Collection:

Other nutritional supplements

  • Artesania Teanin Plantis 60 Capsules
    -19% Promo FD

    Artesania Teanin Plantis 60 Capsules

    Regular price €11,11 0,19 € / 1ud
    Sale price €11,11 Regular price €13,69
    You are saving: -€2,58
    0,19 € / 1ud
  • Artesania Sea Salt 1Kg.
    -16%

    Artesania Sea Salt 1Kg.

    Regular price €2,90 0,29 € / 100gr
    Sale price €2,90 Regular price €3,46
    You are saving: -€0,56
    0,29 € / 100gr
  • Artesania Legepol Trimen 375Gr.
    -19% Promo FD

    Artesania Legepol Trimen 375Gr.

    Regular price €10,30 2,75 € / 100gr
    Sale price €10,30 Regular price €12,77
    You are saving: -€2,47
    2,75 € / 100gr
  • Artesania Goji Berries Plantis 150Grs.
    -35% Promo FD

    Artesania Goji Berries Plantis 150Grs.

    Regular price €6,10 4,07 € / 100gr
    Sale price €6,10 Regular price €9,36
    You are saving: -€3,26
    4,07 € / 100gr
  • Artesania Goji Berry Plantis 300Grs.
    -20% Promo FD

    Artesania Goji Berry Plantis 300Grs.

    Regular price €10,80 3,6 € / 100gr
    Sale price €10,80 Regular price €13,45
    You are saving: -€2,65
    3,6 € / 100gr
  • Artesania Propolina Max (Propolis+Echinacea) 30Ml.
    -17% Promo FD

    Artesania Propolina Max (Propolis+Echinacea) 30Ml.

    Regular price €9,70 32,33 € / 100ml
    Sale price €9,70 Regular price €11,74
    You are saving: -€2,04
    32,33 € / 100ml
  • Artesania Ext.Sarsaparilla 50Ml Maese Herbario
    -19% Promo FD

    Artesania Ext.Sarsaparilla 50Ml Maese Herbario

    Regular price €10,60 21,2 € / 100ml
    Sale price €10,60 Regular price €13,01
    You are saving: -€2,41
    21,2 € / 100ml
  • Artesania Ext.Artichoke 50Ml Maese Herbario
    -14% Promo FD

    Artesania Ext.Artichoke 50Ml Maese Herbario

    Regular price €8,30 16,6 € / 100ml
    Sale price €8,30 Regular price €9,70
    You are saving: -€1,40
    16,6 € / 100ml
  • Artesania Ext.Harpagofito 50Ml Maese Herbario
    -15% Promo FD

    Artesania Ext.Harpagofito 50Ml Maese Herbario

    Regular price €10,80 21,6 € / 100ml
    Sale price €10,80 Regular price €12,66
    You are saving: -€1,86
    21,6 € / 100ml
  • Artesania Ext. Harpagofito S/Al Eco 50Ml.
    -34% Promo FD

    Artesania Ext. Harpagofito S/Al Eco 50Ml.

    Regular price €11,80 23,6 € / 100ml
    Sale price €11,80 Regular price €17,86
    You are saving: -€6,06
    23,6 € / 100ml
  • Artesania Zinc Citrate Plantis 60 Capsules
    -19% Promo FD

    Artesania Zinc Citrate Plantis 60 Capsules

    Regular price €7,90 0,13 € / 1ud
    Sale price €7,90 Regular price €9,70
    You are saving: -€1,80
    0,13 € / 1ud
  • Artesania Nadh Plantis 60 Capsules
    -27%

    Artesania Nadh Plantis 60 Capsules

    Regular price €19,10 0,32 € / 1ud
    Sale price €19,10 Regular price €26,20
    You are saving: -€7,10
    0,32 € / 1ud
  • Artesania 5 Htp+B Plantis 60 Capsules
    -15% Promo FD

    Artesania 5 Htp+B Plantis 60 Capsules

    Regular price €19,61 0,33 € / 1ud
    Sale price €19,61 Regular price €22,94
    You are saving: -€3,33
    0,33 € / 1ud
  • Artesania Lecithin Soya Sojicin (No Gmo) 500Gr.
    -34% Promo FD

    Artesania Lecithin Soya Sojicin (No Gmo) 500Gr.

    Regular price €16,70 3,34 € / 100gr
    Sale price €16,70 Regular price €25,36
    You are saving: -€8,66
    3,34 € / 100gr
  • Artesania Menoflavol Forte 60 Capsules
    -21% Promo FD

    Artesania Menoflavol Forte 60 Capsules

    Regular price €20,60 0,34 € / 1ud
    Sale price €20,60 Regular price €26,07
    You are saving: -€5,47
    0,34 € / 1ud
  • Artesania Dermaplantis 60 Capsules
    -21% Promo FD

    Artesania Dermaplantis 60 Capsules

    Regular price €20,30 0,34 € / 1ud
    Sale price €20,30 Regular price €25,63
    You are saving: -€5,33
    0,34 € / 1ud
  • Artesania Calcin (Dolomite) 100 Tablets
    -19% Promo FD

    Artesania Calcin (Dolomite) 100 Tablets

    Regular price €11,01 0,11 € / 1ud
    Sale price €11,01 Regular price €13,59
    You are saving: -€2,58
    0,11 € / 1ud
  • Artesania Apple Cider Vinegar Bio 750Ml.
    -32%

    Artesania Apple Cider Vinegar Bio 750Ml.

    Regular price €5,30 0,71 € / 100ml
    Sale price €5,30 Regular price €7,77
    You are saving: -€2,47
    0,71 € / 100ml
  • Artesania Prostaflavol 90 Capsules
    -22% Promo FD

    Artesania Prostaflavol 90 Capsules

    Regular price €19,80 0,22 € / 1ud
    Sale price €19,80 Regular price €25,52
    You are saving: -€5,72
    0,22 € / 1ud
  • Artesania Rodiozen Plantis60 Capsules
    -18% Promo FD

    Artesania Rodiozen Plantis60 Capsules

    Regular price €15,59 0,26 € / 1ud
    Sale price €15,59 Regular price €19,06
    You are saving: -€3,47
    0,26 € / 1ud
  • Artesania Papain Plantis 60 Capsules
    -19% Promo FD

    Artesania Papain Plantis 60 Capsules

    Regular price €12,60 0,21 € / 1ud
    Sale price €12,60 Regular price €15,62
    You are saving: -€3,02
    0,21 € / 1ud
  • Artesania Aginol Garlic Oil 110 pearls
    -19% Promo FD

    Artesania Aginol Garlic Oil 110 pearls

    Regular price €10,21 0,09 € / 1ud
    Sale price €10,21 Regular price €12,57
    You are saving: -€2,36
    0,09 € / 1ud
  • Artesania Gadus Oil H.Cod 110 Pearl
    -18% Promo FD

    Artesania Gadus Oil H.Cod 110 Pearl

    Regular price €13,00 0,12 € / 1ud
    Sale price €13,00 Regular price €15,87
    You are saving: -€2,87
    0,12 € / 1ud
  • Artesania Glutamine 60 Capsules
    -19% Promo FD

    Artesania Glutamine 60 Capsules

    Regular price €11,80 0,2 € / 1ud
    Sale price €11,80 Regular price €14,58
    You are saving: -€2,78
    0,2 € / 1ud
  • Artesania Proteina Senior Plantis Vanilla Flavour 500Gr.
    -44%

    Artesania Proteina Senior Plantis Vanilla Flavour 500Gr.

    Regular price €18,40 3,68 € / 100gr
    Sale price €18,40 Regular price €32,79
    You are saving: -€14,39
    3,68 € / 100gr
  • Artesania Dexvel Brewer's Yeast 180Comp
    -18% Promo FD

    Artesania Dexvel Brewer's Yeast 180Comp

    Regular price €6,40 6,4 € / 1ud
    Sale price €6,40 Regular price €7,84
    You are saving: -€1,44
    6,4 € / 1ud
  • Artesania Escilag C.Tiburon 150Cap
    -32% Promo FD

    Artesania Escilag C.Tiburon 150Cap

    Regular price €34,80 0,23 € / 1ud
    Sale price €34,80 Regular price €51,00
    You are saving: -€16,20
    0,23 € / 1ud
  • Artesania Carbon Activo Plantis 60 Capsules
    -27%

    Artesania Carbon Activo Plantis 60 Capsules

    Regular price €10,50 0,18 € / 1ud
    Sale price €10,50 Regular price €14,40
    You are saving: -€3,90
    0,18 € / 1ud
  • Artesania Germix G.Wheat 180 Pearls
    -19% Promo FD

    Artesania Germix G.Wheat 180 Pearls

    Regular price €15,40 0,09 € / 1ud
    Sale price €15,40 Regular price €18,98
    You are saving: -€3,58
    0,09 € / 1ud
  • Artesania Escilag (Cart.Tiburon) 60 Capsules
    -34% Promo FD

    Artesania Escilag (Cart.Tiburon) 60 Capsules

    Regular price €22,07 0,37 € / 1ud
    Sale price €22,07 Regular price €33,36
    You are saving: -€11,29
    0,37 € / 1ud