Collection:

Pileje Probiotics

  • Pileje Antemig, 20 Tablets
    -43%

    Pileje Antemig, 20 Tablets

    Regular price €21,80 1,09 € / 1ud
    Sale price €21,80 Regular price €37,95
    You are saving: -€16,15
    1,09 € / 1ud
  • Pileje Cartimotil Structure 60 Tablets
    -5%

    Pileje Cartimotil Structure 60 Tablets

    Regular price €40,98 0,68 € / 1ud
    Sale price €40,98 Regular price €43,14
    You are saving: -€2,16
    0,68 € / 1ud
  • Pileje Feminabiane Concepción 30 Tablets + 30 Capsules
    -36%

    Pileje Feminabiane Concepción 30 Tablets + 30 Capsules

    Regular price €19,20 0,64 € / 1ud
    Sale price €19,20 Regular price €30,19
    You are saving: -€10,99
    0,64 € / 1ud
  • Pileje Azeol Ab 30 Capsules
    -60%

    Pileje Azeol Ab 30 Capsules

    Regular price €10,30 0,34 € / 1ud
    Sale price €10,30 Regular price €25,75
    You are saving: -€15,45
    0,34 € / 1ud
  • Pileje Azeol Syrup 75 ml
    -20%

    Pileje Azeol Syrup 75 ml

    Regular price €16,30 21,73 € / 100ml
    Sale price €16,30 Regular price €20,48
    You are saving: -€4,18
    21,73 € / 100ml
  • Pileje Immuchoc 15 Tablets
    -27%

    Pileje Immuchoc 15 Tablets

    Regular price €17,50 1,17 € / 1ud
    Sale price €17,50 Regular price €23,82
    You are saving: -€6,32
    1,17 € / 1ud
  • Pileje Cbiane Acerola 60 Chewable Tablets
    -18%

    Pileje Cbiane Acerola 60 Chewable Tablets

    Regular price €22,60 0,38 € / 1ud
    Sale price €22,60 Regular price €27,48
    You are saving: -€4,88
    0,38 € / 1ud
  • Pileje D3 Biane 1000 IU 30 Capsules
    -10%

    Pileje D3 Biane 1000 IU 30 Capsules

    Regular price €15,60 0,52 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €17,37
    You are saving: -€1,77
    0,52 € / 1ud
  • Pileje Enabiane 28 Envelopes
    -10%

    Pileje Enabiane 28 Envelopes

    Regular price €33,30 1,19 € / 1ud
    Sale price €33,30 Regular price €36,95
    You are saving: -€3,65
    1,19 € / 1ud
  • Pileje Lactibiane Iki 10 Sachets
    -42%

    Pileje Lactibiane Iki 10 Sachets

    Regular price €15,90 1,59 € / 1ud
    Sale price €15,90 Regular price €27,48
    You are saving: -€11,58
    1,59 € / 1ud
  • Pileje Phytostandard Black Currant-Llanthen 30 Tablets
    -43%

    Pileje Phytostandard Black Currant-Llanthen 30 Tablets

    Regular price €15,60 0,52 € / 1ud
    Sale price €15,60 Regular price €27,37
    You are saving: -€11,77
    0,52 € / 1ud
  • Pileje Unibiane Resveratrol 30 Capsules
    -7%

    Pileje Unibiane Resveratrol 30 Capsules

    Regular price €38,70 1,29 € / 1ud
    Sale price €38,70 Regular price €41,79
    You are saving: -€3,09
    1,29 € / 1ud
  • Pileje Azeol Syrup Ts 75 ml
    -26%

    Pileje Azeol Syrup Ts 75 ml

    Regular price €14,10 18,8 € / 100ml
    Sale price €14,10 Regular price €19,10
    You are saving: -€5,00
    18,8 € / 100ml
  • Pileje Hepatobiane 28 Tablets
    -21%

    Pileje Hepatobiane 28 Tablets

    Regular price €32,70 1,17 € / 1ud
    Sale price €32,70 Regular price €41,33
    You are saving: -€8,63
    1,17 € / 1ud
  • Pileje Phytostandard Ginkgo 20Cap.
    -13%

    Pileje Phytostandard Ginkgo 20Cap.

    Regular price €27,80 1,39 € / 1ud
    Sale price €27,80 Regular price €32,02
    You are saving: -€4,22
    1,39 € / 1ud
  • Pileje Androbiane 60 Capsules
    -34%

    Pileje Androbiane 60 Capsules

    Regular price €27,60 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,60 Regular price €41,97
    You are saving: -€14,37
    0,46 € / 1ud
  • Pileje Proteochoc 12 Capsules
    -60%

    Pileje Proteochoc 12 Capsules

    Regular price €10,40 0,87 € / 1ud
    Sale price €10,40 Regular price €26,00
    You are saving: -€15,60
    0,87 € / 1ud
  • Pileje Cbiane Acerola 20 Chewable Tablets
    -44%

    Pileje Cbiane Acerola 20 Chewable Tablets

    Regular price €11,20 0,56 € / 1ud
    Sale price €11,20 Regular price €20,11
    You are saving: -€8,91
    0,56 € / 1ud
  • Pileje Microbiane Q10 Age Protect 12 g 30 Capsules
    -5%

    Pileje Microbiane Q10 Age Protect 12 g 30 Capsules

    Regular price €40,80 340,0 € / 100gr
    Sale price €40,80 Regular price €42,95
    You are saving: -€2,15
    340,0 € / 100gr
  • Pileje Oxybiane Cell Protect 60 Capsules
    -8%

    Pileje Oxybiane Cell Protect 60 Capsules

    Regular price €36,30 0,61 € / 1ud
    Sale price €36,30 Regular price €39,26
    You are saving: -€2,96
    0,61 € / 1ud
  • Pileje Melioran 90 Tablets
    -21%

    Pileje Melioran 90 Tablets

    Regular price €37,10 0,41 € / 1ud
    Sale price €37,10 Regular price €46,90
    You are saving: -€9,80
    0,41 € / 1ud
  • Pileje Feminabiane Urinary Comfort 30 Tablets
    -20%

    Pileje Feminabiane Urinary Comfort 30 Tablets

    Regular price €30,50 1,02 € / 1ud
    Sale price €30,50 Regular price €38,32
    You are saving: -€7,82
    1,02 € / 1ud
  • Pileje Glycabiane 595 mg 60 Capsules
    -10%

    Pileje Glycabiane 595 mg 60 Capsules

    Regular price €35,00 0,58 € / 1ud
    Sale price €35,00 Regular price €38,84
    You are saving: -€3,84
    0,58 € / 1ud
  • Pileje Neurobiane 481 mg 60 Capsules
    -21%

    Pileje Neurobiane 481 mg 60 Capsules

    Regular price €33,70 0,56 € / 1ud
    Sale price €33,70 Regular price €42,39
    You are saving: -€8,69
    0,56 € / 1ud
  • Pileje Proteochoc 36 Capsules of 731 mg
    -5%

    Pileje Proteochoc 36 Capsules of 731 mg

    Regular price €30,90 0,86 € / 1ud
    Sale price €30,90 Regular price €32,53
    You are saving: -€1,63
    0,86 € / 1ud
  • Pileje Formag Pack 2 x 90 Comp
    -35%

    Pileje Formag Pack 2 x 90 Comp

    Regular price €37,60
    Sale price €37,60 Regular price €57,86
    You are saving: -€20,26
  • Lactibiane Reference Pack 3 x 30 capsules
    -36%

    Lactibiane Reference Pack 3 x 30 capsules

    Regular price €62,60
    Sale price €62,60 Regular price €97,77
    You are saving: -€35,17
  • Lactibiane Tolerance, 2X30 Capsules
    -39%

    Lactibiane Tolerance, 2X30 Capsules

    Regular price €35,70
    Sale price €35,70 Regular price €58,94
    You are saving: -€23,24
  • Pileje Lactibiane Cnd 10M, 2X30 Capsules
    -35%

    Pileje Lactibiane Cnd 10M, 2X30 Capsules

    Regular price €27,60 0,46 € / 1ud
    Sale price €27,60 Regular price €42,62
    You are saving: -€15,02
    0,46 € / 1ud
  • Lactibiane Voyage, 2X14 Capsules
    -35%

    Lactibiane Voyage, 2X14 Capsules

    Regular price €20,40 0,73 € / 1ud
    Sale price €20,40 Regular price €31,36
    You are saving: -€10,96
    0,73 € / 1ud