Collection:

Hipp cereals

  • Hipp Organic Gluten Free Rice Cream, 200 G
    -21%

    Hipp Organic Gluten Free Rice Cream, 200 G

    Regular price €3,70 1,85 € / 100gr
    Sale price €3,70 Regular price €4,70
    You are saving: -€1,00
    1,85 € / 100gr
  • Hipp Oatmeal 100% Organic Cereal Mash, 200 grams
    -29%

    Hipp Oatmeal 100% Organic Cereal Mash, 200 grams

    Regular price €4,10 2,05 € / 100gr
    Sale price €4,10 Regular price €5,77
    You are saving: -€1,67
    2,05 € / 100gr
  • Hipp Muesli 7 Cereals Organic, 200 G
    -22%

    Hipp Muesli 7 Cereals Organic, 200 G

    Regular price €3,90 1,95 € / 100gr
    Sale price €3,90 Regular price €5,00
    You are saving: -€1,10
    1,95 € / 100gr
  • Hipp Organic Fruit Muesli, 200 G
    -24%

    Hipp Organic Fruit Muesli, 200 G

    Regular price €3,90 1,95 € / 100gr
    Sale price €3,90 Regular price €5,16
    You are saving: -€1,26
    1,95 € / 100gr
  • Hipp Muesli Crunchy Bio, 200 G
    -26%

    Hipp Muesli Crunchy Bio, 200 G

    Regular price €3,90 1,95 € / 100gr
    Sale price €3,90 Regular price €5,30
    You are saving: -€1,40
    1,95 € / 100gr
  • Hipp Organic Multigrain, 400 G
    -21%

    Hipp Organic Multigrain, 400 G

    Regular price €5,00 1,25 € / 100gr
    Sale price €5,00 Regular price €6,32
    You are saving: -€1,32
    1,25 € / 100gr
  • Hipp Organic Multicereal with Buckwheat 200G Organic box of 7 units
    -25%

    Hipp Organic Multicereal with Buckwheat 200G Organic box of 7 units

    Regular price €4,80 2,4 € / 100gr
    Sale price €4,80 Regular price €6,36
    You are saving: -€1,56
    2,4 € / 100gr