Collection:

Nail make-up

  • Mia Bio-Sourced Nail Polish - Tourmaline
    -45%

    Mia Bio-Sourced Nail Polish - Tourmaline

    Regular price €5,35 5,35 € / 1ud
    Sale price €5,35 Regular price €9,73
    You are saving: -€4,38
    5,35 € / 1ud
  • Mia Bio-Sourced Nail Polish-Almandine
    -45%

    Mia Bio-Sourced Nail Polish-Almandine

    Regular price €5,35 5,35 € / 1ud
    Sale price €5,35 Regular price €9,73
    You are saving: -€4,38
    5,35 € / 1ud
  • Mia Bio-Sourced Nail Polish-Fire Agate
    -45%

    Mia Bio-Sourced Nail Polish-Fire Agate

    Regular price €5,35 5,35 € / 1ud
    Sale price €5,35 Regular price €9,73
    You are saving: -€4,38
    5,35 € / 1ud
  • Mia Nomad Suede Nail Polish 11 ml
    -36% Promo FD

    Mia Nomad Suede Nail Polish 11 ml

    Regular price €5,40 49,09 € / 100ml
    Sale price €5,40 Regular price €8,49
    You are saving: -€3,09
    49,09 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Rose Smoke 11 ml
    -36%

    Mia Nail Polish Rose Smoke 11 ml

    Regular price €5,70 51,82 € / 100ml
    Sale price €5,70 Regular price €8,97
    You are saving: -€3,27
    51,82 € / 100ml
  • Mia Rosewood Nail Polish 11 ml
    -45%

    Mia Rosewood Nail Polish 11 ml

    Regular price €6,95 63,18 € / 100ml
    Sale price €6,95 Regular price €12,65
    You are saving: -€5,70
    63,18 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Sand Storm 11 ml
    -45%

    Mia Nail Polish Sand Storm 11 ml

    Regular price €4,67 42,45 € / 100ml
    Sale price €4,67 Regular price €8,49
    You are saving: -€3,82
    42,45 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Dusty Rose 11 ml
    -5%

    Mia Nail Polish Dusty Rose 11 ml

    Regular price €12,02 109,27 € / 100ml
    Sale price €12,02 Regular price €12,65
    You are saving: -€0,63
    109,27 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Ballerina Pink 11 ml
    -27% Promo FD

    Mia Nail Polish Ballerina Pink 11 ml

    Regular price €6,20 56,36 € / 100ml
    Sale price €6,20 Regular price €8,52
    You are saving: -€2,32
    56,36 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Dahli Blossom 11 ml
    -12%

    Mia Nail Polish Dahli Blossom 11 ml

    Regular price €11,17 101,55 € / 100ml
    Sale price €11,17 Regular price €12,65
    You are saving: -€1,48
    101,55 € / 100ml
  • Mia Subtle Orchid Nail Polish 11 ml
    -45%

    Mia Subtle Orchid Nail Polish 11 ml

    Regular price €6,96 63,27 € / 100ml
    Sale price €6,96 Regular price €12,65
    You are saving: -€5,69
    63,27 € / 100ml
  • Mia Orange Clay Nail Polish 11 ml
    -45%

    Mia Orange Clay Nail Polish 11 ml

    Regular price €6,96 63,27 € / 100ml
    Sale price €6,96 Regular price €12,65
    You are saving: -€5,69
    63,27 € / 100ml
  • Mia Lagoon Nail Polish 11 ml
    -34%

    Mia Lagoon Nail Polish 11 ml

    Regular price €8,38 76,18 € / 100ml
    Sale price €8,38 Regular price €12,65
    You are saving: -€4,27
    76,18 € / 100ml
  • Mia Rustic Wine Nail Polish 11 ml
    -45%

    Mia Rustic Wine Nail Polish 11 ml

    Regular price €4,81 43,73 € / 100ml
    Sale price €4,81 Regular price €8,74
    You are saving: -€3,93
    43,73 € / 100ml
  • Mia Crimson Cherry Nail Polish 11 ml
    -45%

    Mia Crimson Cherry Nail Polish 11 ml

    Regular price €5,23 47,55 € / 100ml
    Sale price €5,23 Regular price €9,50
    You are saving: -€4,27
    47,55 € / 100ml
  • Mia Royal Ruby Nail Polish 11 ml
    -45%

    Mia Royal Ruby Nail Polish 11 ml

    Regular price €5,35 48,64 € / 100ml
    Sale price €5,35 Regular price €9,72
    You are saving: -€4,37
    48,64 € / 100ml
  • Mia Bull Blood Nail Polish 11 ml
    -45%

    Mia Bull Blood Nail Polish 11 ml

    Regular price €4,61 41,91 € / 100ml
    Sale price €4,61 Regular price €8,39
    You are saving: -€3,78
    41,91 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Mahogany 11 ml
    -13%

    Mia Nail Polish Mahogany 11 ml

    Regular price €10,98 99,82 € / 100ml
    Sale price €10,98 Regular price €12,65
    You are saving: -€1,67
    99,82 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Chiffon Peony 11 ml
    -45%

    Mia Nail Polish Chiffon Peony 11 ml

    Regular price €6,96 63,27 € / 100ml
    Sale price €6,96 Regular price €12,65
    You are saving: -€5,69
    63,27 € / 100ml
  • Mia Carmine Nail Polish 11 ml
    -45%

    Mia Carmine Nail Polish 11 ml

    Regular price €5,45 49,55 € / 100ml
    Sale price €5,45 Regular price €9,90
    You are saving: -€4,45
    49,55 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Magenta 11 ml
    -45%

    Mia Nail Polish Magenta 11 ml

    Regular price €4,67 42,45 € / 100ml
    Sale price €4,67 Regular price €8,49
    You are saving: -€3,82
    42,45 € / 100ml
  • Mia Poppy Red Nail Polish 11 ml
    -10% Promo FD

    Mia Poppy Red Nail Polish 11 ml

    Regular price €5,40 49,09 € / 100ml
    Sale price €5,40 Regular price €6,00
    You are saving: -€0,60
    49,09 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Midnight Sky 11 ml
    -45%

    Mia Nail Polish Midnight Sky 11 ml

    Regular price €6,95 63,18 € / 100ml
    Sale price €6,95 Regular price €12,65
    You are saving: -€5,70
    63,18 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Burgundy 11 ml
    -45%

    Mia Nail Polish Burgundy 11 ml

    Regular price €6,95 63,18 € / 100ml
    Sale price €6,95 Regular price €12,65
    You are saving: -€5,70
    63,18 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Frost White 11 ml
    -45%

    Mia Nail Polish Frost White 11 ml

    Regular price €6,95 63,18 € / 100ml
    Sale price €6,95 Regular price €12,65
    You are saving: -€5,70
    63,18 € / 100ml
  • Mia Nail Polish Ametyst 11 ml
    -50%

    Mia Nail Polish Ametyst 11 ml

    Regular price €4,72 42,91 € / 100ml
    Sale price €4,72 Regular price €9,44
    You are saving: -€4,72
    42,91 € / 100ml
  • Mia Cool Nail Polish 11 ml
    -50%

    Mia Cool Nail Polish 11 ml

    Regular price €4,86 44,18 € / 100ml
    Sale price €4,86 Regular price €9,72
    You are saving: -€4,86
    44,18 € / 100ml
  • Mia Nude Nail Polish 11 ml
    -45%

    Mia Nude Nail Polish 11 ml

    Sold out
    Let me know
  • Mia Nail Polish Stregthen Base 11 ml
    -40% Promo FD

    Mia Nail Polish Stregthen Base 11 ml

    Regular price €5,76 52,36 € / 100ml
    Sale price €5,76 Regular price €9,60
    You are saving: -€3,84
    52,36 € / 100ml
  • Mia Gel Nail Polish Effect 3D 11 ml
    -43% Promo FD

    Mia Gel Nail Polish Effect 3D 11 ml

    Regular price €5,40 49,09 € / 100ml
    Sale price €5,40 Regular price €9,50
    You are saving: -€4,10
    49,09 € / 100ml