Collection:

Medicines for the digestive system

  • Simethicone Normon 40 mg, 100 Chewable Tablets
    -10%

    Simethicone Normon 40 mg, 100 Chewable Tablets

    Regular price €7,79 0,08 € / 1ud
    Sale price €7,79 Regular price €8,65
    You are saving: -€0,86
    0,08 € / 1ud
  • Noraflat Forte 120 mg 40 Tablets
    -10%

    Noraflat Forte 120 mg 40 Tablets

    Regular price €7,92 0,2 € / 1ud
    Sale price €7,92 Regular price €8,80
    You are saving: -€0,88
    0,2 € / 1ud
  • Whole Silicone Oral Emulsion 250 ml
    -10%

    Whole Silicone Oral Emulsion 250 ml

    Regular price €9,72 3,89 € / 100ml
    Sale price €9,72 Regular price €10,80
    You are saving: -€1,08
    3,89 € / 100ml
  • Arkopharma Disolgas, 30 capsules
    -10%

    Arkopharma Disolgas, 30 capsules

    Regular price €9,28 0,31 € / 1ud
    Sale price €9,28 Regular price €10,31
    You are saving: -€1,03
    0,31 € / 1ud
  • Pankreoflat, 50 Tablets
    -10%

    Pankreoflat, 50 Tablets

    Regular price €10,49 0,21 € / 1ud
    Sale price €10,49 Regular price €11,65
    You are saving: -€1,16
    0,21 € / 1ud
  • Trilombrin, 6 Chewable Tablets

    Regular price €5,00 0,83 € / 1ud
    Sale price €5,00 Regular price €5,00
    You are saving: -€0,00
    0,83 € / 1ud
  • Trilombrin Oral Suspension 30 ml

    Regular price €3,59 11,97 € / 100ml
    Sale price €3,59 Regular price €3,59
    You are saving: -€0,00
    11,97 € / 100ml
  • Beacita Actavis 42 capsules
    -10%

    Beacita Actavis 42 capsules

    Regular price €30,56 0,73 € / 1ud
    Sale price €30,56 Regular price €33,95
    You are saving: -€3,39
    0,73 € / 1ud
  • Beacita Actavis 84 capsules
    -10%

    Beacita Actavis 84 capsules

    Regular price €45,83 0,55 € / 1ud
    Sale price €45,83 Regular price €50,92
    You are saving: -€5,09
    0,55 € / 1ud
  • Orliloss 60 mg 42 Capsules
    -10%

    Orliloss 60 mg 42 Capsules

    Regular price €36,18 0,86 € / 1ud
    Sale price €36,18 Regular price €40,20
    You are saving: -€4,02
    0,86 € / 1ud
  • Orliloss 60 mg 84 Capsules
    -10%

    Orliloss 60 mg 84 Capsules

    Regular price €50,99 0,61 € / 1ud
    Sale price €50,99 Regular price €56,65
    You are saving: -€5,66
    0,61 € / 1ud
  • Linestat 60 mg 42 capsules (Blister)
    -10%

    Linestat 60 mg 42 capsules (Blister)

    Regular price €35,13 0,84 € / 1ud
    Sale price €35,13 Regular price €39,03
    You are saving: -€3,90
    0,84 € / 1ud
  • Linestat 60 mg 84 capsules (Blister)
    -10%

    Linestat 60 mg 84 capsules (Blister)

    Regular price €43,52 0,52 € / 1ud
    Sale price €43,52 Regular price €48,35
    You are saving: -€4,83
    0,52 € / 1ud
  • Orlidunn 60 mg 42 capsules
    -10%

    Orlidunn 60 mg 42 capsules

    Regular price €30,87 0,74 € / 1ud
    Sale price €30,87 Regular price €34,30
    You are saving: -€3,43
    0,74 € / 1ud
  • Orlidunn 60 mg 84 capsules
    -10%

    Orlidunn 60 mg 84 capsules

    Regular price €44,20 0,53 € / 1ud
    Sale price €44,20 Regular price €49,11
    You are saving: -€4,91
    0,53 € / 1ud
  • Stada Orlidunn 60 mg 120 capsules
    -10%

    Stada Orlidunn 60 mg 120 capsules

    Regular price €55,92 0,47 € / 1ud
    Sale price €55,92 Regular price €62,13
    You are saving: -€6,21
    0,47 € / 1ud
  • Elimens 60 Mg, 84 capsules
    -10%

    Elimens 60 Mg, 84 capsules

    Regular price €44,78 0,53 € / 1ud
    Sale price €44,78 Regular price €49,75
    You are saving: -€4,97
    0,53 € / 1ud
  • Orliloss 60 mg, 120 Hard Capsules
    -5%

    Orliloss 60 mg, 120 Hard Capsules

    Regular price €59,32 0,49 € / 1ud
    Sale price €59,32 Regular price €62,44
    You are saving: -€3,12
    0,49 € / 1ud
  • Linestat 60 mg , 120 capsules
    -10%

    Linestat 60 mg , 120 capsules

    Regular price €53,99 0,45 € / 1ud
    Sale price €53,99 Regular price €59,99
    You are saving: -€6,00
    0,45 € / 1ud
  • Ultra Levura 250 mg, 20 Capsules
    -10%

    Ultra Levura 250 mg, 20 Capsules

    Regular price €13,73 0,69 € / 1ud
    Sale price €13,73 Regular price €15,25
    You are saving: -€1,52
    0,69 € / 1ud
  • Ultra Adsorb 200 mg, 30 Capsules
    -10%

    Ultra Adsorb 200 mg, 30 Capsules

    Regular price €6,46 0,22 € / 1ud
    Sale price €6,46 Regular price €7,18
    You are saving: -€0,72
    0,22 € / 1ud
  • Gastropan 90 mg/50 mg, 14 Capsules
    -10%

    Gastropan 90 mg/50 mg, 14 Capsules

    Regular price €8,81 0,63 € / 1ud
    Sale price €8,81 Regular price €9,79
    You are saving: -€0,98
    0,63 € / 1ud
  • Aurovitas Loperamide 2 mg, 20 Capsules
    -10%

    Aurovitas Loperamide 2 mg, 20 Capsules

    Regular price €9,27 0,46 € / 1ud
    Sale price €9,27 Regular price €10,30
    You are saving: -€1,03
    0,46 € / 1ud
  • Gastropan 90 mg/50 mg, 42 Capsules
    -10%

    Gastropan 90 mg/50 mg, 42 Capsules

    Regular price €23,12 0,55 € / 1ud
    Sale price €23,12 Regular price €25,69
    You are saving: -€2,57
    0,55 € / 1ud
  • Viatris Omeprazole Pharmaceuticals 20 mg, 14 Capsules
    -10%

    Viatris Omeprazole Pharmaceuticals 20 mg, 14 Capsules

    Regular price €3,60 0,26 € / 1ud
    Sale price €3,60 Regular price €4,00
    You are saving: -€0,40
    0,26 € / 1ud
  • Almax forte 750 Mg Cola Flavour 48 tablets
    -10%

    Almax forte 750 Mg Cola Flavour 48 tablets

    Regular price €15,26 0,32 € / 1ud
    Sale price €15,26 Regular price €16,95
    You are saving: -€1,69
    0,32 € / 1ud
  • Laxative Health 7.5 mg 30 Film-coated Tablets
    -10%

    Laxative Health 7.5 mg 30 Film-coated Tablets

    Regular price €7,61 0,25 € / 1ud
    Sale price €7,61 Regular price €8,46
    You are saving: -€0,85
    0,25 € / 1ud
  • Aurovitas Loperamide 2 Mg, 10 capsules
    -10%

    Aurovitas Loperamide 2 Mg, 10 capsules

    Regular price €5,62 0,56 € / 1ud
    Sale price €5,62 Regular price €6,24
    You are saving: -€0,62
    0,56 € / 1ud
  • Almax 750 Mg Peppermint Flavour, 24 chewable tablets
    -10%

    Almax 750 Mg Peppermint Flavour, 24 chewable tablets

    Regular price €10,80 0,45 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €12,00
    You are saving: -€1,20
    0,45 € / 1ud
  • Almax forte 750 Mg Mint Flavour, 48 tablets
    -10%

    Almax forte 750 Mg Mint Flavour, 48 tablets

    Regular price €15,26 0,32 € / 1ud
    Sale price €15,26 Regular price €16,95
    You are saving: -€1,69
    0,32 € / 1ud