Collection:

Parodontax packs

  • Parodontax Fluoride-Free Toothpaste Pack, 2 x 75 ml
    -24%

    Parodontax Fluoride-Free Toothpaste Pack, 2 x 75 ml

    Regular price €9,20 6,13 € / 100ml
    Sale price €9,20 Regular price €12,18
    You are saving: -€2,98
    6,13 € / 100ml
  • Parodontax Complete Protection Mouthwash Pack , 2 x 500 ml
    -32%

    Parodontax Complete Protection Mouthwash Pack , 2 x 500 ml

    Regular price €13,90 1,39 € / 100ml
    Sale price €13,90 Regular price €20,38
    You are saving: -€6,48
    1,39 € / 100ml
  • Parodontax Complete Protection Toothpaste Gum Care Pack 2 x 75 ml
    -21%

    Parodontax Complete Protection Toothpaste Gum Care Pack 2 x 75 ml

    Regular price €11,40 7,6 € / 100ml
    Sale price €11,40 Regular price €14,38
    You are saving: -€2,98
    7,6 € / 100ml
  • Parodontax Pack Daily Herbal Gum Care Mouthwash, 2 x 500 ml
    -23%

    Parodontax Pack Daily Herbal Gum Care Mouthwash, 2 x 500 ml

    Regular price €15,60 1,56 € / 100ml
    Sale price €15,60 Regular price €20,38
    You are saving: -€4,78
    1,56 € / 100ml