Collection:

Make-up

  • Joik Lip Oil 03 Rusty Shimmer , 4,5 ml
    -11% Promo FD

    Joik Lip Oil 03 Rusty Shimmer , 4,5 ml

    Regular price €14,30 317,78 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €15,99
    You are saving: -€1,69
    317,78 € / 100ml
  • Joik Lip Oil 04 Ruby Red , 4,5 ml
    -11% Promo FD

    Joik Lip Oil 04 Ruby Red , 4,5 ml

    Regular price €14,30 317,78 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €15,99
    You are saving: -€1,69
    317,78 € / 100ml
  • Joik Lip Oil 05 Berry Beautiful , 4,5 ml
    -11% Promo FD

    Joik Lip Oil 05 Berry Beautiful , 4,5 ml

    Regular price €14,30 317,78 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €15,99
    You are saving: -€1,69
    317,78 € / 100ml
  • Joik Lip Oil 06 Nearly Nude , 4,5 ml
    -11% Promo FD

    Joik Lip Oil 06 Nearly Nude , 4,5 ml

    Regular price €14,30 317,78 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €15,99
    You are saving: -€1,69
    317,78 € / 100ml
  • Joik Lip Oil 07 Poppy Glam , 4,5 ml
    -11% Promo FD

    Joik Lip Oil 07 Poppy Glam , 4,5 ml

    Regular price €14,30 317,78 € / 100ml
    Sale price €14,30 Regular price €15,99
    You are saving: -€1,69
    317,78 € / 100ml
  • Joik Multifunction Stick 3 In 1 (Cheeks, Lips & Eyes) 01 Blushing Pink , 8,5 grams
    -10% Promo FD

    Joik Multifunction Stick 3 In 1 (Cheeks, Lips & Eyes) 01 Blushing Pink , 8,5 grams

    Regular price €23,30 274,12 € / 100gr
    Sale price €23,30 Regular price €25,99
    You are saving: -€2,69
    274,12 € / 100gr
  • Joik Stick Multifunction 3 In 1 (Cheeks, Lips & Eyes) 02 Mauve Magic , 8,5 gr
    -13%

    Joik Stick Multifunction 3 In 1 (Cheeks, Lips & Eyes) 02 Mauve Magic , 8,5 gr

    Regular price €22,70 267,06 € / 100gr
    Sale price €22,70 Regular price €25,99
    You are saving: -€3,29
    267,06 € / 100gr
  • Joik Multifunction Stick 3 In 1 (Cheeks, Lips & Eyes) 03 Sunset Peach , 8,5 grams
    -10% Promo FD

    Joik Multifunction Stick 3 In 1 (Cheeks, Lips & Eyes) 03 Sunset Peach , 8,5 grams

    Regular price €23,30 274,12 € / 100gr
    Sale price €23,30 Regular price €25,99
    You are saving: -€2,69
    274,12 € / 100gr
  • Joik Illuminator Stick 01 Nude Shimmer , 8,5 gr
    -12%

    Joik Illuminator Stick 01 Nude Shimmer , 8,5 gr

    Regular price €25,40 298,82 € / 100gr
    Sale price €25,40 Regular price €28,99
    You are saving: -€3,59
    298,82 € / 100gr
  • Joik Illuminator Stick 02 Champagne Shimmer , 8,5 g
    -10% Promo FD

    Joik Illuminator Stick 02 Champagne Shimmer , 8,5 g

    Regular price €26,00 305,88 € / 100gr
    Sale price €26,00 Regular price €28,99
    You are saving: -€2,99
    305,88 € / 100gr
  • Joik Bronzing Stick 01 Sunny Glow , 8,5 gr
    -10% Promo FD

    Joik Bronzing Stick 01 Sunny Glow , 8,5 gr

    Regular price €26,20 308,24 € / 100gr
    Sale price €26,20 Regular price €28,99
    You are saving: -€2,79
    308,24 € / 100gr
  • Joik Eye Shadow 01 Soft Brown , 4,5 ml
    -10% Promo FD

    Joik Eye Shadow 01 Soft Brown , 4,5 ml

    Regular price €21,50 477,78 € / 100ml
    Sale price €21,50 Regular price €23,99
    You are saving: -€2,49
    477,78 € / 100ml
  • Joik Eyeshadow 02 Silver Grey , 4,5 ml
    -8% Promo FD

    Joik Eyeshadow 02 Silver Grey , 4,5 ml

    Regular price €22,10 491,11 € / 100ml
    Sale price €22,10 Regular price €23,99
    You are saving: -€1,89
    491,11 € / 100ml
  • Joik Eyeshadow 03 Golden Green , 4,5 ml
    -10% Promo FD

    Joik Eyeshadow 03 Golden Green , 4,5 ml

    Regular price €21,50 477,78 € / 100ml
    Sale price €21,50 Regular price €23,99
    You are saving: -€2,49
    477,78 € / 100ml
  • Joik Eyeshadow 05 Pretty In Pink , 4,5 ml
    -10% Promo FD

    Joik Eyeshadow 05 Pretty In Pink , 4,5 ml

    Regular price €21,50 477,78 € / 100ml
    Sale price €21,50 Regular price €23,99
    You are saving: -€2,49
    477,78 € / 100ml
  • Joik Eye Shadow 06 Golden Goddess , 4,5 ml
    -10% Promo FD

    Joik Eye Shadow 06 Golden Goddess , 4,5 ml

    Regular price €21,50 477,78 € / 100ml
    Sale price €21,50 Regular price €23,99
    You are saving: -€2,49
    477,78 € / 100ml
  • Joik Eyeshadow 07 Copper Glam , 4,5 ml
    -8% Promo FD

    Joik Eyeshadow 07 Copper Glam , 4,5 ml

    Regular price €22,10 491,11 € / 100ml
    Sale price €22,10 Regular price €23,99
    You are saving: -€1,89
    491,11 € / 100ml
  • Joik Eye Pencil 01 Black , 1,1 gr
    -16%

    Joik Eye Pencil 01 Black , 1,1 gr

    Regular price €12,60 1145,45 € / 100gr
    Sale price €12,60 Regular price €14,99
    You are saving: -€2,39
    1145,45 € / 100gr
  • Joik Eye Pencil 02 Grey , 1,1 gr
    -7% Promo FD

    Joik Eye Pencil 02 Grey , 1,1 gr

    Regular price €13,99 1271,82 € / 100gr
    Sale price €13,99 Regular price €14,99
    You are saving: -€1,00
    1271,82 € / 100gr
  • Joik Eye Pencil 03 Brown , 1,1 gr
    -11% Promo FD

    Joik Eye Pencil 03 Brown , 1,1 gr

    Regular price €13,40 1218,18 € / 100gr
    Sale price €13,40 Regular price €14,99
    You are saving: -€1,59
    1218,18 € / 100gr
  • Erborian CC Crème with Centella Asiatica 40 ml
    -13%

    Erborian CC Crème with Centella Asiatica 40 ml

    Regular price €38,40 96,0 € / 100ml
    Sale price €38,40 Regular price €44,00
    You are saving: -€5,60
    96,0 € / 100ml
  • Erborian Cc Creme Tono Clair Spf30 , 15 ml
    -25%

    Erborian Cc Creme Tono Clair Spf30 , 15 ml

    Regular price €17,10 1,14 € / 1ud
    Sale price €17,10 Regular price €22,90
    You are saving: -€5,80
    1,14 € / 1ud
  • Erborian Cc Creme Golden Tone Spf30 , 40 ml
    -27%

    Erborian Cc Creme Golden Tone Spf30 , 40 ml

    Regular price €32,00 80,0 € / 100ml
    Sale price €32,00 Regular price €44,00
    You are saving: -€12,00
    80,0 € / 100ml
  • Erborian Cc Creme Golden Tone Spf30 , 15 ml
    -25%

    Erborian Cc Creme Golden Tone Spf30 , 15 ml

    Regular price €17,10 1,14 € / 1ud
    Sale price €17,10 Regular price €22,90
    You are saving: -€5,80
    1,14 € / 1ud
  • Radhe Shyam Khol Blue , 4 gr
    -38%

    Radhe Shyam Khol Blue , 4 gr

    Regular price €5,00 125,0 € / 100gr
    Sale price €5,00 Regular price €8,09
    You are saving: -€3,09
    125,0 € / 100gr
  • Radhe Shyam Khol Black , 4 gr
    -38%

    Radhe Shyam Khol Black , 4 gr

    Regular price €5,00 125,0 € / 100gr
    Sale price €5,00 Regular price €8,09
    You are saving: -€3,09
    125,0 € / 100gr
  • Radhe Shyam Khol Green , 4 gr
    -38%

    Radhe Shyam Khol Green , 4 gr

    Regular price €5,00 125,0 € / 100gr
    Sale price €5,00 Regular price €8,09
    You are saving: -€3,09
    125,0 € / 100gr
  • Bema Cream Foundation Challis 7G
    -9% Promo FD

    Bema Cream Foundation Challis 7G

    Regular price €19,40 277,14 € / 100gr
    Sale price €19,40 Regular price €21,39
    You are saving: -€1,99
    277,14 € / 100gr
  • Maybelline Newyork M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 gr
    -16%

    Maybelline Newyork M-Up Eyeliner Gel Tattoo Pen 823, 1 gr

    Regular price €5,80 580,0 € / 100gr
    Sale price €5,80 Regular price €6,93
    You are saving: -€1,13
    580,0 € / 100gr
  • Maybelline Newyork M-Up Tattoo Gel Pencil 821 Stardust, 1 gr
    -19%

    Maybelline Newyork M-Up Tattoo Gel Pencil 821 Stardust, 1 gr

    Regular price €5,60 560,0 € / 100gr
    Sale price €5,60 Regular price €6,93
    You are saving: -€1,33
    560,0 € / 100gr