Collection:

Respiratory system

  • Herbora Propolactiv Syrup , 250 ml
    -7% Promo FD

    Herbora Propolactiv Syrup , 250 ml

    Regular price €12,70 5,08 € / 100ml
    Sale price €12,70 Regular price €13,68
    You are saving: -€0,98
    5,08 € / 100ml
  • Soria Natural Desmodium Adscendens , 40 g
    -5%

    Soria Natural Desmodium Adscendens , 40 g

    Regular price €4,98 12,45 € / 100gr
    Sale price €4,98 Regular price €5,24
    You are saving: -€0,26
    12,45 € / 100gr
  • Apiphy-Api Buccopoli Extrac Propolis Extract Conc S/ Alcohol , 15 ml
    -25%

    Apiphy-Api Buccopoli Extrac Propolis Extract Conc S/ Alcohol , 15 ml

    Regular price €11,70 0,78 € / 1ud
    Sale price €11,70 Regular price €15,64
    You are saving: -€3,94
    0,78 € / 1ud
  • Cfn Soin Plus , 60 capsules
    -7% Promo FD

    Cfn Soin Plus , 60 capsules

    Regular price €20,20 0,34 € / 1ud
    Sale price €20,20 Regular price €21,65
    You are saving: -€1,45
    0,34 € / 1ud
  • Forza Vita Sys Crespino , 50 ml
    -21% Promo FD

    Forza Vita Sys Crespino , 50 ml

    Regular price €19,30 38,6 € / 100ml
    Sale price €19,30 Regular price €24,46
    You are saving: -€5,16
    38,6 € / 100ml
  • Trepatdiet Tusserbe Pocket Drink , 16 sachets
    -18% Promo FD

    Trepatdiet Tusserbe Pocket Drink , 16 sachets

    Regular price €15,60 0,98 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €19,03
    You are saving: -€3,43
    0,98 € / 1ud
  • Eladiet Geranium Essence, 15 ml
    -20%

    Eladiet Geranium Essence, 15 ml

    Regular price €12,90 0,86 € / 1ud
    Sale price €12,90 Regular price €16,17
    You are saving: -€3,27
    0,86 € / 1ud
  • Forza Vita Psc Sinus Eliminato , 50 ml
    -17%

    Forza Vita Psc Sinus Eliminato , 50 ml

    Regular price €55,30 110,6 € / 100ml
    Sale price €55,30 Regular price €66,27
    You are saving: -€10,97
    110,6 € / 100ml
  • Tegor Tosaliv Syrup , 200 ml
    -5% Promo FD

    Tegor Tosaliv Syrup , 200 ml

    Regular price €15,20 7,6 € / 100ml
    Sale price €15,20 Regular price €16,00
    You are saving: -€0,80
    7,6 € / 100ml
  • Vital 2000 Grinovit , 60 tablets
    -10%

    Vital 2000 Grinovit , 60 tablets

    Regular price €18,00 0,3 € / 1ud
    Sale price €18,00 Regular price €20,00
    You are saving: -€2,00
    0,3 € / 1ud
  • Trepatdiet Batteril 900 , 10 tabs
    -14% Promo FD

    Trepatdiet Batteril 900 , 10 tabs

    Regular price €14,00 14,0 € / 1ud
    Sale price €14,00 Regular price €16,30
    You are saving: -€2,30
    14,0 € / 1ud
  • Mahen Dinafen Infant Syrup , 250 ml
    -19% Promo FD

    Mahen Dinafen Infant Syrup , 250 ml

    Regular price €15,90 6,36 € / 100ml
    Sale price €15,90 Regular price €19,58
    You are saving: -€3,68
    6,36 € / 100ml
  • Marnys Propolis Honey Caramel , 60 gr
    -5%

    Marnys Propolis Honey Caramel , 60 gr

    Regular price €3,40 5,67 € / 100gr
    Sale price €3,40 Regular price €3,58
    You are saving: -€0,18
    5,67 € / 100gr
  • Dherbos Yaravi Baby Tus , 250 ml
    -22%

    Dherbos Yaravi Baby Tus , 250 ml

    Regular price €14,60 5,84 € / 100ml
    Sale price €14,60 Regular price €18,63
    You are saving: -€4,03
    5,84 € / 100ml
  • Forza Vita Sys Erisimo , 50 ml
    -7% Promo FD

    Forza Vita Sys Erisimo , 50 ml

    Regular price €19,30 38,6 € / 100ml
    Sale price €19,30 Regular price €20,84
    You are saving: -€1,54
    38,6 € / 100ml
  • Novadiet Liproline Extr Fluid , 30 ml
    -19% Promo FD

    Novadiet Liproline Extr Fluid , 30 ml

    Regular price €7,10 23,67 € / 100ml
    Sale price €7,10 Regular price €8,77
    You are saving: -€1,67
    23,67 € / 100ml
  • Novadiet Eucalyptus Leaves , 60 g
    -5%

    Novadiet Eucalyptus Leaves , 60 g

    Regular price €2,00 3,33 € / 100gr
    Sale price €2,00 Regular price €2,11
    You are saving: -€0,11
    3,33 € / 100gr
  • Josenea Gordolobo Bio Bulk , 40 gr
    -21%

    Josenea Gordolobo Bio Bulk , 40 gr

    Regular price €2,91 7,28 € / 100gr
    Sale price €2,91 Regular price €3,70
    You are saving: -€0,79
    7,28 € / 100gr
  • Novadiet Liproline Droplets , 50 ml
    -36%

    Novadiet Liproline Droplets , 50 ml

    Regular price €8,90 17,8 € / 100ml
    Sale price €8,90 Regular price €13,84
    You are saving: -€4,94
    17,8 € / 100ml
  • Mayla Pharma Paratuss Adults , 120 ml
    -36%

    Mayla Pharma Paratuss Adults , 120 ml

    Regular price €8,10 6,75 € / 100ml
    Sale price €8,10 Regular price €12,66
    You are saving: -€4,56
    6,75 € / 100ml
  • Farline Propolis Spray with Honey, Thyme and Vitamin C
    -32% Promo FD

    Farline Propolis Spray with Honey, Thyme and Vitamin C

    Regular price €7,10 7,1 € / 1ud
    Sale price €7,10 Regular price €10,46
    You are saving: -€3,36
    7,1 € / 1ud
  • Phonal Natura Nose-Throat Flash, 15 tablets
    -37% Oportunidades

    Phonal Natura Nose-Throat Flash, 15 tablets

    Regular price €5,80 0,39 € / 1ud
    Sale price €5,80 Regular price €9,16
    You are saving: -€3,36
    0,39 € / 1ud
  • Phonal Natura Throat, 20 lozenges
    -26% Oportunidades

    Phonal Natura Throat, 20 lozenges

    Regular price €5,50 5,5 € / 1ud
    Sale price €5,50 Regular price €7,39
    You are saving: -€1,89
    5,5 € / 1ud
  • Phonal Natura Bronchios, 200 ml
    -24%

    Phonal Natura Bronchios, 200 ml

    Regular price €7,80 3,9 € / 100ml
    Sale price €7,80 Regular price €10,25
    You are saving: -€2,45
    3,9 € / 100ml
  • Phonal Natura Throat Spray, 15 ml
    -39%

    Phonal Natura Throat Spray, 15 ml

    Regular price €5,95 39,67 € / 100ml
    Sale price €5,95 Regular price €9,69
    You are saving: -€3,74
    39,67 € / 100ml
  • Phonal Natura Throat, 120 ml
    -33% Oportunidades

    Phonal Natura Throat, 120 ml

    Regular price €5,80 4,83 € / 100ml
    Sale price €5,80 Regular price €8,69
    You are saving: -€2,89
    4,83 € / 100ml
  • Forté Pharma Duplo Forté Propolis Spray, 2 x 15ml
    -13%

    Forté Pharma Duplo Forté Propolis Spray, 2 x 15ml

    Regular price €13,60 45,33 € / 100ml
    Sale price €13,60 Regular price €15,66
    You are saving: -€2,06
    45,33 € / 100ml
  • Phonal Natura Duplo Nose-Throat Flash, 2 x 15 tablets
    -38% Oportunidades

    Phonal Natura Duplo Nose-Throat Flash, 2 x 15 tablets

    Regular price €11,40 0,38 € / 1ud
    Sale price €11,40 Regular price €18,32
    You are saving: -€6,92
    0,38 € / 1ud
  • Phonal Natura Duplo Throat, 2 x 20 lozenges
    -27% Oportunidades

    Phonal Natura Duplo Throat, 2 x 20 lozenges

    Regular price €10,80 5,4 € / 1ud
    Sale price €10,80 Regular price €14,78
    You are saving: -€3,98
    5,4 € / 1ud
  • Phonal Natura Bronchial Duplo, 2 x 200 ml
    -25%

    Phonal Natura Bronchial Duplo, 2 x 200 ml

    Regular price €15,40 3,85 € / 100ml
    Sale price €15,40 Regular price €20,50
    You are saving: -€5,10
    3,85 € / 100ml