,54
    You are saving: -€0,74
    0,07 € / 1ud
  • Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml
    -5%

    Stangest Otivet Soluc. Optical Cleaner 125 Ml

    Regular price €9,77 75,15 € / 1kg
    Sale price €9,77 Regular price €10,28
    You are saving: -€0,51
    75,15 € / 1kg
  • Freedog Citronella Pocket Wet Wipes 25 Ud 18X20Cm
    -13%

    Freedog Citronella Pocket Wet Wipes 25 Ud 18X20Cm

    Regular price €1,90 0,08 € / 1ud
    Sale price €1,90 Regular price €2,18
    You are saving: -€0,28
    0,08 € / 1ud
  • Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml
    -5%

    Stangest Dentican Enzymatic Paste 100 Ml

    Regular price €7,50 7,5 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €7,89
    You are saving: -€0,39
    7,5 € / 100ml
  • Freedog Fresh Wipes (Aloe ) Pocket 25 Ud 18X20Cm
    -15%

    Freedog Fresh Wipes (Aloe ) Pocket 25 Ud 18X20Cm

    Regular price €2,00 0,08 € / 1ud
    Sale price €2,00 Regular price €2,34
    You are saving: -€0,34
    0,08 € / 1ud
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 120 pcs.
    -11%

    Stangest Lys Feminine Wipes, 120 Count

    Regular price €5,60 0,05 € / 1ud
    Sale price €5,60 Regular price €6,32
    You are saving: -€0,72
    0,05 € / 1ud
  • Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units
    -9%

    Stangest Hygienic Wipes Lys 40 Units

    Regular price €4,10 0,1 € / 1ud
    Sale price €4,10 Regular price €4,49
    You are saving: -€0,39
    0,1 € / 1ud
  • Surosolve Liquid 125 ml
    -18%

    Surosolve Liquid 125 ml

    Regular price €17,80 14,24 € / 100ml
    Sale price €17,80 Regular price €21,70
    You are saving: -€3,90
    14,24 € / 100ml
  • Tris-Nac Dog Cat 120 ml
    -10% Promo FD

    Tris-Nac Dog Cat 120 ml

    Regular price €32,30 26,92 € / 100ml
    Sale price €32,30 Regular price €35,79
    You are saving: -€3,49
    26,92 € / 100ml
  • Tropiclean Fresh Breath Brushless Dog Toothpaste 59Ml
    -5%

    Tropiclean Fresh Breath Brushless Dog Toothpaste 59Ml

    Regular price €14,40 24,41 € / 100ml
    Sale price €14,40 Regular price €15,17
    You are saving: -€0,77
    24,41 € / 100ml
  • Tropiclean Fresh Breath Dental Hygiene Kit Large Dogs
    -8% Promo FD

    Tropiclean Fresh Breath Dental Hygiene Kit Large Dogs

    Regular price €15,50 516,67 € / 1kg
    Sale price €15,50 Regular price €16,84
    You are saving: -€1,34
    516,67 € / 1kg