Collection:

MARNYS

  • Marnys Cuminmar Black Cumin, 150 pearls
    -19% Promo FD

    Marnys Cuminmar Black Cumin, 150 pearls

    Regular price €34,70 0,23 € / 1ud
    Sale price €34,70 Regular price €42,70
    You are saving: -€8,00
    0,23 € / 1ud
  • Marnys Chondrohelp , 350 g
    -23% Promo FD

    Marnys Chondrohelp , 350 g

    Regular price €35,80 10,23 € / 100gr
    Sale price €35,80 Regular price €46,31
    You are saving: -€10,51
    10,23 € / 100gr
  • Marnys Valerian Relax candies , 36,5 grams
    -13%

    Marnys Valerian Relax candies , 36,5 grams

    Regular price €3,40 9,32 € / 100gr
    Sale price €3,40 Regular price €3,91
    You are saving: -€0,51
    9,32 € / 100gr
  • Marnys Orange Essential Food Oil 15 pouch
    -5%

    Marnys Orange Essential Food Oil 15 pouch

    Regular price €4,70 4,7 € / 1ud
    Sale price €4,70 Regular price €4,95
    You are saving: -€0,25
    4,7 € / 1ud
  • Marnys Clove Essential Oil for Food, 15 ml
    -10% Promo FD

    Marnys Clove Essential Oil for Food, 15 ml

    Regular price €11,80 0,79 € / 1ud
    Sale price €11,80 Regular price €13,10
    You are saving: -€1,30
    0,79 € / 1ud
  • Marnys Propolsaft Syrup , 125 ml
    -6% Promo FD

    Marnys Propolsaft Syrup , 125 ml

    Regular price €10,30 8,24 € / 100ml
    Sale price €10,30 Regular price €10,95
    You are saving: -€0,65
    8,24 € / 100ml
  • Marnys Protect Junior Royal Jelly+Propoleo+ 12 Vitamins 2
    -5% Promo FD

    Marnys Protect Junior Royal Jelly+Propoleo+ 12 Vitamins 2

    Regular price €22,20 22,2 € / 1ud
    Sale price €22,20 Regular price €23,37
    You are saving: -€1,17
    22,2 € / 1ud
  • Marnys Mandarin Essential Food Oil , 15 ml
    -14%

    Marnys Mandarin Essential Food Oil , 15 ml

    Regular price €5,30 0,35 € / 1ud
    Sale price €5,30 Regular price €6,16
    You are saving: -€0,86
    0,35 € / 1ud
  • Marnys Pine Essential Oil for Food, 15 ml
    -5% Promo FD

    Marnys Pine Essential Oil for Food, 15 ml

    Regular price €6,70 0,45 € / 1ud
    Sale price €6,70 Regular price €7,05
    You are saving: -€0,35
    0,45 € / 1ud
  • Marnys Relahelp , 30 capsules
    -24% Promo FD

    Marnys Relahelp , 30 capsules

    Regular price €13,10 0,44 € / 1ud
    Sale price €13,10 Regular price €17,22
    You are saving: -€4,12
    0,44 € / 1ud
  • Marnys Cystomar , 30 capsules
    -9% Promo FD

    Marnys Cystomar , 30 capsules

    Regular price €14,60 0,49 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €15,98
    You are saving: -€1,38
    0,49 € / 1ud
  • Marnys Propolvit , 20 vials
    -24% Promo FD

    Marnys Propolvit , 20 vials

    Regular price €25,60 1,28 € / 1ud
    Sale price €25,60 Regular price €33,83
    You are saving: -€8,23
    1,28 € / 1ud
  • Marnys Glucohelp , 60 capsules
    -20% Promo FD

    Marnys Glucohelp , 60 capsules

    Regular price €22,80 0,38 € / 1ud
    Sale price €22,80 Regular price €28,38
    You are saving: -€5,58
    0,38 € / 1ud
  • Marnys Magvital , 20 vials of 11 ml
    -17% Promo FD

    Marnys Magvital , 20 vials of 11 ml

    Regular price €24,90 226,36 € / 100ml
    Sale price €24,90 Regular price €29,87
    You are saving: -€4,97
    226,36 € / 100ml
  • Marnys Circuven Plus , 20 vials
    -18% Promo FD

    Marnys Circuven Plus , 20 vials

    Regular price €27,90 1,4 € / 1ud
    Sale price €27,90 Regular price €34,10
    You are saving: -€6,20
    1,4 € / 1ud
  • Marnys Borage Oil 500 Mg, 60 pearls
    -19%

    Marnys Borage Oil 500 Mg, 60 pearls

    Regular price €16,80 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,80 Regular price €20,77
    You are saving: -€3,97
    0,28 € / 1ud
  • Marnys Caramel Honey Mint Eucalyptus Eucalyptus Propolis , 1 kg
    -17%

    Marnys Caramel Honey Mint Eucalyptus Eucalyptus Propolis , 1 kg

    Regular price €32,00 3,2 € / 100gr
    Sale price €32,00 Regular price €38,59
    You are saving: -€6,59
    3,2 € / 100gr
  • Marnys Mar-In-Oil Salmon Oil , 150 capsules of 500 mg
    -5% Promo FD

    Marnys Mar-In-Oil Salmon Oil , 150 capsules of 500 mg

    Regular price €19,90 0,13 € / 1ud
    Sale price €19,90 Regular price €20,95
    You are saving: -€1,05
    0,13 € / 1ud
  • Marnys Essential Thyme Food Oil , 15 ml
    -5% Promo FD

    Marnys Essential Thyme Food Oil , 15 ml

    Regular price €19,70 1,31 € / 1ud
    Sale price €19,70 Regular price €20,74
    You are saving: -€1,04
    1,31 € / 1ud
  • Marnys Cinnamon Essential Food Oil Case 15 M
    -5% Promo FD

    Marnys Cinnamon Essential Food Oil Case 15 M

    Regular price €11,60 11,6 € / 1ud
    Sale price €11,60 Regular price €12,21
    You are saving: -€0,61
    11,6 € / 1ud
  • Marnys Beta-Glucanforte Mix , 30 capsules
    -19% Promo FD

    Marnys Beta-Glucanforte Mix , 30 capsules

    Regular price €19,40 0,65 € / 1ud
    Sale price €19,40 Regular price €23,87
    You are saving: -€4,47
    0,65 € / 1ud
  • Marnys Apivit C Plus 2000 Mg (Royal Jelly+Vit. C) , 20 vials of 2000 mg
    -16% Promo FD

    Marnys Apivit C Plus 2000 Mg (Royal Jelly+Vit. C) , 20 vials of 2000 mg

    Regular price €29,10 1,46 € / 1ud
    Sale price €29,10 Regular price €34,78
    You are saving: -€5,68
    1,46 € / 1ud
  • Marnys Ylang Ylang Essential Oil for Food Case
    -6% Promo FD

    Marnys Ylang Ylang Essential Oil for Food Case

    Regular price €13,90 13,9 € / 1ud
    Sale price €13,90 Regular price €14,74
    You are saving: -€0,84
    13,9 € / 1ud
  • Marnys Propolis Honey Caramel , 60 gr
    -5%

    Marnys Propolis Honey Caramel , 60 gr

    Regular price €3,40 5,67 € / 100gr
    Sale price €3,40 Regular price €3,58
    You are saving: -€0,18
    5,67 € / 100gr
  • Marnys Patchouli Essential Food Oil Case 15
    -5% Promo FD

    Marnys Patchouli Essential Food Oil Case 15

    Regular price €10,00 10,0 € / 1ud
    Sale price €10,00 Regular price €10,53
    You are saving: -€0,53
    10,0 € / 1ud
  • Marnys Lavandin Essential Food Oil 15 pouch
    -5% Promo FD

    Marnys Lavandin Essential Food Oil 15 pouch

    Regular price €6,10 6,1 € / 1ud
    Sale price €6,10 Regular price €6,42
    You are saving: -€0,32
    6,1 € / 1ud
  • Marnys Geranium Essential Food Oil Case 15
    -10% Promo FD

    Marnys Geranium Essential Food Oil Case 15

    Regular price €21,50 21,5 € / 1ud
    Sale price €21,50 Regular price €23,83
    You are saving: -€2,33
    21,5 € / 1ud
  • Marnys Phytalgem Circ , 20 vials
    -5% Promo FD

    Marnys Phytalgem Circ , 20 vials

    Regular price €25,30 1,27 € / 1ud
    Sale price €25,30 Regular price €26,74
    You are saving: -€1,44
    1,27 € / 1ud
  • Marnys Essential Food Oil Of Cypress Case , 15 ml
    -5% Promo FD

    Marnys Essential Food Oil Of Cypress Case , 15 ml

    Regular price €7,50 0,5 € / 1ud
    Sale price €7,50 Regular price €7,89
    You are saving: -€0,39
    0,5 € / 1ud
  • Marnys Tea Tree Essential Food Oil Tea Tree Essential Food Oil Case
    -23% Promo FD

    Marnys Tea Tree Essential Food Oil Tea Tree Essential Food Oil Case

    Regular price €10,20 10,2 € / 1ud
    Sale price €10,20 Regular price €13,29
    You are saving: -€3,09
    10,2 € / 1ud