Collection:

LENDA

  • Lenda Monoprotein Pork Gf 2Kg
    -12%

    Lenda Monoprotein Pork Gf 2Kg

    Regular price €18,40 0,92 € / 100gr
    Sale price €18,40 Regular price €20,90
    You are saving: -€2,50
    0,92 € / 100gr
  • Lenda Monoprotein Pork Gf 10Kg
    -18%

    Lenda Monoprotein Pork Gf 10Kg

    Regular price €50,10 0,5 € / 100gr
    Sale price €50,10 Regular price €60,90
    You are saving: -€10,80
    0,5 € / 100gr
  • Lenda Mini Blue Fish Gf 2Kg
    -12%

    Lenda Mini Blue Fish Gf 2Kg

    Regular price €21,00 1,05 € / 100gr
    Sale price €21,00 Regular price €23,90
    You are saving: -€2,90
    1,05 € / 100gr
  • Lenda Lc Light 20Kg

    Regular price €51,00 0,26 € / 100gr
    Sale price €51,00 Regular price €51,00
    You are saving: -€0,00
    0,26 € / 100gr
  • Lenda Kitten Poultry Gf 5Kg
    -18%

    Lenda Kitten Poultry Gf 5Kg

    Regular price €40,20 0,8 € / 100gr
    Sale price €40,20 Regular price €49,00
    You are saving: -€8,80
    0,8 € / 100gr
  • Lenda High Meat Poultry Gf 2Kg
    -12%

    Lenda High Meat Poultry Gf 2Kg

    Regular price €21,00 1,05 € / 100gr
    Sale price €21,00 Regular price €23,90
    You are saving: -€2,90
    1,05 € / 100gr
  • Lenda Kitten Poultry Gf 2Kg
    -13%

    Lenda Kitten Poultry Gf 2Kg

    Regular price €17,40 0,87 € / 100gr
    Sale price €17,40 Regular price €19,90
    You are saving: -€2,50
    0,87 € / 100gr
  • Lenda High Meat Poultry Gf 10Kg
    -18%

    Lenda High Meat Poultry Gf 10Kg

    Regular price €61,60 0,62 € / 100gr
    Sale price €61,60 Regular price €74,90
    You are saving: -€13,30
    0,62 € / 100gr
  • Lenda Adult Cat Sterilised Gf 5Kg
    -18%

    Lenda Adult Cat Sterilised Gf 5Kg

    Regular price €40,30 0,81 € / 100gr
    Sale price €40,30 Regular price €49,00
    You are saving: -€8,70
    0,81 € / 100gr
  • Lenda Adult Cat Sterilised Gf 2Kg
    -13%

    Lenda Adult Cat Sterilised Gf 2Kg

    Regular price €17,40 0,87 € / 100gr
    Sale price €17,40 Regular price €19,90
    You are saving: -€2,50
    0,87 € / 100gr
  • Lenda Adult Cat Delicate Gf 5Kg
    -13%

    Lenda Adult Cat Delicate Gf 5Kg

    Regular price €42,70 0,85 € / 100gr
    Sale price €42,70 Regular price €49,00
    You are saving: -€6,30
    0,85 € / 100gr
  • Lenda Adult Cat Delicate Gf 2Kg
    -13%

    Lenda Adult Cat Delicate Gf 2Kg

    Regular price €17,40 0,87 € / 100gr
    Sale price €17,40 Regular price €19,90
    You are saving: -€2,50
    0,87 € / 100gr
  • Adult Cat Pig Gf 5kg lenda adult cat pig gf 5kg
    -18%

    Adult Cat Pig Gf 5kg lenda adult cat pig gf 5kg

    Regular price €40,30 0,81 € / 100gr
    Sale price €40,30 Regular price €49,00
    You are saving: -€8,70
    0,81 € / 100gr
  • Adult Cat Pig Gf 2Kg
    -13%

    Adult Cat Pig Gf 2Kg

    Regular price €17,36 0,87 € / 100gr
    Sale price €17,36 Regular price €19,90
    You are saving: -€2,54
    0,87 € / 100gr
  • Lenda Adult Dog Lamb 2 kg, pack of 2
    -11%

    Lenda Adult Dog Lamb 2 kg, pack of 2

    Regular price €28,10 0,7 € / 100gr
    Sale price €28,10 Regular price €31,66
    You are saving: -€3,56
    0,7 € / 100gr
  • Lenda Perro Nature Sensitive 3 kg, pack of 2
    -11%

    Lenda Perro Nature Sensitive 3 kg, pack of 2

    Regular price €50,00 0,83 € / 100gr
    Sale price €50,00 Regular price €56,40
    You are saving: -€6,40
    0,83 € / 100gr
  • Lenda Adult Dog Lamb, 12 kg + 2 kg
    -11%

    Lenda Adult Dog Lamb, 12 kg + 2 kg

    Sold out
    Let me know
  • Lenda Perro Nature Senior Mobility, 12 kg + 3 kg
    -11%

    Lenda Perro Nature Senior Mobility, 12 kg + 3 kg

    Regular price €82,80 0,55 € / 100gr
    Sale price €82,80 Regular price €93,46
    You are saving: -€10,66
    0,55 € / 100gr
  • Lenda Perro Nature Grain-Free Tuna, 12 kg + 3 kg
    -11%

    Lenda Perro Nature Grain-Free Tuna, 12 kg + 3 kg

    Regular price €82,80 0,55 € / 100gr
    Sale price €82,80 Regular price €93,40
    You are saving: -€10,60
    0,55 € / 100gr
  • Lenda Puppy Dog, 12 kg + 2 kg
    -11%

    Lenda Puppy Dog, 12 kg + 2 kg

    Sold out
    Let me know
  • Lenda Perro Nature Grain-Free Turkey, 12 kg + 3 kg
    -11%

    Lenda Perro Nature Grain-Free Turkey, 12 kg + 3 kg

    Regular price €82,80 0,55 € / 100gr
    Sale price €82,80 Regular price €93,40
    You are saving: -€10,60
    0,55 € / 100gr
  • Lenda Adult Dog Salmon, 12 kg + 2 kg
    -3%

    Lenda Adult Dog Salmon, 12 kg + 2 kg

    Regular price €72,91 0,52 € / 100gr
    Sale price €72,91 Regular price €75,17
    You are saving: -€2,26
    0,52 € / 100gr
  • Lenda Adult Dog Light, 12 kg + 2 kg
    -15%

    Lenda Adult Dog Light, 12 kg + 2 kg

    Sold out
    Let me know
  • Lenda Perro Nature Grain-Free Tuna, 2 x 3 kg pack
    -11%

    Lenda Perro Nature Grain-Free Tuna, 2 x 3 kg pack

    Regular price €42,10 0,7 € / 100gr
    Sale price €42,10 Regular price €47,46
    You are saving: -€5,36
    0,7 € / 100gr
  • Lenda Lc Meat & Fish, 2 x 20 kg pack
    -13%

    Lenda Lc Meat & Fish, 2 x 20 kg pack

    Regular price €102,20 0,26 € / 100gr
    Sale price €102,20 Regular price €118,02
    You are saving: -€15,82
    0,26 € / 100gr
  • Lenda Perro Nature Senior Mobility, 2 x 3 kg pack
    -11%

    Lenda Perro Nature Senior Mobility, 2 x 3 kg pack

    Regular price €42,20 0,7 € / 100gr
    Sale price €42,20 Regular price €47,58
    You are saving: -€5,38
    0,7 € / 100gr
  • Lenda Perro Nature Grain-Free Turkey, 2 x 12 kg pack
    -11%

    Lenda Perro Nature Grain-Free Turkey, 2 x 12 kg pack

    Regular price €123,50 0,51 € / 100gr
    Sale price €123,50 Regular price €139,34
    You are saving: -€15,84
    0,51 € / 100gr
  • Lenda Foodie Tapena Farmer’s Dog, Pack of 2 x 12 x 400 g
    -9%

    Lenda Foodie Tapena Farmer’s Dog, Pack of 2 x 12 x 400 g

    Regular price €98,90 12,36 € / 100gr
    Sale price €98,90 Regular price €108,22
    You are saving: -€9,32
    12,36 € / 100gr
  • Lenda Adult Dog Salmon, Pack of 2 x 12 kg
    -11%

    Lenda Adult Dog Salmon, Pack of 2 x 12 kg

    Regular price €105,20 0,44 € / 100gr
    Sale price €105,20 Regular price €118,68
    You are saving: -€13,48
    0,44 € / 100gr
  • Lenda Perro Puppy Maxi, 2 x 12 kg pack
    -11%

    Lenda Perro Puppy Maxi, 2 x 12 kg pack

    Regular price €108,10 0,45 € / 100gr
    Sale price €108,10 Regular price €121,96
    You are saving: -€13,86
    0,45 € / 100gr