Collection:

Supplements for the heart

  • Mega Plus Nac N-Acetylcysteine Competition , 120 tablets
    -6%

    Mega Plus Nac N-Acetylcysteine Competition , 120 tablets

    Regular price €17,70 0,15 € / 1ud
    Sale price €17,70 Regular price €18,84
    You are saving: -€1,14
    0,15 € / 1ud
  • Mederi Nut Dha Pure Npd1 1000 , 132 pearls
    -13%

    Mederi Nut Dha Pure Npd1 1000 , 132 pearls

    Regular price €101,30 0,77 € / 1ud
    Sale price €101,30 Regular price €116,38
    You are saving: -€15,08
    0,77 € / 1ud
  • Armolipid Plus Cholesterol & Triglycerides Control, 20 Capsules
    -38%

    Armolipid Plus Cholesterol & Triglycerides Control, 20 Capsules

    Regular price €15,60
    Sale price €15,60 Regular price €25,08
    You are saving: -€9,48
  • Marnys Omega 3 Marine Lemon Flavor, 125 Ml
    -15% Promo FD

    Marnys Omega 3 Marine Lemon Flavor, 125 Ml

    Regular price €14,80 11,84 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €17,51
    You are saving: -€2,71
    11,84 € / 100ml
  • Margan Ideal Omega Dha , 90 capsules
    -17%

    Margan Ideal Omega Dha , 90 capsules

    Regular price €36,60 0,41 € / 1ud
    Sale price €36,60 Regular price €44,11
    You are saving: -€7,51
    0,41 € / 1ud
  • Margan Circudol , 20 vials
    -13%

    Margan Circudol , 20 vials

    Regular price €31,00 1,55 € / 1ud
    Sale price €31,00 Regular price €35,74
    You are saving: -€4,74
    1,55 € / 1ud
  • Mahen Oleosec , 60 pearls
    -13% Promo FD

    Mahen Oleosec, 60 capsules

    Regular price €25,40 0,42 € / 1ud
    Sale price €25,40 Regular price €29,08
    You are saving: -€3,68
    0,42 € / 1ud
  • Mahen Mas Omega Double , 180 pearls
    -13%

    Mahen Mas Omega Double , 180 pearls

    Regular price €58,10 0,32 € / 1ud
    Sale price €58,10 Regular price €67,05
    You are saving: -€8,95
    0,32 € / 1ud
  • Lumen Canary Seed Extract , 50 ml
    -5% Promo FD

    Lumen Canary Seed Extract , 50 ml

    Regular price €23,40 46,8 € / 100ml
    Sale price €23,40 Regular price €24,63
    You are saving: -€1,23
    46,8 € / 100ml
  • Lowpet Lowpept 95 Gr , 60 tablets
    -25% Promo FD

    Lowpet Lowpept 95 Gr , 60 tablets

    Regular price €22,00 23,16 € / 100gr
    Sale price €22,00 Regular price €29,35
    You are saving: -€7,35
    23,16 € / 100gr
  • Lipocrom 100 20 capsules
    -5%

    Lipocrom 100 20 capsules

    Regular price €21,20 1,06 € / 1ud
    Sale price €21,20 Regular price €22,32
    You are saving: -€1,12
    1,06 € / 1ud
  • Lanier Pharma Laniercol Food Supplement , 30 vegetarian capsules
    -7%

    Lanier Pharma Laniercol Food Supplement , 30 vegetarian capsules

    Regular price €29,90 1,0 € / 1ud
    Sale price €29,90 Regular price €32,21
    You are saving: -€2,31
    1,0 € / 1ud
  • Lamberts Taurine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts Taurine 500Mg , 60 capsules

    Regular price €19,10 0,32 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €24,75
    You are saving: -€5,65
    0,32 € / 1ud
  • Lamberts Pulse , 90 capsules
    -13%

    Lamberts Pulse , 90 capsules

    Regular price €50,00 0,56 € / 1ud
    Sale price €50,00 Regular price €57,75
    You are saving: -€7,75
    0,56 € / 1ud
  • Lamberts Curcuma Turmeric 20.000 Mg , 120 tablets
    -11% Promo FD

    Lamberts Curcuma Turmeric 20.000 Mg , 120 tablets

    Regular price €63,50 63,5 € / 1ud
    Sale price €63,50 Regular price €71,55
    You are saving: -€8,05
    63,5 € / 1ud
  • Lamberts Co-Enzyme Q10 100Mg , 60 tablets
    -25%

    Lamberts Co-Enzyme Q10 100Mg , 60 tablets

    Regular price €48,40 48,4 € / 1ud
    Sale price €48,40 Regular price €64,60
    You are saving: -€16,20
    48,4 € / 1ud
  • Isola Bio Organic Millet Drink , 1 l
    -30%

    Isola Bio Organic Millet Drink , 1 l

    Regular price €3,20 0,32 € / 100ml
    Sale price €3,20 Regular price €4,57
    You are saving: -€1,37
    0,32 € / 100ml
  • Interapothek Evening Primrose Oil, 100 capsules
    -28% Promo FD

    Interapothek Evening Primrose Oil, 100 capsules

    Regular price €10,90 0,11 € / 1ud
    Sale price €10,90 Regular price €15,14
    You are saving: -€4,24
    0,11 € / 1ud
  • Integralia Arginine Plus, 60 Capsules
    -14% Promo FD

    Integralia Arginine Plus, 60 Capsules

    Regular price €16,80 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,80 Regular price €19,60
    You are saving: -€2,80
    0,28 € / 1ud
  • Herdibel Fluibel, 16 Unicadose
    -5%

    Herdibel Fluibel, 16 single-dose sachets

    Regular price €22,70 22,7 € / 1ud
    Sale price €22,70 Regular price €23,89
    You are saving: -€1,19
    22,7 € / 1ud
  • Herbovita Acolip , 30 capsules
    -7% Promo FD

    Herbovita Acolip , 30 capsules

    Regular price €20,20 0,67 € / 1ud
    Sale price €20,20 Regular price €21,79
    You are saving: -€1,59
    0,67 € / 1ud
  • Health Aid Turmeric Root Curcuma, 60 Capsules
    -30% Promo FD

    Health Aid Turmeric Root Curcuma, 60 Capsules

    Regular price €22,00 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,00 Regular price €31,59
    You are saving: -€9,59
    0,37 € / 1ud
  • Granero S Ajogran Complex, 90 Pearls
    -5% Promo FD

    Granero S Ajogran Complex, 90 Pearls

    Regular price €11,50 0,13 € / 1ud
    Sale price €11,50 Regular price €12,11
    You are saving: -€0,61
    0,13 € / 1ud
  • Goah Clinic Circulation 60 capsules
    -14%

    Goah Clinic Circulation 60 capsules

    Regular price €25,50 0,43 € / 1ud
    Sale price €25,50 Regular price €29,61
    You are saving: -€4,11
    0,43 € / 1ud
  • Glauber Gl Colesolv, 30 Tablets
    -17% Promo FD

    Glauber Gl Colesolv, 30 Tablets

    Regular price €41,20 1,37 € / 1ud
    Sale price €41,20 Regular price €49,54
    You are saving: -€8,34
    1,37 € / 1ud
  • Forza Vita Cynara Composta , 50 tablets
    -13% Promo FD

    Forza Vita Cynara Composta , 50 tablets

    Regular price €24,10 0,48 € / 1ud
    Sale price €24,10 Regular price €27,74
    You are saving: -€3,64
    0,48 € / 1ud
  • Fepa Ubiquinol Q 10 H2, 30 Pearls
    -22%

    Fepa Ubiquinol Q 10 H2, 30 Pearls

    Regular price €21,50 0,72 € / 1ud
    Sale price €21,50 Regular price €27,39
    You are saving: -€5,89
    0,72 € / 1ud
  • Fepa Livergrass, 60 Capsules Of 560 Mg
    -30%

    Fepa Livergrass, 60 Capsules Of 560 Mg

    Regular price €13,30 0,22 € / 1ud
    Sale price €13,30 Regular price €19,08
    You are saving: -€5,78
    0,22 € / 1ud
  • Espadiet Regurol Forte , 30 capsules
    -5%

    Espadiet Regurol Forte , 30 capsules

    Regular price €20,50 0,68 € / 1ud
    Sale price €20,50 Regular price €21,58
    You are saving: -€1,08
    0,68 € / 1ud
  • Equisalud Omega 3 Active , 1000 mg
    -21% Promo FD

    Equisalud Omega 3 Active , 1000 mg

    Regular price €29,60 29,6 € / 1ud
    Sale price €29,60 Regular price €37,25
    You are saving: -€7,65
    29,6 € / 1ud