Collection:

Hyaloral & Inflavet

  • Pharmadiet Hyaloral Large and Giant Breed Dogs, 360 Tablets
    -24%

    Pharmadiet Hyaloral Large and Giant Breed Dogs, 360 Tablets

    Regular price €179,99 69,09 € / 1kg
    Sale price €179,99 Regular price €235,78
    You are saving: -€55,79
    69,09 € / 1kg
  • Hyaloral Gel Puppies Cats, 50 ml
    -11%

    Hyaloral Gel Puppies Cats, 50 ml

    Regular price €16,59 33,18 € / 100ml
    Sale price €16,59 Regular price €18,74
    You are saving: -€2,15
    33,18 € / 100ml
  • Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 270 tablets
    -15%

    Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 270 tablets

    Regular price €89,99
    Sale price €89,99 Regular price €106,31
    You are saving: -€16,32
  • Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 90 tablets
    -19%

    Pharmadiet Hyaloral Small Medium Dog 90 tablets

    Regular price €32,99 0,37 € / 1ud
    Sale price €32,99 Regular price €40,84
    You are saving: -€7,85
    0,37 € / 1ud
  • Hyaloral Large Dogs 120 tablets
    -16%

    Hyaloral Large Dogs 120 tablets

    Regular price €66,99 0,56 € / 1ud
    Sale price €66,99 Regular price €79,58
    You are saving: -€12,59
    0,56 € / 1ud
  • Pharmadiet Inflavet 60 Tablets
    -12%

    Pharmadiet Inflavet 60 Tablets

    Regular price €29,99 0,5 € / 1ud
    Sale price €29,99 Regular price €34,21
    You are saving: -€4,22
    0,5 € / 1ud
  • Pharmadiet Hyaloral Gel for Puppies Cats, Pack 2 x 50 ml
    -13%

    Pharmadiet Hyaloral Gel for Puppies Cats, Pack 2 x 50 ml

    Regular price €32,70 32,7 € / 100ml
    Sale price €32,70 Regular price €37,48
    You are saving: -€4,78
    32,7 € / 100ml
  • Hyaloral Gel for Puppies Cats, Pack 4 x 50 ml
    -11%

    Hyaloral Gel for Puppies Cats, Pack 4 x 50 ml

    Regular price €71,80 35,9 € / 100ml
    Sale price €71,80 Regular price €80,84
    You are saving: -€9,04
    35,9 € / 100ml
  • Pharmadiet Inflavet, Pack 2 x 60 Tablets
    -14%

    Pharmadiet Inflavet, Pack 2 x 60 Tablets

    Regular price €59,10 0,49 € / 1ud
    Sale price €59,10 Regular price €68,42
    You are saving: -€9,32
    0,49 € / 1ud
  • Pharmadiet Inflavet, Pack 3 x 60 Tablets
    -14%

    Pharmadiet Inflavet, Pack 3 x 60 Tablets

    Regular price €87,90 0,49 € / 1ud
    Sale price €87,90 Regular price €102,63
    You are saving: -€14,73
    0,49 € / 1ud
  • Hyaloral Large & Giant Breed Dog, 36 tablets
    -5%

    Hyaloral Large & Giant Breed Dog, 36 tablets

    Regular price €26,96 0,75 € / 1ud
    Sale price €26,96 Regular price €28,32
    You are saving: -€1,36
    0,75 € / 1ud
  • Hyaloral Small & Medium Breed Dog, 30 tablets
    -15%

    Hyaloral Small & Medium Breed Dog, 30 tablets

    Regular price €16,01 0,53 € / 1ud
    Sale price €16,01 Regular price €18,84
    You are saving: -€2,83
    0,53 € / 1ud
  • Hyaloral Plasma, 120 tablets
    -19%

    Hyaloral Plasma, 120 tablets

    Regular price €82,99 0,69 € / 1ud
    Sale price €82,99 Regular price €102,09
    You are saving: -€19,10
    0,69 € / 1ud
  • Hyaloral Plasma, 360 tablets
    -13%

    Hyaloral Plasma, 360 tablets

    Regular price €257,46 0,72 € / 1ud
    Sale price €257,46 Regular price €295,78
    You are saving: -€38,32
    0,72 € / 1ud
  • Hyaloral Plasma Gel, 50 ml
    -13%

    Hyaloral Plasma Gel, 50 ml

    Regular price €20,79 41,58 € / 100ml
    Sale price €20,79 Regular price €24,00
    You are saving: -€3,21
    41,58 € / 100ml
  • Hyaloral Plasma Gel, Pack of 2 x 50 ml
    -12%

    Hyaloral Plasma Gel, Pack of 2 x 50 ml

    Regular price €46,50 46,5 € / 100ml
    Sale price €46,50 Regular price €52,88
    You are saving: -€6,38
    46,5 € / 100ml