Collection:

Klorane Hair Growth

  • Klorane Growth Growth Accelerator Shampoo, 400 ml
    -21%

    Klorane Growth Growth Accelerator Shampoo, 400 ml

    Regular price €15,80 3,95 € / 100ml
    Sale price €15,80 Regular price €19,90
    You are saving: -€4,10
    3,95 € / 100ml
  • Klorane Growth Intensive Growth Accelerator Serum, 100 ml
    -22%

    Klorane Growth Intensive Growth Accelerator Serum, 100 ml

    Regular price €38,10 38,1 € / 100ml
    Sale price €38,10 Regular price €48,90
    You are saving: -€10,80
    38,1 € / 100ml
  • Klorane Growth Growth Accelerator Conditioner, 200 ml
    -21%

    Klorane Growth Growth Accelerator Conditioner, 200 ml

    Regular price €15,80 7,9 € / 100ml
    Sale price €15,80 Regular price €19,90
    You are saving: -€4,10
    7,9 € / 100ml
  • Klorane Growth Growth Accelerator Shampoo, 200 ml
    -21%

    Klorane Growth Growth Accelerator Shampoo, 200 ml

    Regular price €11,80 5,9 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €14,90
    You are saving: -€3,10
    5,9 € / 100ml