Collection:

INTERSA

  • Intersa Balonkrome 120 Capsules
    -37% Promo FD

    Intersa Balonkrome 120 Capsules

    Regular price €25,80 0,22 € / 1ud
    Sale price €25,80 Regular price €40,96
    You are saving: -€15,16
    0,22 € / 1ud
  • Intersa Elimin Gras 60 Capsules
    -15% Promo FD

    Intersa Elimin Gras 60 Capsules

    Regular price €15,50 0,26 € / 1ud
    Sale price €15,50 Regular price €18,22
    You are saving: -€2,72
    0,26 € / 1ud
  • Intersa Spirulina 180 Tablets
    -15% Promo FD

    Intersa Spirulina 180 Tablets

    Regular price €16,40 0,09 € / 1ud
    Sale price €16,40 Regular price €19,22
    You are saving: -€2,82
    0,09 € / 1ud
  • Intersa Balsamo Malgache 350Gr.
    -10%

    Intersa Balsamo Malgache 350Gr.

    Regular price €66,65 19,04 € / 100gr
    Sale price €66,65 Regular price €74,26
    You are saving: -€7,61
    19,04 € / 100gr
  • Intersa Hairfortyl 60 Capsules
    -32% Promo FD

    Intersa Hairfortyl 60 Capsules

    Regular price €18,08 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,08 Regular price €26,63
    You are saving: -€8,55
    0,3 € / 1ud
  • Intersa Oxiprotect-In Super Antiox 60Pearls
    -31%

    Intersa Oxiprotect-In Super Antiox 60Pearls

    Regular price €38,43 0,64 € / 1ud
    Sale price €38,43 Regular price €55,60
    You are saving: -€17,17
    0,64 € / 1ud
  • Intersa Dolesin 60 Capsules
    -29% Promo FD

    Intersa Dolesin 60 Capsules

    Sold out
    Let me know
  • Intersa Belly Oil 50Ml.
    -24%

    Intersa Belly Oil 50Ml.

    Regular price €12,60 25,2 € / 100ml
    Sale price €12,60 Regular price €16,63
    You are saving: -€4,03
    25,2 € / 100ml
  • Intersa Womantime 60 Capsules
    -9% Promo FD

    Intersa Womantime 60 Capsules

    Sold out
    Let me know
  • Intersa Wheat Germ (Biovitamin E) 50Strings
    -40% Promo FD

    Intersa Wheat Germ (Biovitamin E) 50Strings

    Regular price €9,60 0,19 € / 1ud
    Sale price €9,60 Regular price €15,89
    You are saving: -€6,29
    0,19 € / 1ud
  • Intersa Boswellia Protect 500Mg. 45Pearls
    -15% Promo FD

    Intersa Boswellia Protect 500Mg. 45Pearls

    Regular price €17,20 0,38 € / 1ud
    Sale price €17,20 Regular price €20,18
    You are saving: -€2,98
    0,38 € / 1ud
  • Intersa Stop Celulit Lipodren 50Ml.
    -13% Promo FD

    Intersa Stop Celulit Lipodren 50Ml.

    Regular price €13,20 26,4 € / 100ml
    Sale price €13,20 Regular price €15,12
    You are saving: -€1,92
    26,4 € / 100ml
  • Intersa Transbifidus 40 Capsules
    -31% Promo FD

    Intersa Transbifidus 40 Capsules

    Regular price €17,30 0,43 € / 1ud
    Sale price €17,30 Regular price €25,04
    You are saving: -€7,74
    0,43 € / 1ud
  • Intersa Bisiluet Cla 45Pearls
    -15% Promo FD

    Intersa Bisiluet Cla 45Pearls

    Regular price €19,20 0,43 € / 1ud
    Sale price €19,20 Regular price €22,68
    You are saving: -€3,48
    0,43 € / 1ud
  • Intersa Mantime 60 Capsules
    -30%

    Intersa Mantime 60 Capsules

    Regular price €33,70 0,56 € / 1ud
    Sale price €33,70 Regular price €48,00
    You are saving: -€14,30
    0,56 € / 1ud
  • Intersa Primulaform 200Pearls
    -10% Promo FD

    Intersa Primulaform 200Pearls

    Regular price €25,40 0,13 € / 1ud
    Sale price €25,40 Regular price €28,18
    You are saving: -€2,78
    0,13 € / 1ud
  • Intersa Oil Celulit Form 100Ml.
    -10%

    Intersa Oil Celulit Form 100Ml.

    Regular price €16,30 16,3 € / 100ml
    Sale price €16,30 Regular price €18,11
    You are saving: -€1,81
    16,3 € / 100ml
  • Intersa Sweet Almond Oil 250Ml.
    -37% Promo FD

    Intersa Sweet Almond Oil 250Ml.

    Regular price €13,30 5,32 € / 100ml
    Sale price €13,30 Regular price €21,16
    You are saving: -€7,86
    5,32 € / 100ml
  • Intersa Propoleo Shampoo (A.Essentials) 200Ml.
    -16% Promo FD

    Intersa Propoleo Shampoo (A.Essentials) 200Ml.

    Regular price €11,30 5,65 € / 100ml
    Sale price €11,30 Regular price €13,46
    You are saving: -€2,16
    5,65 € / 100ml
  • Intersa Propolis Cream Jar 50Ml.
    -14% Promo FD

    Intersa Propolis Cream Jar 50Ml.

    Regular price €22,20 44,4 € / 100ml
    Sale price €22,20 Regular price €25,68
    You are saving: -€3,48
    44,4 € / 100ml
  • Intersa Phytobiopole Mix For St 9 , 50 ml
    -17%

    Intersa Phytobiopole Mix For St 9 , 50 ml

    Regular price €13,50 27,0 € / 100ml
    Sale price €13,50 Regular price €16,31
    You are saving: -€2,81
    27,0 € / 100ml
  • Intersa Acn Depur Ulas , 60 capsules
    -15%

    Intersa Acn Depur Ulas , 60 capsules

    Regular price €11,90 0,2 € / 1ud
    Sale price €11,90 Regular price €13,99
    You are saving: -€2,09
    0,2 € / 1ud
  • Intersa Drenaren , 20 ampoules
    -8%

    Intersa Drenaren , 20 ampoules

    Regular price €16,40 0,82 € / 1ud
    Sale price €16,40 Regular price €17,83
    You are saving: -€1,43
    0,82 € / 1ud
  • Intersa Sili-Protect , 500 ml
    -8% Promo FD

    Intersa Sili-Protect , 500 ml

    Regular price €29,80 5,96 € / 100ml
    Sale price €29,80 Regular price €32,55
    You are saving: -€2,75
    5,96 € / 100ml
  • Intersa Oligo - Complex , 20 ampoules
    -27% Promo FD

    Intersa Oligo - Complex , 20 ampoules

    Regular price €15,60 0,78 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €21,36
    You are saving: -€5,76
    0,78 € / 1ud
  • Intersa Bipole Argorutine Plus 20 Ampoules , 20 ampoules
    -8%

    Intersa Bipole Argorutine Plus 20 Ampoules , 20 ampoules

    Regular price €17,90 0,9 € / 1ud
    Sale price €17,90 Regular price €19,54
    You are saving: -€1,64
    0,9 € / 1ud
  • Intersa Ocular Actif , 45 capsules
    -9% Promo FD

    Intersa Ocular Actif , 45 capsules

    Regular price €19,70 0,44 € / 1ud
    Sale price €19,70 Regular price €21,66
    You are saving: -€1,96
    0,44 € / 1ud
  • Intersa Phytobiopole Mix Epa , 50 ml
    -10%

    Intersa Phytobiopole Mix Epa , 50 ml

    Regular price €13,10 26,2 € / 100ml
    Sale price €13,10 Regular price €14,55
    You are saving: -€1,45
    26,2 € / 100ml
  • Intersa Aprolis Pec , 180 ml
    -7% Promo FD

    Intersa Aprolis Pec , 180 ml

    Regular price €15,10 8,39 € / 100ml
    Sale price €15,10 Regular price €16,32
    You are saving: -€1,22
    8,39 € / 100ml
  • Intersa Ferronemis Q10 , 20 ampoules
    -28%

    Intersa Ferronemis Q10 , 20 ampoules

    Regular price €17,80 0,89 € / 1ud
    Sale price €17,80 Regular price €24,86
    You are saving: -€7,06
    0,89 € / 1ud