Collection:

Other animals

  • Bunny Hamster Dwarf Sleep Expert 500Gr
    -20% Promo FD

    Bunny Hamster Dwarf Sleep Expert 500Gr

    Regular price €9,40 18,8 € / 1kg
    Sale price €9,40 Regular price €11,79
    You are saving: -€2,39
    18,8 € / 1kg
  • Bunny Hamster Dwarf Dream Expert Flowers 500Gr
    -9% Promo FD

    Bunny Hamster Dwarf Dream Expert Flowers 500Gr

    Regular price €9,90 19,8 € / 1kg
    Sale price €9,90 Regular price €10,85
    You are saving: -€0,95
    19,8 € / 1kg
  • Bunny Hamster Basic Sleep 400Gr
    -13%

    Bunny Hamster Basic Sleep 400Gr

    Regular price €6,30 15,75 € / 1kg
    Sale price €6,30 Regular price €7,26
    You are saving: -€0,96
    15,75 € / 1kg
  • Bunny Hamster Sleep Expert 500Gr
    -21% Promo FD

    Bunny Hamster Sleep Expert 500Gr

    Regular price €9,40 18,8 € / 1kg
    Sale price €9,40 Regular price €11,89
    You are saving: -€2,49
    18,8 € / 1kg
  • Bunny Hamster Sleep Expert Vegetables 500Gr
    -11% Promo FD

    Bunny Hamster Sleep Expert Vegetables 500Gr

    Regular price €9,50 19,0 € / 1kg
    Sale price €9,50 Regular price €10,64
    You are saving: -€1,14
    19,0 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay 3Kg
    -11%

    Bunny Fresh Hay 3Kg

    Regular price €20,10 6,7 € / 1kg
    Sale price €20,10 Regular price €22,62
    You are saving: -€2,52
    6,7 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay 750Gr
    -15%

    Bunny Fresh Hay 750Gr

    Regular price €5,80 7,73 € / 1kg
    Sale price €5,80 Regular price €6,83
    You are saving: -€1,03
    7,73 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay Chamomile 500Gr
    -8%

    Bunny Fresh Hay Chamomile 500Gr

    Regular price €5,80 11,6 € / 1kg
    Sale price €5,80 Regular price €6,33
    You are saving: -€0,53
    11,6 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay Flowers 500Gr
    -11%

    Bunny Fresh Hay Flowers 500Gr

    Regular price €5,70 11,4 € / 1kg
    Sale price €5,70 Regular price €6,43
    You are saving: -€0,73
    11,4 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay Garden Happiness 2Kg
    -6%

    Bunny Fresh Hay Garden Happiness 2Kg

    Regular price €15,30 7,65 € / 1kg
    Sale price €15,30 Regular price €16,35
    You are saving: -€1,05
    7,65 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay Apple 500Gr
    -19%

    Bunny Fresh Hay Apple 500Gr

    Regular price €5,80 11,6 € / 1kg
    Sale price €5,80 Regular price €7,16
    You are saving: -€1,36
    11,6 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay Vegetables 500Gr
    -9%

    Bunny Fresh Hay Vegetables 500Gr

    Regular price €5,70 11,4 € / 1kg
    Sale price €5,70 Regular price €6,25
    You are saving: -€0,55
    11,4 € / 1kg
  • Bunny Fresh Hay Carrot 500Gr
    -8%

    Bunny Fresh Hay Carrot 500Gr

    Regular price €5,80 11,6 € / 1kg
    Sale price €5,80 Regular price €6,33
    You are saving: -€0,53
    11,6 € / 1kg
  • Bunny Hay Natural Meadows 1,7Kg
    -22%

    Bunny Hay Natural Meadows 1,7Kg

    Regular price €20,90 12,29 € / 1kg
    Sale price €20,90 Regular price €26,84
    You are saving: -€5,94
    12,29 € / 1kg
  • Bunny Hay Natural Meadows 600Gr
    -22%

    Bunny Hay Natural Meadows 600Gr

    Regular price €8,20 13,67 € / 1kg
    Sale price €8,20 Regular price €10,53
    You are saving: -€2,33
    13,67 € / 1kg
  • Bunny Interactive Digging Fun Arena 9,7Kg
    -23%

    Bunny Interactive Digging Fun Arena 9,7Kg

    Regular price €15,90 1,64 € / 1kg
    Sale price €15,90 Regular price €20,63
    You are saving: -€4,73
    1,64 € / 1kg
  • Bunny Labyrinth Long 110X26X57,5Cm 1Ud
    -11%

    Bunny Labyrinth Long 110X26X57,5Cm 1Ud

    Regular price €234,59 234,59 € / 1ud
    Sale price €234,59 Regular price €263,97
    You are saving: -€29,38
    234,59 € / 1ud
  • Bunny Labyrinth Medium 57,5X26X57,5Cm 1Ud
    -9%

    Bunny Labyrinth Medium 57,5X26X57,5Cm 1Ud

    Regular price €147,10 147,1 € / 1ud
    Sale price €147,10 Regular price €161,33
    You are saving: -€14,23
    147,1 € / 1ud
  • Bunny Linen Bunk Bed 12,5L
    -8%

    Bunny Linen Bunk Bed 12,5L

    Regular price €6,20 0,05 € / 100ml
    Sale price €6,20 Regular price €6,74
    You are saving: -€0,54
    0,05 € / 100ml
  • Bunny My Little Sweetheart Dandelion 8X30Gr
    -9% Promo FD

    Bunny My Little Sweetheart Dandelion 8X30Gr

    Regular price €19,50 65,0 € / 100gr
    Sale price €19,50 Regular price €21,43
    You are saving: -€1,93
    65,0 € / 100gr
  • Bunny Profit 200Gr
    -16%

    Bunny Profit 200Gr

    Regular price €5,80 29,0 € / 1kg
    Sale price €5,80 Regular price €6,87
    You are saving: -€1,07
    29,0 € / 1kg
  • Bunny Snuffleboard 24,2X9X24,2Cm 1Ud
    -11%

    Bunny Snuffleboard 24,2X9X24,2Cm 1Ud

    Regular price €36,00 36,0 € / 1ud
    Sale price €36,00 Regular price €40,50
    You are saving: -€4,50
    36,0 € / 1ud
  • Bunny Gastro Balance Gastrointestinal Supplement Gastro Balance 5X200Gr
    -11%

    Bunny Gastro Balance Gastrointestinal Supplement Gastro Balance 5X200Gr

    Regular price €30,70 15,35 € / 100gr
    Sale price €30,70 Regular price €34,59
    You are saving: -€3,89
    15,35 € / 100gr
  • Bunny Immun Power Immunity Supplement 5X200Gr
    -9% Promo FD

    Bunny Immun Power Immunity Supplement 5X200Gr

    Regular price €31,50 15,75 € / 100gr
    Sale price €31,50 Regular price €34,59
    You are saving: -€3,09
    15,75 € / 100gr
  • Bunny Respiratory Supplement Broncho Plus 5X200Gr
    -9% Promo FD

    Bunny Respiratory Supplement Broncho Plus 5X200Gr

    Regular price €30,70 15,35 € / 100gr
    Sale price €30,70 Regular price €33,68
    You are saving: -€2,98
    15,35 € / 100gr
  • Bunny Uro Vital Urinary System Supplement 5X200Gr
    -11%

    Bunny Uro Vital Urinary System Supplement 5X200Gr

    Regular price €29,90 14,95 € / 100gr
    Sale price €29,90 Regular price €33,68
    You are saving: -€3,78
    14,95 € / 100gr
  • Bunny The Roots Heather Wood Xs 6Ud
    -9%

    Bunny The Roots Heather Wood Xs 6Ud

    Regular price €71,70 11,95 € / 1ud
    Sale price €71,70 Regular price €78,71
    You are saving: -€7,01
    11,95 € / 1ud
  • Livisto Crystalyx Cattle Booster 22,5 Kg
    -6%

    Livisto Crystalyx Cattle Booster 22,5 Kg

    Regular price €54,00 2,4 € / 1kg
    Sale price €54,00 Regular price €57,69
    You are saving: -€3,69
    2,4 € / 1kg
  • Livisto Calfostonic 1 Kg
    -17%

    Livisto Calfostonic 1 Kg

    Regular price €6,00 6,0 € / 1kg
    Sale price €6,00 Regular price €7,23
    You are saving: -€1,23
    6,0 € / 1kg
  • Livisto Chicktonic 1L
    -10%

    Livisto Chicktonic 1L

    Regular price €15,75 1,58 € / 100ml
    Sale price €15,75 Regular price €17,51
    You are saving: -€1,76
    1,58 € / 100ml