LIERAC
Collection:

LIERAC

Lierac is a French brand specialising in dermo-cosmetics. It offers a wide range of products dedicated to offering beauty and feminine care solutions. Recently, it has also launched a specific range of Lierac products for men.

  • Lierac Stretch Mark Prevention Gel, 200Ml
    -33% Promo FD

    Lierac Stretch Mark Prevention Gel, 200Ml

    Regular price €17,20 8,6 € / 100ml
    Sale price €17,20 Regular price €25,50
    You are saving: -€8,30
    8,6 € / 100ml
  • Lierac Sublimating Oil, 100 ml
    -29%

    Lierac Sublimating Oil, 100 ml

    Regular price €28,40 28,4 € / 100ml
    Sale price €28,40 Regular price €39,90
    You are saving: -€11,50
    28,4 € / 100ml
  • Lierac Hydragenist Rehydrating Brightening Cream, 50 ml
    -29%

    Lierac Hydragenist Rehydrating Brightening Cream, 50 ml

    Regular price €24,80 49,6 € / 100ml
    Sale price €24,80 Regular price €34,90
    You are saving: -€10,10
    49,6 € / 100ml
  • Lierac Arkeskin Menopause Night Cream, 50 ml
    -29% Promo FD

    Lierac Arkeskin Menopause Night Cream, 50 ml

    Regular price €31,30 62,6 € / 100ml
    Sale price €31,30 Regular price €43,90
    You are saving: -€12,60
    62,6 € / 100ml
  • Lierac Arkeskin Menopause Body Milk, 400 ml
    -25% Promo FD

    Lierac Arkeskin Menopause Body Milk, 400 ml

    Regular price €26,20 6,55 € / 100ml
    Sale price €26,20 Regular price €34,90
    You are saving: -€8,70
    6,55 € / 100ml
  • Lierac Arkeskin Menopause Night Cream Refill, 50 ml
    -25% Promo FD

    Lierac Arkeskin Menopause Night Cream Refill, 50 ml

    Regular price €24,70 49,4 € / 100ml
    Sale price €24,70 Regular price €32,90
    You are saving: -€8,20
    49,4 € / 100ml
  • Lierac Premium Silky Anti-Ageing Cream Refill, 50 ml
    -29%

    Lierac Premium Silky Anti-Ageing Cream Refill, 50 ml

    Regular price €49,00 98,0 € / 100ml
    Sale price €49,00 Regular price €69,00
    You are saving: -€20,00
    98,0 € / 100ml
  • Lierac Lip Gloss Volumising Lip Gloss, 10 ml
    -22%

    Lierac Lip Gloss Volumising Lip Gloss, 10 ml

    Regular price €15,60 156,0 € / 100ml
    Sale price €15,60 Regular price €19,90
    You are saving: -€4,30
    156,0 € / 100ml
  • Lierac Luminosity Booster Serum
    -29%

    Lierac Luminosity Booster Serum

    Regular price €27,80 27,8 € / 1ud
    Sale price €27,80 Regular price €38,90
    You are saving: -€11,10
    27,8 € / 1ud
  • Lierac Sun Fluid Colour Spf50 , 40 ml
    -44%

    Lierac Sun Fluid Colour Spf50 , 40 ml

    Regular price €18,90 47,25 € / 100ml
    Sale price €18,90 Regular price €34,00
    You are saving: -€15,10
    47,25 € / 100ml
  • Lierac The Absolute Mask, 50 ml
    -29% Promo FD

    Lierac The Absolute Mask, 50 ml

    Regular price €39,80 79,6 € / 100ml
    Sale price €39,80 Regular price €55,90
    You are saving: -€16,10
    79,6 € / 100ml
  • Lierac Revitalising Express Mask, 75 ml
    -26%

    Lierac Revitalising Express Mask, 75 ml

    Regular price €17,70 23,6 € / 100ml
    Sale price €17,70 Regular price €23,90
    You are saving: -€6,20
    23,6 € / 100ml
  • Lierac Christmas Gift Box Hydragenist Cream Hydra Hydra Rehydrating Mask 75Ml
    -25% Promo FD

    Lierac Christmas Gift Box Hydragenist Cream Hydra Hydra Rehydrating Mask 75Ml

    Regular price €26,10 34,8 € / 100ml
    Sale price €26,10 Regular price €34,90
    You are saving: -€8,80
    34,8 € / 100ml
  • Lierac Brightening Refreshing Gel-Cream - Refill, 50 ml
    -26%

    Lierac Brightening Refreshing Gel-Cream - Refill, 50 ml

    Regular price €20,00 40,0 € / 100ml
    Sale price €20,00 Regular price €26,90
    You are saving: -€6,90
    40,0 € / 100ml
  • Lierac Brightening Refreshing Gel-Cream, 50 ml
    -29%

    Lierac Brightening Refreshing Gel-Cream, 50 ml

    Regular price €24,90 49,8 € / 100ml
    Sale price €24,90 Regular price €34,90
    You are saving: -€10,00
    49,8 € / 100ml
  • Lierac Radiance Replumping Cream, 50 ml
    -29%

    Lierac Radiance Replumping Cream, 50 ml

    Regular price €24,90 49,8 € / 100ml
    Sale price €24,90 Regular price €34,90
    You are saving: -€10,00
    49,8 € / 100ml
  • Lierac Radiance Replumping Cream - Refill, 50 ml
    -26%

    Lierac Radiance Replumping Cream - Refill, 50 ml

    Regular price €20,00 40,0 € / 100ml
    Sale price €20,00 Regular price €26,90
    You are saving: -€6,90
    40,0 € / 100ml
  • The Morpho Remodelling Cream 200 ml
    -10%

    The Morpho Remodelling Cream 200 ml

    Regular price €50,00 25000,0 € / 100ml
    Sale price €50,00 Regular price €55,56
    You are saving: -€5,56
    25000,0 € / 100ml