Collection:

Hipp snacks

  • Hipp Organic Cereal Snack, 30G
    -24%

    Hipp Organic Cereal Snack, 30G

    Regular price €2,00 6,67 € / 100gr
    Sale price €2,00 Regular price €2,63
    You are saving: -€0,63
    6,67 € / 100gr
  • Hipp Organic Spelt & Oat Clusters, 30 G
    -24%

    Hipp Organic Spelt & Oat Clusters, 30 G

    Regular price €2,00 6,67 € / 100gr
    Sale price €2,00 Regular price €2,62
    You are saving: -€0,62
    6,67 € / 100gr
  • Hipp Estrellitas With Fruits Bio, 30G
    -24%

    Hipp Estrellitas With Fruits Bio, 30G

    Regular price €2,00 6,67 € / 100gr
    Sale price €2,00 Regular price €2,63
    You are saving: -€0,63
    6,67 € / 100gr
  • Hipp Organic Blueberry Rice Pancakes Bio 30g
    -23%

    Hipp Organic Blueberry Rice Pancakes Bio 30g

    Regular price €2,20 7,33 € / 100gr
    Sale price €2,20 Regular price €2,85
    You are saving: -€0,65
    7,33 € / 100gr