Collection:

Oral hygiene

  • Lacer Sensilacer Dental Gel 125 ml
    -20%

    Lacer Sensilacer Dental Gel 125 ml

    Regular price €6,40 5,12 € / 100ml
    Sale price €6,40 Regular price €8,00
    You are saving: -€1,60
    5,12 € / 100ml
  • Lacerblanc Plus Citrus Pasta, 125 ml
    -8% Promo FD

    Lacerblanc Plus Citrus Pasta, 125 ml

    Regular price €8,20
    Sale price €8,20 Regular price €8,90
    You are saving: -€0,70
  • 3M Clinpro Anticaries Toothpaste, 90 ml
    -15%

    3M Clinpro Anticaries Toothpaste, 90 ml

    Regular price €7,20 8,0 € / 100ml
    Sale price €7,20 Regular price €8,49
    You are saving: -€1,29
    8,0 € / 100ml
  • Lacer Junior Strawberry Toothpaste 75 ml
    -14%

    Lacer Junior Strawberry Toothpaste 75 ml

    Regular price €3,90 5,2 € / 100ml
    Sale price €3,90 Regular price €4,53
    You are saving: -€0,63
    5,2 € / 100ml
  • Lacer Oros Toothpaste 200 ml
    -29%

    Lacer Oros Toothpaste 200 ml

    Regular price €8,90 4,45 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €12,50
    You are saving: -€3,60
    4,45 € / 100ml
  • Lacer Oros Toothpaste 125 ml
    -23%

    Lacer Oros Toothpaste 125 ml

    Regular price €6,30 5,04 € / 100ml
    Sale price €6,30 Regular price €8,20
    You are saving: -€1,90
    5,04 € / 100ml
  • Aloclair Plus Spray, 15 ml
    -19%

    Aloclair Plus Spray, 15 ml

    Regular price €10,40 0,69 € / 1ud
    Sale price €10,40 Regular price €12,79
    You are saving: -€2,39
    0,69 € / 1ud
  • Lacerblanc Plus Mint 125 ml
    -15%

    Lacerblanc Plus Mint 125 ml

    Regular price €7,30 5,84 € / 100ml
    Sale price €7,30 Regular price €8,63
    You are saving: -€1,33
    5,84 € / 100ml
  • Interprox Plus Interproximal Super Micro Toothbrush 10 units
    -18%

    Interprox Plus Interproximal Super Micro Toothbrush 10 units

    Regular price €7,80 0,78 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €9,48
    You are saving: -€1,68
    0,78 € / 1ud
  • Isdin Bexident Daily Use Gingival Mouthwash 500 Ml
    -19%

    Isdin Bexident Daily Use Gingival Mouthwash 500 Ml

    Regular price €10,25
    Sale price €10,25 Regular price €12,65
    You are saving: -€2,40
  • VITIS Orthodontic Toothpaste Apple Mint Flavour 100 ml
    -14%

    VITIS Orthodontic Toothpaste Apple Mint Flavour 100 ml

    Regular price €6,70 6,7 € / 100ml
    Sale price €6,70 Regular price €7,77
    You are saving: -€1,07
    6,7 € / 100ml
  • KIN Toothpaste with Aloe Vera, 50 ml
    -42%

    KIN Toothpaste with Aloe Vera, 50 ml

    Regular price €2,30 4,6 € / 100ml
    Sale price €2,30 Regular price €3,99
    You are saving: -€1,69
    4,6 € / 100ml
  • VITIS Cpc Protect Paste 100 ml
    -16%

    VITIS Cpc Protect Paste 100 ml

    Regular price €5,20 5,2 € / 100ml
    Sale price €5,20 Regular price €6,19
    You are saving: -€0,99
    5,2 € / 100ml
  • KIN GingiKIN B5 Rinse 500 ml
    -10%

    KIN GingiKIN B5 Rinse 500 ml

    Regular price €11,30 2,26 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €12,57
    You are saving: -€1,27
    2,26 € / 100ml
  • Desensin Sensitive Teeth Anti-Cavity Toothpaste, 125 ml
    -17%

    Desensin Sensitive Teeth Anti-Cavity Toothpaste, 125 ml

    Regular price €6,70 5,36 € / 100ml
    Sale price €6,70 Regular price €8,05
    You are saving: -€1,35
    5,36 € / 100ml
  • Lacer Duplo Toothpaste 200 Ml
    -17%

    Lacer Duplo Toothpaste 200 Ml

    Regular price €12,80
    Sale price €12,80 Regular price €15,40
    You are saving: -€2,60
  • Interprox Plus Interproximal Toothbrush Nano 6 units
    -18%

    Interprox Plus Interproximal Toothbrush Nano 6 units

    Regular price €5,40
    Sale price €5,40 Regular price €6,59
    You are saving: -€1,19
  • Oral-B Vitality Kids Box Rechargeable Toothbrush Spiderman
    -17%

    Oral-B Vitality Kids Box Rechargeable Toothbrush Spiderman

    Regular price €22,50 22,5 € / 1ud
    Sale price €22,50 Regular price €26,95
    You are saving: -€4,45
    22,5 € / 1ud
  • Dentaid Fluor Aid Daily Oral Rinse 0'05 500 ml
    -15%

    Dentaid Fluor Aid Daily Oral Rinse 0'05 500 ml

    Regular price €6,00 1,2 € / 100ml
    Sale price €6,00 Regular price €7,06
    You are saving: -€1,06
    1,2 € / 100ml
  • Oral-B Braun Braun iO3s Duplo Electric Toothbrush Black & Blue
    -26%

    Oral-B Braun Braun iO3s Duplo Electric Toothbrush Black & Blue

    Regular price €126,10 126,1 € / 1ud
    Sale price €126,10 Regular price €170,64
    You are saving: -€44,54
    126,1 € / 1ud
  • VITIS Whitening Toothpaste 150 ml
    -10%

    VITIS Whitening Toothpaste 150 ml

    Regular price €9,90 6,6 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €11,00
    You are saving: -€1,10
    6,6 € / 100ml
  • Oddent Oral Gel Forte 8 ml
    -14%

    Oddent Oral Gel Forte 8 ml

    Regular price €9,60 120,0 € / 100ml
    Sale price €9,60 Regular price €11,22
    You are saving: -€1,62
    120,0 € / 100ml
  • Lacer Blanc White Flash
    -22%

    Lacer Blanc White Flash

    Regular price €32,40 32,4 € / 1ud
    Sale price €32,40 Regular price €41,30
    You are saving: -€8,90
    32,4 € / 1ud
  • KIN Forte Gingival Rinse 500 ml
    -13%

    KIN Forte Gingival Rinse 500 ml

    Regular price €11,30
    Sale price €11,30 Regular price €13,05
    You are saving: -€1,75
  • Lacer Xerolacer Toothpaste 125 ml
    -22%

    Lacer Xerolacer Toothpaste 125 ml

    Regular price €7,30 5,84 € / 100ml
    Sale price €7,30 Regular price €9,30
    You are saving: -€2,00
    5,84 € / 100ml
  • VITIS Pack Orthodontic Toothpaste 100 ml + Mouthwash 500 ml
    -11%

    VITIS Pack Orthodontic Toothpaste 100 ml + Mouthwash 500 ml

    Regular price €15,40 2,57 € / 100ml
    Sale price €15,40 Regular price €17,22
    You are saving: -€1,82
    2,57 € / 100ml
  • Xerostom Dry Mouth Gel 25 ml
    -23%

    Xerostom Dry Mouth Gel 25 ml

    Regular price €8,80 35,2 € / 100ml
    Sale price €8,80 Regular price €11,38
    You are saving: -€2,58
    35,2 € / 100ml
  • Fluocaril Whitener 2x75 mg
    -17% Promo FD

    Fluocaril Whitener 2x75 mg

    Regular price €7,10 7,1 € / 1ud
    Sale price €7,10 Regular price €8,60
    You are saving: -€1,50
    7,1 € / 1ud
  • VITIS Access Medium Toothbrush Access Small Head
    -18%

    VITIS Access Medium Toothbrush Access Small Head

    Regular price €3,70 3,7 € / 1ud
    Sale price €3,70 Regular price €4,52
    You are saving: -€0,82
    3,7 € / 1ud
  • VITIS Kids Toothpaste Gel 50 ml
    -12%

    VITIS Kids Toothpaste Gel 50 ml

    Regular price €3,90 7,8 € / 100ml
    Sale price €3,90 Regular price €4,43
    You are saving: -€0,53
    7,8 € / 100ml