Collection:

Donnaplus sales

  • Donnaplus Multiflora, 15 tablets
    -6%

    Donnaplus Multiflora, 15 tablets

    Regular price €13,00 0,87 € / 1ud
    Sale price €13,00 Regular price €13,89
    You are saving: -€0,89
    0,87 € / 1ud
  • Donnaplus Lessurin, 60 tablets
    -11%

    Donnaplus Lessurin, 60 tablets

    Regular price €21,10 0,35 € / 1ud
    Sale price €21,10 Regular price €23,79
    You are saving: -€2,69
    0,35 € / 1ud
  • Donnaplus Ginegel, 35 ml
    -24%

    Donnaplus Ginegel, 35 ml

    Regular price €9,90 28,29 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €13,01
    You are saving: -€3,11
    28,29 € / 100ml
  • Donnaplus Menocifuga Forte, 30 capsules
    -24%

    Donnaplus Menocifuga Forte, 30 capsules

    Regular price €14,90 0,5 € / 1ud
    Sale price €14,90 Regular price €19,71
    You are saving: -€4,81
    0,5 € / 1ud
  • Donnaplus Menocifuga Night, 30 Tablets
    -32%

    Donnaplus Menocifuga Night, 30 Tablets

    Regular price €15,00 0,5 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €22,20
    You are saving: -€7,20
    0,5 € / 1ud
  • Donnaplus Flora Intima Immuno , 14 capsules
    -17%

    Donnaplus Flora Intima Immuno , 14 capsules

    Regular price €16,60 1,19 € / 1ud
    Sale price €16,60 Regular price €19,96
    You are saving: -€3,36
    1,19 € / 1ud