Collection:

Habits and digestive health

  • OlioVita Gastro 60 capsules – Digestive care with sea buckthorn
    -20%

    OlioVita Gastro 60 capsules – Digestive care with sea buckthorn

    Regular price €35,00 0,58 € / 1ud
    Sale price €35,00 Regular price €44,00
    You are saving: -€9,00
    0,58 € / 1ud
  • Roha-Max 130 gr
    -6%

    Roha-Max 130 gr

    Regular price €14,50 11,15 € / 100gr
    Sale price €14,50 Regular price €15,37
    You are saving: -€0,87
    11,15 € / 100gr
  • Aboca Neobianacid, 70 Tablets
    -25%

    Aboca Neobianacid, 70 Tablets

    Regular price €18,70 0,27 € / 1ud
    Sale price €18,70 Regular price €24,90
    You are saving: -€6,20
    0,27 € / 1ud
  • Aquilea Digest Total Chamomile 24 Sticks 2,5 G
    -18%

    Aquilea Digest Total Chamomile 24 Sticks 2,5 G

    Regular price €13,00 520,0 € / 100gr
    Sale price €13,00 Regular price €15,85
    You are saving: -€2,85
    520,0 € / 100gr