Collection:

Fisiocrem joints and bones

  • Fisiocrem Active Spray 150 ml
    -15%

    Fisiocrem Active Spray 150 ml

    Regular price €11,60 7,73 € / 100ml
    Sale price €11,60 Regular price €13,65
    You are saving: -€2,05
    7,73 € / 100ml
  • Fisiocrem Golpix Roll-On
    -15%

    Fisiocrem Golpix Roll-On

    Regular price €7,20 7,2 € / 1ud
    Sale price €7,20 Regular price €8,47
    You are saving: -€1,27
    7,2 € / 1ud
  • Fisiocrem Active Gel, 60 ml
    -15%

    Fisiocrem Active Gel, 60 ml

    Regular price €9,31
    Sale price €9,31 Regular price €10,95
    You are saving: -€1,64
  • Fisiocrem Active Gel 600 ml
    -15%

    Fisiocrem Active Gel 600 ml

    Regular price €33,96 5,66 € / 100ml
    Sale price €33,96 Regular price €39,95
    You are saving: -€5,99
    5,66 € / 100ml
  • Fisiocrem Active Patch 4 Patches 7X9,5Cm
    -15%

    Fisiocrem Active Patch 4 Patches 7X9,5Cm

    Regular price €16,29 4,07 € / 1ud
    Sale price €16,29 Regular price €19,17
    You are saving: -€2,88
    4,07 € / 1ud
  • Fisiocrem Active Gel, 200 ml
    -28%

    Fisiocrem Active Gel, 200 ml

    Regular price €20,80 10,4 € / 100ml
    Sale price €20,80 Regular price €28,84
    You are saving: -€8,04
    10,4 € / 100ml
  • Fisiocrem Gel Forte 50Ml
    -13%

    Fisiocrem Gel Forte 50Ml

    Regular price €14,00 28,0 € / 100ml
    Sale price €14,00 Regular price €16,15
    You are saving: -€2,15
    28,0 € / 100ml
  • Fisiocrem Patch Cannabidiol, 8 units
    -25%

    Fisiocrem Patch Cannabidiol, 8 units

    Regular price €17,30 2,16 € / 1ud
    Sale price €17,30 Regular price €23,00
    You are saving: -€5,70
    2,16 € / 1ud
  • Fisiocrem Cannabis Cannabis CBD Cream, 60 ml
    -34%

    Fisiocrem Cannabis Cannabis CBD Cream, 60 ml

    Regular price €12,80 21,33 € / 100ml
    Sale price €12,80 Regular price €19,32
    You are saving: -€6,52
    21,33 € / 100ml