Collection:

Lamberts food supplements

  • Lamberts Siberian Ginseng 1.500Mg. 60 Tablets
    -25% Oportunidades

    Lamberts Siberian Ginseng 1.500Mg. 60 Tablets

    Regular price €23,10 0,39 € / 1ud
    Sale price €23,10 Regular price €30,80
    You are saving: -€7,70
    0,39 € / 1ud
  • Lamberts Cranberry Complex , 100 g
    -23% Oportunidades

    Lamberts Cranberry Complex , 100 g

    Regular price €28,30 28,3 € / 100gr
    Sale price €28,30 Regular price €36,80
    You are saving: -€8,50
    28,3 € / 100gr
  • Lamberts Chromium Gtf 200 , 100 tablets
    -23%

    Lamberts Chromium Gtf 200 , 100 tablets

    Regular price €19,10 19,1 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €24,85
    You are saving: -€5,75
    19,1 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin C 1500 Mg With Bioflavonoids , 120 tablets
    -14%

    Lamberts Vitamin C 1500 Mg With Bioflavonoids , 120 tablets

    Regular price €41,40 41,4 € / 1ud
    Sale price €41,40 Regular price €47,90
    You are saving: -€6,50
    41,4 € / 1ud
  • Lamberts Cinnamon 2500Mg. 60 Tablets
    -25% Oportunidades

    Lamberts Cinnamon 2500Mg. 60 Tablets

    Regular price €24,80 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,80 Regular price €33,05
    You are saving: -€8,25
    0,41 € / 1ud
  • Lamberts Quercetin , 60 tablets
    -26%

    Lamberts Quercetin , 60 tablets

    Regular price €31,70 31,7 € / 1ud
    Sale price €31,70 Regular price €42,80
    You are saving: -€11,10
    31,7 € / 1ud
  • Lamberts L-Theanine 200Mg , 60 capsules
    -15%

    Lamberts L-Theanine 200Mg , 60 capsules

    Regular price €36,70 0,61 € / 1ud
    Sale price €36,70 Regular price €42,95
    You are saving: -€6,25
    0,61 € / 1ud
  • Lamberts Soy Isoflavones, 60 tablets
    -25% Oportunidades

    Lamberts Soy Isoflavones, 60 tablets

    Regular price €27,60 27,6 € / 1ud
    Sale price €27,60 Regular price €36,80
    You are saving: -€9,20
    27,6 € / 1ud
  • Lamberts Vein Tain , 60 capsules
    -25% Oportunidades

    Lamberts Vein Tain , 60 capsules

    Regular price €30,50 0,51 € / 1ud
    Sale price €30,50 Regular price €40,70
    You are saving: -€10,20
    0,51 € / 1ud
  • Lamberts L-Carnitine 500 Mg. 60 Capsules
    -23% Oportunidades

    Lamberts L-Carnitine 500 Mg. 60 Capsules

    Regular price €36,30 0,61 € / 1ud
    Sale price €36,30 Regular price €47,20
    You are saving: -€10,90
    0,61 € / 1ud
  • Lamberts Biome Balance Everyday, 60 Capsules
    -21%

    Lamberts Biome Balance Everyday, 60 Capsules

    Regular price €33,90 0,57 € / 1ud
    Sale price €33,90 Regular price €42,95
    You are saving: -€9,05
    0,57 € / 1ud
  • Lamberts Peppermint Oil 100 Mg , 90 capsules
    -21%

    Lamberts Peppermint Oil 100 Mg , 90 capsules

    Regular price €16,10 0,18 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €20,50
    You are saving: -€4,40
    0,18 € / 1ud
  • Lamberts Turmemoric 60 Tablets
    -25% Oportunidades

    Lamberts Turmemoric 60 Tablets

    Regular price €35,10 0,59 € / 1ud
    Sale price €35,10 Regular price €46,55
    You are saving: -€11,45
    0,59 € / 1ud
  • Lamberts Osteoguard® , 30 tablets
    -21%

    Lamberts Osteoguard® , 30 tablets

    Regular price €10,90 10,9 € / 1ud
    Sale price €10,90 Regular price €13,80
    You are saving: -€2,90
    10,9 € / 1ud
  • Lamberts Glucosamine Sulphate 2Kci , 120 tablets
    -23% Oportunidades

    Lamberts Glucosamine Sulphate 2Kci , 120 tablets

    Regular price €26,70 26,7 € / 1ud
    Sale price €26,70 Regular price €34,75
    You are saving: -€8,05
    26,7 € / 1ud
  • Lamberts Multi-Guard Advance (Multi-Max Advance) 60 Tablets
    -23% Oportunidades

    Lamberts Multi-Guard Advance (Multi-Max Advance) 60 Tablets

    Regular price €26,80 0,45 € / 1ud
    Sale price €26,80 Regular price €34,88
    You are saving: -€8,08
    0,45 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin D3 Drops 20Ml.
    -25%

    Lamberts Vitamin D3 Drops 20Ml.

    Regular price €14,80 74,0 € / 100ml
    Sale price €14,80 Regular price €19,85
    You are saving: -€5,05
    74,0 € / 100ml
  • Lamberts Neuro-Logical 60 Capsules
    -23% Oportunidades

    Lamberts Neuro-Logical 60 Capsules

    Regular price €30,40 0,51 € / 1ud
    Sale price €30,40 Regular price €39,55
    You are saving: -€9,15
    0,51 € / 1ud
  • Lamberts 5Htp 100Mg (Griffonia Seed Extract)60Comp
    -15%

    Lamberts 5Htp 100Mg (Griffonia Seed Extract)60Comp

    Regular price €29,80 29,8 € / 1ud
    Sale price €29,80 Regular price €35,00
    You are saving: -€5,20
    29,8 € / 1ud
  • Lamberts Inmuno-Strenght , 60 gummies
    -23%

    Lamberts Inmuno-Strenght , 60 gummies

    Regular price €19,90 0,33 € / 1ud
    Sale price €19,90 Regular price €25,85
    You are saving: -€5,95
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts Pure Fish Oil , 120 capsules
    -15%

    Lamberts Pure Fish Oil , 120 capsules

    Regular price €44,90 0,37 € / 1ud
    Sale price €44,90 Regular price €52,55
    You are saving: -€7,65
    0,37 € / 1ud
  • Lamberts L-Glutamine Powder, 500g
    -11%

    Lamberts L-Glutamine Powder, 500g

    Regular price €60,20 12,04 € / 100gr
    Sale price €60,20 Regular price €67,85
    You are saving: -€7,65
    12,04 € / 100gr
  • Lamberts Ashwagandha 6000 Mg , 60 capsules
    -25%

    Lamberts Ashwagandha 6000 Mg , 60 capsules

    Regular price €23,60 0,39 € / 1ud
    Sale price €23,60 Regular price €31,55
    You are saving: -€7,95
    0,39 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin D3 1000Ui 120 capsules
    -23%

    Lamberts Vitamin D3 1000Ui 120 capsules

    Regular price €20,40 0,17 € / 1ud
    Sale price €20,40 Regular price €26,55
    You are saving: -€6,15
    0,17 € / 1ud
  • Lamberts Cranberry , 60 capsules
    -7%

    Lamberts Cranberry , 60 capsules

    Regular price €24,30 0,41 € / 1ud
    Sale price €24,30 Regular price €26,21
    You are saving: -€1,91
    0,41 € / 1ud
  • Lamberts L-Tyrosine 500Mg , 60 capsules
    -23%

    Lamberts L-Tyrosine 500Mg , 60 capsules

    Regular price €19,60 0,33 € / 1ud
    Sale price €19,60 Regular price €25,45
    You are saving: -€5,85
    0,33 € / 1ud
  • Lamberts Lactase Complex 350Mg, 60 capsules
    -22%

    Lamberts Lactase Complex 350Mg, 60 capsules

    Regular price €20,90 0,35 € / 1ud
    Sale price €20,90 Regular price €26,95
    You are saving: -€6,05
    0,35 € / 1ud
  • Lamberts Magasorb Powder 165Gr.
    -24%

    Lamberts Magasorb Powder 165Gr.

    Regular price €27,30 16,55 € / 100gr
    Sale price €27,30 Regular price €35,95
    You are saving: -€8,65
    16,55 € / 100gr
  • Lamberts Ubiquinol , 60 tablets
    -6%

    Lamberts Ubiquinol , 60 tablets

    Regular price €74,00 74,0 € / 1ud
    Sale price €74,00 Regular price €78,70
    You are saving: -€4,70
    74,0 € / 1ud
  • Lamberts Vitamin D3 2000Ui+K2 90Mcg 90 Capsules
    -23%

    Lamberts Vitamin D3 2000Ui+K2 90Mcg 90 Capsules

    Regular price €32,20 0,36 € / 1ud
    Sale price €32,20 Regular price €41,90
    You are saving: -€9,70
    0,36 € / 1ud