Collection:

NEO

  • Neo Ginseng 45 capsules
    -39%

    Neo Ginseng 45 capsules

    Regular price €7,60 0,17 € / 1ud
    Sale price €7,60 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,80
    0,17 € / 1ud
  • Neo Ginger, 45 capsules
    -42%

    Neo Ginger, 45 capsules

    Regular price €7,20 0,16 € / 1ud
    Sale price €7,20 Regular price €12,40
    You are saving: -€5,20
    0,16 € / 1ud
  • Neo Maca, 45 Capsules
    -39%

    Neo Maca, 45 Capsules

    Regular price €7,60 0,17 € / 1ud
    Sale price €7,60 Regular price €12,40
    You are saving: -€4,80
    0,17 € / 1ud
  • Neo Q10, 30 capsules
    -34%

    Neo Q10, 30 capsules

    Regular price €20,70
    Sale price €20,70 Regular price €31,60
    You are saving: -€10,90
  • Neo Quema+, 30 capsules
    -47%

    Neo Quema+, 30 capsules

    Regular price €8,80 0,29 € / 1ud
    Sale price €8,80 Regular price €16,70
    You are saving: -€7,90
    0,29 € / 1ud
  • Neo Action Diet
    -42%

    Neo Action Diet

    Regular price €18,80 18,8 € / 1ud
    Sale price €18,80 Regular price €32,30
    You are saving: -€13,50
    18,8 € / 1ud
  • Sacia-T Gummies - Neo, 36 gummies
    -34%

    Sacia-T Gummies - Neo, 36 gummies

    Regular price €9,50 0,26 € / 1ud
    Sale price €9,50 Regular price €14,35
    You are saving: -€4,85
    0,26 € / 1ud
  • Neo Vitamin C, 30 capsules
    -32%

    Neo Vitamin C, 30 capsules

    Regular price €7,00 0,23 € / 1ud
    Sale price €7,00 Regular price €10,32
    You are saving: -€3,32
    0,23 € / 1ud
  • Neo Relax, 30 capsules
    -32%

    Neo Relax, 30 capsules

    Regular price €10,20
    Sale price €10,20 Regular price €15,05
    You are saving: -€4,85
  • Neo Uri, 30 capsules
    -40%

    Neo Uri, 30 capsules

    Regular price €9,10
    Sale price €9,10 Regular price €15,05
    You are saving: -€5,95
  • Neo Sacia-T, 30 capsules
    -38%

    Neo Sacia-T, 30 capsules

    Regular price €10,30 0,34 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €16,70
    You are saving: -€6,40
    0,34 € / 1ud
  • Neo Melatonin Spray, 25 ml
    -37%

    Neo Melatonin Spray, 25 ml

    Regular price €6,50 26,0 € / 100ml
    Sale price €6,50 Regular price €10,28
    You are saving: -€3,78
    26,0 € / 100ml
  • Neo Propolis Spray 25 ml
    -39%

    Neo Propolis Spray 25 ml

    Regular price €6,30 25,2 € / 100ml
    Sale price €6,30 Regular price €10,28
    You are saving: -€3,98
    25,2 € / 100ml
  • Neo Jelly 1500, 14 Vials
    -39%

    Neo Jelly 1500, 14 Vials

    Regular price €9,70 0,69 € / 1ud
    Sale price €9,70 Regular price €15,90
    You are saving: -€6,20
    0,69 € / 1ud
  • Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml
    -20%

    Neo Adult Tm Tosmucil 150 ml

    Regular price €6,20 4,13 € / 100ml
    Sale price €6,20 Regular price €7,79
    You are saving: -€1,59
    4,13 € / 100ml
  • Neo Adult Df Defence 150 ml
    -29%

    Neo Adult Df Defence 150 ml

    Regular price €7,50 5,0 € / 100ml
    Sale price €7,50 Regular price €10,50
    You are saving: -€3,00
    5,0 € / 100ml
  • Neo Neofem, 30 capsules
    -38%

    Neo Neofem, 30 capsules

    Regular price €9,40 0,31 € / 1ud
    Sale price €9,40 Regular price €15,05
    You are saving: -€5,65
    0,31 € / 1ud
  • Neo Reishi, 60 capsules
    -23%

    Neo Reishi, 60 capsules

    Regular price €36,60 0,61 € / 1ud
    Sale price €36,60 Regular price €47,26
    You are saving: -€10,66
    0,61 € / 1ud
  • Neo Cordyceps, 60 Capsules
    -5%

    Neo Cordyceps, 60 Capsules

    Regular price €39,10 0,65 € / 1ud
    Sale price €39,10 Regular price €41,16
    You are saving: -€2,06
    0,65 € / 1ud
  • Neo Sun Mushroom, 60 capsules
    -6%

    Neo Sun Mushroom, 60 capsules

    Regular price €38,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €38,10 Regular price €40,38
    You are saving: -€2,28
    0,64 € / 1ud
  • Neo Mico Hep, 60 capsules
    -8%

    Neo Mico Hep, 60 capsules

    Regular price €36,40 0,61 € / 1ud
    Sale price €36,40 Regular price €39,45
    You are saving: -€3,05
    0,61 € / 1ud
  • Neo Mico Int, 60 capsules
    -14%

    Neo Mico Int, 60 capsules

    Regular price €36,80 0,61 € / 1ud
    Sale price €36,80 Regular price €42,84
    You are saving: -€6,04
    0,61 € / 1ud
  • Neo Mico Gst, 60 capsules
    -5%

    Neo Mico Gst, 60 capsules

    Regular price €38,90 0,65 € / 1ud
    Sale price €38,90 Regular price €41,16
    You are saving: -€2,26
    0,65 € / 1ud
  • Neo Mico Alr, 60 capsules
    -10%

    Neo Mico Alr, 60 capsules

    Regular price €38,10 0,64 € / 1ud
    Sale price €38,10 Regular price €42,42
    You are saving: -€4,32
    0,64 € / 1ud
  • Neo Mico Ht, 60 capsules
    -11%

    Neo Mico Ht, 60 capsules

    Regular price €40,80 0,68 € / 1ud
    Sale price €40,80 Regular price €45,89
    You are saving: -€5,09
    0,68 € / 1ud
  • Neo Miconeo Dn Kids 200 ml
    -6%

    Neo Miconeo Dn Kids 200 ml

    Regular price €19,70 9,85 € / 100ml
    Sale price €19,70 Regular price €21,05
    You are saving: -€1,35
    9,85 € / 100ml
  • Neo Fungineo Dgs 30 Bottles
    -15%

    Neo Fungineo Dgs 30 Bottles

    Regular price €203,21 203,21 € / 1ud
    Sale price €203,21 Regular price €239,89
    You are saving: -€36,68
    203,21 € / 1ud
  • Neo Fungineo Mma 30 Bottles
    -12%

    Neo Fungineo Mma 30 Bottles

    Regular price €200,00 200,0 € / 1ud
    Sale price €200,00 Regular price €228,23
    You are saving: -€28,23
    200,0 € / 1ud
  • Neo Fungineo Plm 30 Bottles
    -19%

    Neo Fungineo Plm 30 Bottles

    Regular price €185,80 185,8 € / 1ud
    Sale price €185,80 Regular price €228,23
    You are saving: -€42,43
    185,8 € / 1ud
  • Neo Fungineo PRS 30 Bottles
    -13%

    Neo Fungineo PRS 30 Bottles

    Regular price €192,20 192,2 € / 1ud
    Sale price €192,20 Regular price €221,51
    You are saving: -€29,31
    192,2 € / 1ud