Collection:

Hipp Gourmet Baby Plates

  • Hipp Sauteed Vegetables, Meat, Potatoes & Peas Organic, 250 G
    -24%

    Hipp Sauteed Vegetables, Meat, Potatoes & Peas Organic, 250 G

    Regular price €3,50 1,4 € / 100gr
    Sale price €3,50 Regular price €4,63
    You are saving: -€1,13
    1,4 € / 100gr
  • Hipp Organic Spaghetti Bolognese with Mediterranean Spices, 250 G
    -24%

    Hipp Organic Spaghetti Bolognese with Mediterranean Spices, 250 G

    Regular price €3,30 1,32 € / 100gr
    Sale price €3,30 Regular price €4,32
    You are saving: -€1,02
    1,32 € / 100gr
  • Hipp Abc Pasta with Bolognese Sauce Organic, 250 G
    -24%

    Hipp Abc Pasta with Bolognese Sauce Organic, 250 G

    Regular price €3,30 1,32 € / 100gr
    Sale price €3,30 Regular price €4,32
    You are saving: -€1,02
    1,32 € / 100gr
  • Hipp Pasta with Salmon and Herb Sauce, 250 G
    -24%

    Hipp Pasta with Salmon and Herb Sauce, 250 G

    Regular price €3,50 1,4 € / 100gr
    Sale price €3,50 Regular price €4,63
    You are saving: -€1,13
    1,4 € / 100gr
  • Hipp Carrots & Potatoes with Wild Salmon, 250 G
    -28%

    Hipp Carrots & Potatoes with Wild Salmon, 250 G

    Regular price €3,50 1,4 € / 100gr
    Sale price €3,50 Regular price €4,84
    You are saving: -€1,34
    1,4 € / 100gr