Collection:

Klorane Anti-Hair Loss

  • Klorane Anti-hair loss treatment serum with quinine, 100 ml
    -28%

    Klorane Anti-hair loss treatment serum with quinine, 100 ml

    Regular price €39,50 39,5 € / 100ml
    Sale price €39,50 Regular price €54,90
    You are saving: -€15,40
    39,5 € / 100ml
  • Klorane Organic Quinine and Edelweis Shampoo 400 ml
    -30%

    Klorane Organic Quinine and Edelweis Shampoo 400 ml

    Regular price €13,90 3,48 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €19,90
    You are saving: -€6,00
    3,48 € / 100ml
  • Klorane Organic Quinine and Edelweiss Shampoo 200 ml
    -26%

    Klorane Organic Quinine and Edelweiss Shampoo 200 ml

    Regular price €9,80 4,9 € / 100ml
    Sale price €9,80 Regular price €13,30
    You are saving: -€3,50
    4,9 € / 100ml
  • Klorane Quinine Conditioner 200 ml
    -26%

    Klorane Quinine Conditioner 200 ml

    Regular price €12,90 6,45 € / 100ml
    Sale price €12,90 Regular price €17,40
    You are saving: -€4,50
    6,45 € / 100ml
  • Klorane Keratin Caps 90 Cap Kl
    -38% Oportunidades

    Klorane Keratin Caps 90 Cap Kl

    Regular price €37,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €37,30 Regular price €59,90
    You are saving: -€22,60
    0,41 € / 1ud