Collection:

Natural medicine for cholesterol

  • Ysana Serydorm Complete 30 Capsules
    -7%

    Ysana Serydorm Complete 30 Capsules

    Regular price €16,60 0,55 € / 1ud
    Sale price €16,60 Regular price €17,86
    You are saving: -€1,26
    0,55 € / 1ud
  • Ysana Audyzen Irritation - Itch Relief Ear Spray 15Ml.
    -7%

    Ysana Audyzen Irritation - Itch Relief Ear Spray 15Ml.

    Regular price €9,10 60,67 € / 100ml
    Sale price €9,10 Regular price €9,82
    You are saving: -€0,72
    60,67 € / 100ml
  • Ynsadiet Roasted Sesame Seeds 350Gr. Hijas Del Sol
    -5%

    Ynsadiet Roasted Sesame Seeds 350Gr. Hijas Del Sol

    Regular price €4,53 1,29 € / 100gr
    Sale price €4,53 Regular price €4,77
    You are saving: -€0,24
    1,29 € / 100gr
  • Ynsadiet Salmosol Salmon 500Mg. 100 Pearls
    -46% Promo FD

    Ynsadiet Salmosol Salmon 500Mg. 100 Pearls

    Regular price €8,05 0,08 € / 1ud
    Sale price €8,05 Regular price €14,86
    You are saving: -€6,81
    0,08 € / 1ud
  • Equisalud Holomega Kosterol 50 Capsules
    -27% Promo FD

    Equisalud Holomega Kosterol 50 Capsules

    Regular price €39,80 0,8 € / 1ud
    Sale price €39,80 Regular price €54,85
    You are saving: -€15,05
    0,8 € / 1ud
  • Ozolife Biocosmetics & Nutrition Aterofine 30Cap.
    -12% Promo FD

    Ozolife Biocosmetics & Nutrition Aterofine 30Cap.

    Regular price €23,11 0,77 € / 1ud
    Sale price €23,11 Regular price €26,29
    You are saving: -€3,18
    0,77 € / 1ud
  • Bequisa Berberiqol 60 Capsules
    -6% Promo FD

    Bequisa Berberiqol 60 Capsules

    Regular price €15,00 0,25 € / 1ud
    Sale price €15,00 Regular price €15,95
    You are saving: -€0,95
    0,25 € / 1ud
  • Bequisa Trigonella 100Ml.
    -35%

    Bequisa Trigonella 100Ml.

    Regular price €10,10 10,1 € / 100ml
    Sale price €10,10 Regular price €15,54
    You are saving: -€5,44
    10,1 € / 100ml
  • Dietmed Omega 3 Fish Oil 1000Mg. 35/25 60Pearls
    -5%

    Dietmed Omega 3 Fish Oil 1000Mg. 35/25 60Pearls

    Regular price €17,30 0,29 € / 1ud
    Sale price €17,30 Regular price €18,25
    You are saving: -€0,95
    0,29 € / 1ud
  • Dietmed Chromium Picolinate 60Comp.
    -10% Promo FD

    Dietmed Chromium Picolinate 60Comp.

    Regular price €8,90 8,9 € / 1ud
    Sale price €8,90 Regular price €9,85
    You are saving: -€0,95
    8,9 € / 1ud
  • Dietmed Borututu 500Mg. 90Comp.
    -10% Promo FD

    Dietmed Borututu 500Mg. 90Comp.

    Regular price €15,60 15,6 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €17,37
    You are saving: -€1,77
    15,6 € / 1ud
  • Dietmed Soy Lecithin 1200Mg. 60Pearls
    -13%

    Dietmed Soy Lecithin 1200Mg. 60Pearls

    Regular price €10,30 0,17 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €11,90
    You are saving: -€1,60
    0,17 € / 1ud
  • Dietmed Soy Lecithin 1200Mg. 30Pearls
    -5%

    Dietmed Soy Lecithin 1200Mg. 30Pearls

    Regular price €5,90 0,2 € / 1ud
    Sale price €5,90 Regular price €6,23
    You are saving: -€0,33
    0,2 € / 1ud
  • Dietmed Chitosan Slim 500Mg. 120Comp.
    -37% Promo FD

    Dietmed Chitosan Slim 500Mg. 120Comp.

    Regular price €19,20 19,2 € / 1ud
    Sale price €19,20 Regular price €30,59
    You are saving: -€11,39
    19,2 € / 1ud
  • Dietmed Wheat Germ 500Mg. 120Pearls
    -36%

    Dietmed Wheat Germ 500Mg. 120Pearls

    Regular price €12,22 0,1 € / 1ud
    Sale price €12,22 Regular price €19,14
    You are saving: -€6,92
    0,1 € / 1ud
  • Dietmed Soya Lecithin 500Mg. 120Pearls
    -32%

    Dietmed Soya Lecithin 500Mg. 120Pearls

    Regular price €11,70 0,1 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €17,09
    You are saving: -€5,39
    0,1 € / 1ud
  • Eiralabs Omega 3 Krill Oil 60Caps.
    -15%

    Eiralabs Omega 3 Krill Oil 60Caps.

    Regular price €22,20 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,20 Regular price €26,10
    You are saving: -€3,90
    0,37 € / 1ud
  • Salengei Active Cardisterol 60Pearls
    -20% Promo FD

    Salengei Active Cardisterol 60Pearls

    Regular price €39,79 0,66 € / 1ud
    Sale price €39,79 Regular price €49,74
    You are saving: -€9,95
    0,66 € / 1ud
  • Aora Aqlesterol Plus 30Cap.
    -19%

    Aora Aqlesterol Plus 30Cap.

    Regular price €18,95 0,63 € / 1ud
    Sale price €18,95 Regular price €23,47
    You are saving: -€4,52
    0,63 € / 1ud
  • Direct Nutrition Lipcor Cholesterol 30Vcap.
    -5%

    Direct Nutrition Lipcor Cholesterol 30Vcap.

    Regular price €17,90 17,9 € / 1ud
    Sale price €17,90 Regular price €18,90
    You are saving: -€1,00
    17,9 € / 1ud
  • Fdb Colestofit 30Cap.
    -21% Promo FD

    Fdb Colestofit 30Cap.

    Regular price €19,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €24,33
    You are saving: -€5,23
    0,64 € / 1ud
  • Xsihay Cholesterol 30Cap.Veg.
    -32%

    Xsihay Cholesterol 30Cap.Veg.

    Regular price €16,26 0,54 € / 1ud
    Sale price €16,26 Regular price €23,80
    You are saving: -€7,54
    0,54 € / 1ud
  • Biogra Bio Toasted Sesame Biogra Bio , 250 g
    -10%

    Biogra Bio Toasted Sesame Biogra Bio , 250 g

    Regular price €3,50 1,4 € / 100gr
    Sale price €3,50 Regular price €3,89
    You are saving: -€0,39
    1,4 € / 100gr
  • Equisalud Holoram Sindromet , 180 capsules
    -10%

    Equisalud Holoram Sindromet , 180 capsules

    Regular price €155,75 0,87 € / 1ud
    Sale price €155,75 Regular price €173,05
    You are saving: -€17,30
    0,87 € / 1ud
  • Equisalud Holofit Green Nettle , 50 capsules
    -21%

    Equisalud Holofit Green Nettle , 50 capsules

    Regular price €20,10 0,4 € / 1ud
    Sale price €20,10 Regular price €25,37
    You are saving: -€5,27
    0,4 € / 1ud
  • Dietmed Glicofort , 60 tablets
    -8% Promo FD

    Dietmed Glicofort , 60 tablets

    Regular price €27,70 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,70 Regular price €30,12
    You are saving: -€2,42
    0,46 € / 1ud
  • Aldous Bio Aldous Red Yeast Rice With Coenzyme Q10 , 400 tablets
    -5%

    Aldous Bio Aldous Red Yeast Rice With Coenzyme Q10 , 400 tablets

    Regular price €23,70 0,06 € / 1ud
    Sale price €23,70 Regular price €24,97
    You are saving: -€1,27
    0,06 € / 1ud
  • Arkopharma Arkosterol Plus, 3X60 Capsules
    -22%

    Arkopharma Arkosterol Plus, 3X60 Capsules

    Regular price €91,80 0,51 € / 1ud
    Sale price €91,80 Regular price €117,90
    You are saving: -€26,10
    0,51 € / 1ud
  • Aboca Metarecod, 2x40 Envelopes
    -37%

    Aboca Metarecod, 2x40 Envelopes

    Regular price €39,80 0,5 € / 1ud
    Sale price €39,80 Regular price €63,00
    You are saving: -€23,20
    0,5 € / 1ud
  • Arkopharma Arkovital Coenzyme Q10, 2X45 Capsules
    -16%

    Arkopharma Arkovital Coenzyme Q10, 2X45 Capsules

    Regular price €22,80 0,25 € / 1ud
    Sale price €22,80 Regular price €27,20
    You are saving: -€4,40
    0,25 € / 1ud