Collection:

Parodontax toothpastes

  • Parodontax Fluoride-Free Toothpaste Pack, 2 x 75 ml
    -25%

    Parodontax Fluoride-Free Toothpaste Pack, 2 x 75 ml

    Regular price €9,90 6,6 € / 100ml
    Sale price €9,90 Regular price €13,26
    You are saving: -€3,36
    6,6 € / 100ml
  • Parodontax Complete Protection Toothpaste Gum Care Pack 2 x 75 ml
    -27%

    Parodontax Complete Protection Toothpaste Gum Care Pack 2 x 75 ml

    Regular price €10,40 6,93 € / 100ml
    Sale price €10,40 Regular price €14,30
    You are saving: -€3,90
    6,93 € / 100ml
  • Parodontax Pack Complete Protection Toothpaste, 2x75 ml
    -13%

    Parodontax Pack Complete Protection Toothpaste, 2x75 ml

    Regular price €10,00 13,33 € / 100ml
    Sale price €10,00 Regular price €11,49
    You are saving: -€1,49
    13,33 € / 100ml
  • Parodontax Strengthen & Protect Toothpaste, 75 ml
    -10%

    Parodontax Strengthen & Protect Toothpaste, 75 ml

    Regular price €6,45 8,6 € / 100ml
    Sale price €6,45 Regular price €7,19
    You are saving: -€0,74
    8,6 € / 100ml