Collection:

Rodents

  • Stangest Oncovet I, 60 Tablets
    -18%

    Stangest Oncovet I, 60 Tablets

    Regular price €21,50 0,36 € / 1ud
    Sale price €21,50 Regular price €26,16
    You are saving: -€4,66
    0,36 € / 1ud
  • Drasanvi Drgreen Algigreen Oral Solution , 50 ml
    -13%

    Drasanvi Drgreen Algigreen Oral Solution , 50 ml

    Regular price €18,70 37,4 € / 100ml
    Sale price €18,70 Regular price €21,45
    You are saving: -€2,75
    37,4 € / 100ml
  • Drasanvi Drgreen Algigreen , 48 tablets
    -19%

    Drasanvi Drgreen Algigreen , 48 tablets

    Regular price €19,78 0,41 € / 1ud
    Sale price €19,78 Regular price €24,45
    You are saving: -€4,67
    0,41 € / 1ud
  • Ceva Adaptil Calm 3 Refills 3 Months, Pack 2 pcs
    -16%

    Ceva Adaptil Calm 3 Refills 3 Months, Pack 2 pcs

    Regular price €101,50 35,24 € / 100gr
    Sale price €101,50 Regular price €121,26
    You are saving: -€19,76
    35,24 € / 100gr
  • Ceva Collar Adaptil 45 cm Pheromones Anti-Stress, Pack 2 pcs.
    -18%

    Ceva Collar Adaptil 45 cm Pheromones Anti-Stress, Pack 2 pcs.

    Regular price €47,60 58,05 € / 100gr
    Sale price €47,60 Regular price €57,72
    You are saving: -€10,12
    58,05 € / 100gr
  • Dentastix Pedigree Pack Large, 4X56pcs
    -47%

    Dentastix Pedigree Pack Large, 4X56pcs

    Regular price €52,40 0,23 € / 1ud
    Sale price €52,40 Regular price €98,00
    You are saving: -€45,60
    0,23 € / 1ud
  • Multipack Pedigree Dentastix Medium 28pcs
    -22%

    Multipack Pedigree Dentastix Medium 28pcs

    Regular price €9,00 3,13 € / 1kg
    Sale price €9,00 Regular price €11,50
    You are saving: -€2,50
    3,13 € / 1kg
  • Stangest Enzivet 60 Tablets
    -18%

    Stangest Enzivet 60 Tablets

    Regular price €17,70 0,3 € / 1ud
    Sale price €17,70 Regular price €21,54
    You are saving: -€3,84
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Enzivet, 300 Tablets
    -17%

    Stangest Enzivet, 300 Tablets

    Regular price €59,50 170,49 € / 1kg
    Sale price €59,50 Regular price €72,07
    You are saving: -€12,57
    170,49 € / 1kg
  • Stangest Hepa-T-Detox 60 Tablets
    -19%

    Stangest Hepa-T-Detox 60 Tablets

    Regular price €16,10 0,27 € / 1ud
    Sale price €16,10 Regular price €19,86
    You are saving: -€3,76
    0,27 € / 1ud
  • Stangest Hepa T Detox 300 Tablets
    -20%

    Stangest Hepa T Detox 300 Tablets

    Regular price €50,50 0,17 € / 1ud
    Sale price €50,50 Regular price €63,27
    You are saving: -€12,77
    0,17 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 60 Tablets
    -25%

    Stangest Neurovet 60 Tablets

    Regular price €17,70 0,3 € / 1ud
    Sale price €17,70 Regular price €23,45
    You are saving: -€5,75
    0,3 € / 1ud
  • Stangest Neurovet 300 Tablets
    -7%

    Stangest Neurovet 300 Tablets

    Regular price €73,70 0,25 € / 1ud
    Sale price €73,70 Regular price €79,60
    You are saving: -€5,90
    0,25 € / 1ud
  • Stangest Oncovet I, 300 Tablets
    -27%

    Stangest Oncovet I, 300 Tablets

    Regular price €65,30 187,64 € / 1kg
    Sale price €65,30 Regular price €89,12
    You are saving: -€23,82
    187,64 € / 1kg
  • Pulfin Fogger Igr, 2X150 Ml
    -11%

    Pulfin Fogger Igr, 2X150 Ml

    Regular price €23,40 7,8 € / 100ml
    Sale price €23,40 Regular price €26,32
    You are saving: -€2,92
    7,8 € / 100ml
  • Pulfin Fogger Igr, 3X50 Ml
    -12%

    Pulfin Fogger Igr, 3X50 Ml

    Regular price €34,90 7,76 € / 100ml
    Sale price €34,90 Regular price €39,48
    You are saving: -€4,58
    7,76 € / 100ml
  • Gastroprotect Stangest, 2X30 Tablets
    -11%

    Gastroprotect Stangest, 2X30 Tablets

    Regular price €31,90 15,64 € / 100gr
    Sale price €31,90 Regular price €35,92
    You are saving: -€4,02
    15,64 € / 100gr
  • Gastroprotect Stangest, 3X30 Tablets
    -12%

    Gastroprotect Stangest, 3X30 Tablets

    Regular price €47,50 15,52 € / 100gr
    Sale price €47,50 Regular price €53,88
    You are saving: -€6,38
    15,52 € / 100gr
  • Dentican Stangest Soluble, 2X500 Ml
    -18%

    Dentican Stangest Soluble, 2X500 Ml

    Regular price €27,80 2,78 € / 100gr
    Sale price €27,80 Regular price €34,10
    You are saving: -€6,30
    2,78 € / 100gr
  • Dentican Stangest Soluble, 3X500 Ml
    -19%

    Dentican Stangest Soluble, 3X500 Ml

    Regular price €41,30 2,75 € / 100gr
    Sale price €41,30 Regular price €51,15
    You are saving: -€9,85
    2,75 € / 100gr
  • Stangest M-Derm Shampoo, 2X250 Ml
    -23%

    Stangest M-Derm Shampoo, 2X250 Ml

    Regular price €18,70 3,74 € / 100ml
    Sale price €18,70 Regular price €24,26
    You are saving: -€5,56
    3,74 € / 100ml
  • Stangest M-Derm Shampoo, 3X250 Ml
    -23%

    Stangest M-Derm Shampoo, 3X250 Ml

    Regular price €27,90 3,72 € / 100ml
    Sale price €27,90 Regular price €36,39
    You are saving: -€8,49
    3,72 € / 100ml
  • Pharmadiet Daforte Plus 20 ml Suspension
    -11%

    Pharmadiet Daforte Plus 20 ml Suspension

    Regular price €12,10 60,5 € / 100ml
    Sale price €12,10 Regular price €13,58
    You are saving: -€1,48
    60,5 € / 100ml
  • Dermoscent Direne Paste, 2X15 Ml
    -6% Promo FD

    Dermoscent Direne Paste, 2X15 Ml

    Regular price €47,70 1,59 € / 1ud
    Sale price €47,70 Regular price €50,94
    You are saving: -€3,24
    1,59 € / 1ud
  • Capstar 11,45Mg Dog and Cat 1-11Kg , 6 Tablets
    -16%

    Capstar 11,45Mg Dog and Cat 1-11Kg , 6 Tablets

    Regular price €14,60 2,43 € / 1ud
    Sale price €14,60 Regular price €17,37
    You are saving: -€2,77
    2,43 € / 1ud
  • Neo Pet Care Dogs Probiotic, 100 g
    -28%

    Neo Pet Care Dogs Probiotic, 100 g

    Regular price €17,70 17,7 € / 100gr
    Sale price €17,70 Regular price €24,75
    You are saving: -€7,05
    17,7 € / 100gr
  • Neo Pet Care Cats Probiotic, 100 g
    -28%

    Neo Pet Care Cats Probiotic, 100 g

    Regular price €17,70 17,7 € / 100gr
    Sale price €17,70 Regular price €24,75
    You are saving: -€7,05
    17,7 € / 100gr
  • Xmile Plus Toothpaste Gel 50 g
    -17%

    Xmile Plus Toothpaste Gel 50 g

    Regular price €16,50 330,0 € / 1kg
    Sale price €16,50 Regular price €19,79
    You are saving: -€3,29
    330,0 € / 1kg
  • Virbac Cet Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets
    -16%

    Virbac Cet Enzymatic Toothpaste 70 gr For Pets

    Regular price €11,90 170,0 € / 1kg
    Sale price €11,90 Regular price €14,10
    You are saving: -€2,20
    170,0 € / 1kg
  • Virbac Veggiedent Zen L, Dental Snack For Large Breed Dogs
    -17%

    Virbac Veggiedent Zen L, Dental Snack For Large Breed Dogs

    Regular price €14,70 98,0 € / 1kg
    Sale price €14,70 Regular price €17,71
    You are saving: -€3,01
    98,0 € / 1kg