Collection:

Mother's Care

  • Trofolastin Nipple Care Cream 50 ml
    -33%

    Trofolastin Nipple Care Cream 50 ml

    Regular price €11,00 22,0 € / 100ml
    Sale price €11,00 Regular price €16,30
    You are saving: -€5,30
    22,0 € / 100ml
  • Medela Nipple Shields Contact Size S 2 Units
    -22%

    Medela Nipple Shields Contact Size S 2 Units

    Regular price €9,00
    Sale price €9,00 Regular price €11,50
    You are saving: -€2,50
  • Medela Nipple Shields Contact Size M 2 units
    -22%

    Medela Nipple Shields Contact Size M 2 units

    Regular price €9,40 4,7 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €12,08
    You are saving: -€2,68
    4,7 € / 1ud
  • Medela Nipple Shield - 2 pcs.
    -9%

    Medela Nipple Shield - 2 pcs.

    Regular price €12,60
    Sale price €12,60 Regular price €13,90
    You are saving: -€1,30
  • Pelvimax Silicone Spheres Muscle Therapy, 1 Unit
    -20% Promo FD

    Pelvimax Silicone Spheres Muscle Therapy, 1 Unit

    Regular price €20,09
    Sale price €20,09 Regular price €25,13
    You are saving: -€5,04
  • Chicco Monouso Panty Liner Large 4 Units
    -29%

    Chicco Monouso Panty Liner Large 4 Units

    Regular price €4,90
    Sale price €4,90 Regular price €6,95
    You are saving: -€2,05
  • Weleda Nipple Balm 25 g
    -18% Promo FD

    Weleda Nipple Balm 25 g

    Regular price €8,70 34,8 € / 100gr
    Sale price €8,70 Regular price €10,65
    You are saving: -€1,95
    34,8 € / 100gr
  • Chicco Antibacterial Absorbent Pads 60 Units
    -11%

    Chicco Antibacterial Absorbent Pads 60 Units

    Regular price €7,80 0,13 € / 1ud
    Sale price €7,80 Regular price €8,77
    You are saving: -€0,97
    0,13 € / 1ud
  • Intimina Laselle, 28 gr
    -45%

    Intimina Laselle, 28 gr

    Regular price €13,40 47,86 € / 100gr
    Sale price €13,40 Regular price €24,45
    You are saving: -€11,05
    47,86 € / 100gr
  • Intimina Laselle, 38 gr
    -44%

    Intimina Laselle, 38 gr

    Regular price €12,50 32,89 € / 100gr
    Sale price €12,50 Regular price €22,51
    You are saving: -€10,01
    32,89 € / 100gr
  • Intimina Laselle, 48 gr
    -45%

    Intimina Laselle, 48 gr

    Regular price €13,40 27,92 € / 100gr
    Sale price €13,40 Regular price €24,45
    You are saving: -€11,05
    27,92 € / 100gr
  • Intimina Routine (3-Pack Laselle), 3 pieces
    -35% Promo FD

    Intimina Routine (3-Pack Laselle), 3 pieces

    Regular price €35,00 11,67 € / 1ud
    Sale price €35,00 Regular price €53,92
    You are saving: -€18,92
    11,67 € / 1ud
  • Intimichic Pelvis Health Ii
    -31%

    Intimichic Pelvis Health Ii

    Regular price €27,65 27,65 € / 1ud
    Sale price €27,65 Regular price €39,95
    You are saving: -€12,30
    27,65 € / 1ud
  • Leslie Kegel Fit Pelvic Floor Trainer 6 Weights
    -49%

    Leslie Kegel Fit Pelvic Floor Trainer 6 Weights

    Regular price €31,30 31,3 € / 1ud
    Sale price €31,30 Regular price €61,20
    You are saving: -€29,90
    31,3 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Loveballs Training Set 1
    -40% Promo FD

    Satisfyer Balls Loveballs Training Set 1

    Regular price €18,30 18,3 € / 1ud
    Sale price €18,30 Regular price €30,47
    You are saving: -€12,17
    18,3 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Loveballs Training Set 3
    -20%

    Satisfyer Balls Loveballs Training Set 3

    Regular price €21,99 21,99 € / 1ud
    Sale price €21,99 Regular price €27,43
    You are saving: -€5,44
    21,99 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Yoni Power 1 Training Kit White
    -30%

    Satisfyer Balls Yoni Power 1 Training Kit White

    Regular price €15,30 15,3 € / 1ud
    Sale price €15,30 Regular price €21,72
    You are saving: -€6,42
    15,3 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Yoni Power 2 Training Kit Blue
    -23%

    Satisfyer Balls Yoni Power 2 Training Kit Blue

    Regular price €15,10 15,1 € / 1ud
    Sale price €15,10 Regular price €19,55
    You are saving: -€4,45
    15,1 € / 1ud
  • Satisfyer Balls Yoni Power 2 Training Kit Green
    -27%

    Satisfyer Balls Yoni Power 2 Training Kit Green

    Regular price €15,80 15,8 € / 1ud
    Sale price €15,80 Regular price €21,72
    You are saving: -€5,92
    15,8 € / 1ud
  • Baboo Disposable Absorbent Pads, 60 pcs.
    -18% Promo FD

    Baboo Disposable Absorbent Pads, 60 pcs.

    Regular price €7,40 0,12 € / 1ud
    Sale price €7,40 Regular price €9,02
    You are saving: -€1,62
    0,12 € / 1ud
  • Esential Aroms Perineal Breast Massage 50Ml.
    -23% Promo FD

    Esential Aroms Perineal Breast Massage 50Ml.

    Regular price €17,30 34,6 € / 100ml
    Sale price €17,30 Regular price €22,47
    You are saving: -€5,17
    34,6 € / 100ml
  • Medela Ultra Breathable Absorbent Pads, 60 pcs.
    -27%

    Medela Ultra Breathable Absorbent Pads, 60 pcs.

    Regular price €6,90 0,12 € / 1ud
    Sale price €6,90 Regular price €9,40
    You are saving: -€2,50
    0,12 € / 1ud
  • Medela Keep Cool - Black M, 1 pc.
    -13%

    Medela Keep Cool - Black M, 1 pc.

    Regular price €21,64 21,64 € / 1ud
    Sale price €21,64 Regular price €24,90
    You are saving: -€3,26
    21,64 € / 1ud
  • Medela Keep Cool - Black L, 1 pc.
    -14%

    Medela Keep Cool - Black L, 1 pc.

    Regular price €21,42 21,42 € / 1ud
    Sale price €21,42 Regular price €24,90
    You are saving: -€3,48
    21,42 € / 1ud
  • Medela Keep Cool - Black Xl, 1 pc.
    -18%

    Medela Keep Cool - Black Xl, 1 pc.

    Regular price €20,40 20,4 € / 1ud
    Sale price €20,40 Regular price €24,90
    You are saving: -€4,50
    20,4 € / 1ud
  • Medela Keep Cool - Chai M, 1 pc.
    -13%

    Medela Keep Cool - Chai M, 1 pc.

    Regular price €21,64 21,64 € / 1ud
    Sale price €21,64 Regular price €24,90
    You are saving: -€3,26
    21,64 € / 1ud
  • Medela Keep Cool Sleep - Black M, 1 pc.
    -16%

    Medela Keep Cool Sleep - Black M, 1 pc.

    Regular price €18,44 18,44 € / 1ud
    Sale price €18,44 Regular price €22,00
    You are saving: -€3,56
    18,44 € / 1ud
  • Indasec Pospart Breastfeeding Absorbent Pads , 30 units
    -22%

    Indasec Pospart Breastfeeding Absorbent Pads , 30 units

    Regular price €5,10 0,17 € / 1ud
    Sale price €5,10 Regular price €6,50
    You are saving: -€1,40
    0,17 € / 1ud
  • Maternity Cotton Maternity Pad , 3 x 20 units
    -22%

    Maternity Cotton Maternity Pad , 3 x 20 units

    Regular price €8,20 0,14 € / 1ud
    Sale price €8,20 Regular price €10,50
    You are saving: -€2,30
    0,14 € / 1ud
  • Maternity Maternity Cotton Pad, 4 x 20 units
    -22%

    Maternity Maternity Cotton Pad, 4 x 20 units

    Regular price €10,90 0,14 € / 1ud
    Sale price €10,90 Regular price €14,00
    You are saving: -€3,10
    0,14 € / 1ud