Collection:

Buying medicines without prescription

  • Flogoprofen 50 mg/g Gel 60 g
    -10%

    Flogoprofen 50 mg/g Gel 60 g

    Regular price €9,65 16,08 € / 100gr
    Sale price €9,65 Regular price €10,72
    You are saving: -€1,07
    16,08 € / 100gr
  • Clarityne Plus 10 mg/240 mg 7 Tablets
    -10%

    Clarityne Plus 10 mg/240 mg 7 Tablets

    Regular price €12,47 1,78 € / 1ud
    Sale price €12,47 Regular price €13,85
    You are saving: -€1,38
    1,78 € / 1ud
  • Buscapine 60, Tablets 10 g

    Regular price €5,53 55,3 € / 100gr
    Sale price €5,53 Regular price €5,53
    You are saving: -€0,00
    55,3 € / 100gr
  • Rennie 48 Chewable Tablets with Saccharin Peppermint
    -10%

    Rennie 48 Chewable Tablets with Saccharin Peppermint

    Regular price €14,35 0,3 € / 1ud
    Sale price €14,35 Regular price €15,94
    You are saving: -€1,59
    0,3 € / 1ud
  • Heel Gastricumeel 50 tablets
    -6%

    Heel Gastricumeel 50 tablets

    Regular price €18,71
    Sale price €18,71 Regular price €19,80
    You are saving: -€1,09
  • Canespie Bifonazole Athlete's Foot Cream 20 g
    -10%

    Canespie Bifonazole Athlete's Foot Cream 20 g

    Regular price €12,16 60,8 € / 100gr
    Sale price €12,16 Regular price €13,51
    You are saving: -€1,35
    60,8 € / 100gr
  • Gelocatil 1g Oral Solution, 10 Sachets
    -10%

    Gelocatil 1g Oral Solution, 10 Sachets

    Regular price €6,76 676,0 € / 100gr
    Sale price €6,76 Regular price €7,51
    You are saving: -€0,75
    676,0 € / 100gr
  • Venoruton 500 mg, 60 Film-coated Tablets
    -10%

    Venoruton 500 mg, 60 Film-coated Tablets

    Regular price €16,65 0,28 € / 1ud
    Sale price €16,65 Regular price €18,50
    You are saving: -€1,85
    0,28 € / 1ud
  • Almax forte 750 Mg Mint Flavour, 48 tablets
    -10%

    Almax forte 750 Mg Mint Flavour, 48 tablets

    Regular price €15,26 0,32 € / 1ud
    Sale price €15,26 Regular price €16,95
    You are saving: -€1,69
    0,32 € / 1ud
  • Voltadol 140 mg, 5 Medicated Adhesive Dressings
    -10%

    Voltadol 140 mg, 5 Medicated Adhesive Dressings

    Regular price €15,73 15,73 € / 1ud
    Sale price €15,73 Regular price €17,48
    You are saving: -€1,75
    15,73 € / 1ud
  • Salvacoline 20 Tablets
    -10%

    Salvacoline 20 Tablets

    Regular price €9,49 0,47 € / 1ud
    Sale price €9,49 Regular price €10,54
    You are saving: -€1,05
    0,47 € / 1ud
  • Strepsils with Lidocaine, 24 Lozenges
    -10%

    Strepsils with Lidocaine, 24 Lozenges

    Regular price €11,69 11,69 € / 1ud
    Sale price €11,69 Regular price €12,99
    You are saving: -€1,30
    11,69 € / 1ud
  • Gelocatil Influenza with Pseudoephedrine, 20 Tablets
    -10%

    Gelocatil Influenza with Pseudoephedrine, 20 Tablets

    Regular price €12,59 0,63 € / 1ud
    Sale price €12,59 Regular price €13,99
    You are saving: -€1,40
    0,63 € / 1ud
  • Kanova Adult 6 Enemas 7,5 ml
    -10%

    Kanova Adult 6 Enemas 7,5 ml

    Regular price €6,46 86,13 € / 100ml
    Sale price €6,46 Regular price €7,18
    You are saving: -€0,72
    86,13 € / 100ml
  • Sueroral Hyposodium Sueroral Powder for Oral Solution 5 Sachets

    Regular price €3,20 0,64 € / 1ud
    Sale price €3,20 Regular price €3,20
    You are saving: -€0,00
    0,64 € / 1ud
  • Benerva 20 tablets

    Regular price €3,51 0,18 € / 1ud
    Sale price €3,51 Regular price €3,51
    You are saving: -€0,00
    0,18 € / 1ud
  • Betadine Topical Solution 500 ml Bottle
    -10%

    Betadine Topical Solution 500 ml Bottle

    Regular price €14,36 2,87 € / 100ml
    Sale price €14,36 Regular price €15,95
    You are saving: -€1,59
    2,87 € / 100ml
  • Omeprazole Farmamabo 20 mg, 14 capsules, Gastroresistant
    -10%

    Omeprazole Farmamabo 20 mg, 14 capsules, Gastroresistant

    Regular price €3,60 0,26 € / 1ud
    Sale price €3,60 Regular price €4,00
    You are saving: -€0,40
    0,26 € / 1ud
  • Neosayomol 20 mg/g Cream 30 g
    -10%

    Neosayomol 20 mg/g Cream 30 g

    Regular price €7,97 26,57 € / 100gr
    Sale price €7,97 Regular price €8,85
    You are saving: -€0,88
    26,57 € / 100gr
  • Difur 96 capsules
    -10%

    Difur 96 capsules

    Regular price €34,59 0,36 € / 1ud
    Sale price €34,59 Regular price €38,43
    You are saving: -€3,84
    0,36 € / 1ud
  • Ebastine Teva 10 mg, 20 Tablets
    -10%

    Ebastine Teva 10 mg, 20 Tablets

    Regular price €10,71 0,54 € / 1ud
    Sale price €10,71 Regular price €11,90
    You are saving: -€1,19
    0,54 € / 1ud
  • Prospantus 35 mg/5 ml Syrup 200 ml
    -10%

    Prospantus 35 mg/5 ml Syrup 200 ml

    Regular price €12,59 251,8 € / 100ml
    Sale price €12,59 Regular price €13,99
    You are saving: -€1,40
    251,8 € / 100ml
  • Alvita Pregnancy Test Pack 4 units
    -19%

    Alvita Pregnancy Test Pack 4 units

    Regular price €5,80 1,45 € / 1ud
    Sale price €5,80 Regular price €7,20
    You are saving: -€1,40
    1,45 € / 1ud
  • Nicorette 2 mg 105 Chewing gum
    -10%

    Nicorette 2 mg 105 Chewing gum

    Regular price €39,38 39,38 € / 1ud
    Sale price €39,38 Regular price €43,75
    You are saving: -€4,37
    39,38 € / 1ud
  • Minoxidil Viñas 50 Mg/ml Cutaneous Solution 1 Bottle 60 ml
    -10%

    Minoxidil Viñas 50 Mg/ml Cutaneous Solution 1 Bottle 60 ml

    Regular price €11,24 18,73 € / 100ml
    Sale price €11,24 Regular price €12,49
    You are saving: -€1,25
    18,73 € / 100ml
  • Voltadol 10 mg/g Topical Gel 100 g
    -10%

    Voltadol 10 mg/g Topical Gel 100 g

    Regular price €11,22 11,22 € / 100gr
    Sale price €11,22 Regular price €12,47
    You are saving: -€1,25
    11,22 € / 100gr
  • Nicorette® Supermint 4 mg , 40 tablets
    -10%

    Nicorette® Supermint 4 mg , 40 tablets

    Regular price €22,01 0,55 € / 1ud
    Sale price €22,01 Regular price €24,45
    You are saving: -€2,44
    0,55 € / 1ud
  • Enandol 25 mg 10 Sachets Oral Solution 10 ml
    -10%

    Enandol 25 mg 10 Sachets Oral Solution 10 ml

    Regular price €6,01 60,1 € / 100ml
    Sale price €6,01 Regular price €6,68
    You are saving: -€0,67
    60,1 € / 100ml
  • Flutox 3.54 Mg/ ml Syrup 200 ml
    -10%

    Flutox 3.54 Mg/ ml Syrup 200 ml

    Regular price €8,98 4,49 € / 100ml
    Sale price €8,98 Regular price €9,98
    You are saving: -€1,00
    4,49 € / 100ml
  • Cenat Granulate 400 gr
    -10%

    Cenat Granulate 400 gr

    Regular price €10,57 2,64 € / 100gr
    Sale price €10,57 Regular price €11,74
    You are saving: -€1,17
    2,64 € / 100gr