Collection:

Physiorelax products

  • Physiorelax Forte Plus Spray, 150 ml.
    -41%

    Physiorelax Forte Plus Spray, 150 ml.

    Regular price €12,00 8,0 € / 100ml
    Sale price €12,00 Regular price €20,49
    You are saving: -€8,49
    8,0 € / 100ml
  • Physiorelax Forte Plus Cream, 500ml
    -17%

    Physiorelax Forte Plus Cream, 500ml

    Regular price €32,70 6,54 € / 100ml
    Sale price €32,70 Regular price €39,26
    You are saving: -€6,56
    6,54 € / 100ml
  • Physiorelax Polar Spray, 150 ml.
    -46%

    Physiorelax Polar Spray, 150 ml.

    Regular price €10,50 7,0 € / 100ml
    Sale price €10,50 Regular price €19,60
    You are saving: -€9,10
    7,0 € / 100ml